IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Białoruś na przełomie kwietnia i maja
Autor Wiadomość


Posty: 0
Wysłany: Nie 18 Lut, 2007   Białoruś na przełomie kwietnia i maja

Czołem. Mam propozycję wyjazdu na Mieżdnarodnyje Adkrycie Motosiezona w Grodnie na Białorusi.

Impreza zaplanowana jest na ostatnia sobotę kwietnia, czyli 28.IV.

Jest to otwarty zlot ogólnobiałoruski, na który przyjeżdżaja także goście z Rosji, Litwy, Ukrainy, i innych krajów. Program jest standartowy, obejmujący paradę, konkursy pijackie, motorowe, taneczne, inne, ponadto przez cały wieczór i do rana, trwa rotacyjny koncert kapel rockowych.

Organizator zapewnia muzykę na żywo, obstawę milicji podczas parady, posiłek i bufet w cenie wpisowego, miejsca noclegowe, ochronę parku maszyn, streptease, etażową dowodzącą ruchem w pokojach internatu gdzie będziemy nocować, a także inne atrakcje

Miejscem imprezy w tym roku będzie Ośrodek Wypoczynkowy Kupalinka nad Niemnem. Pokoje dwu i czteroosobowe z czystą pościelą i łazienka na korytarzu - gorąca woda bez ograniczeń.

Dwukrotnie byłem na otwarciu sezonu u naszych rodaków pod białoruską okupacją, będąc za każdym razem ugoszczonym serdecznie i wylewnie. Kultura i takt, prezentowane przez miejscowe kluby MC są o sto lat przed tym co prezentują niektóre polskie kluby, do których czasem wstyd się przyznać...



Konkrety:

- sobota 28 kwietnia - wyjazd o świcie,

- chorągiew warszawska zbiera się pod M1 w Markach o 4.00

- po drodze zabieramy posiłki z Białegostoku i okolic,

- przed 7.00 rano musimy być na granicy w Kuźnicy Białostockiej, gdzie możemy przejść odprawę w godzinę, a równie dobrze i w cztery...

- pędzimy do Grodna, skąd ciurkiem jedziemy do Kupalinki,

- po dopełnieniu formalności meldunkowo-zlotowych zajmujemy pokoje noclegowe i zapoznajemy się z planem imprezy,

- impreza trwa, czyli parada, konkursy, lanserka,

- po części dla gawiedzi, przejazd do Kupalinki,

- zamknięta dla postronnych częśc imprezy, gdzie ochrona czuwa z automatem pod siedzeniam Łady, a my chulamy,

- niedziela - dochodzimy do siebie, maszyn nie dotykamy

- po śniadanku, gdy organizatorzy będą sprzątać po imprezie, udajemy się pieszkom do trolejbusu - kwadrans drogi,

- zwiedzanie miasta: Zamek Nowy, Zamek Stary, polski kościół, deptak, cerkiew, cmentarz z września '39, przedwojenna część miasta, dom Orzeszkowej, pamiatnik Lieninu,

- niedziela po południu - socjalizowanie się z miejscowymi bajkersami,

- poniedziałek - przejazd do Bohatyrowicz, tych od Jana i Cecylii, a potem do Nowogródka od Mickiewicza.



Teraz są dwie opcje:

- powrót do Polski jeszcze w poniedziałek, przez Brześć,

- z Nowogródka przejazd ciurkiem najkrótszą drogą do Lwowa, gdzie można zabalować i wrócić do Polski w czwartek na wieczór.



Na razie tyle konkretów. Co Wy na to?



Propozycję podpisał:

baaaczność!

Hetman Kamandir Kulik

spocznij!



Autor: TOMEK KULIK

http://forum.motocyklisto...aja-t66195.html
 
 
Matek


Posty: 156
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Nie 18 Lut, 2007   

Heheheh pamiętam jak kolega relacjonował mi swoją wyprawę na Białoruś, mówił, że został wylegitymowany więcej razy niż dotychczas w swoim marnym życiu :lol: :lol:
 
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1783
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 20 Lut, 2007   

To trzeba wizy wychodzić, nie?
 
 
 
dnieprw
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pią 23 Mar, 2007   

Czesc wszystkim 4-rumowiczom.Wyjazd do Grodna mnie osobiscie chodzi po glowie od zeszlego roku.Jak znalazlem temat na forum.motocyklistow.pl.Ale oni tam jada przewaznie japoniami.Wybierac sie Dnieprem,to meka dla wszystkich.Ale jak by ktos byl chetny na wyjazd weteranem,to ja jak najbardziej jestem za.A moze by tak pomyslec nad jakims wspolnym wypadem na wschod.Jakies np.Karpaty Wschodnie,zeby nie bylo za daleko?
 
 
Tomek Kulik
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Można skompletować chorągiew koszowo-weterańską i jechać osobno, a potem spotkać się z resztą na granicy. Co za problem?

Napisz na forum ogólnym o pomyśle grupy wolniejszej, może będzie quorum.

Powodzenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Białoruś 2009
panz W trasie 3 Pią 09 Paź, 2009
panz
Brak nowych postów Koła Czasu 2016 (Białoruś)
25 czerwca 2016
mcfrag Imprezy 4 Sro 25 Maj, 2016
Ozzy
Brak nowych postów [Motobazar] Katowice 20 maja 2007
jax Motobazary 5 Pon 21 Maj, 2007
Wojt@s
Brak nowych postów Częstochowa 19-20 kwietnia
Hyde Park 6 Pon 07 Kwi, 2008
Michał
Brak nowych postów Super-Veteran - Lublin 2010 - 22 maja
roman Imprezy 19 Wto 25 Maj, 2010
roman
Brak nowych postów Super-Veteran - Lublin 2009 - 31 maja
roman Imprezy 10 Sro 10 Cze, 2009
roman


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna