IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
PSYCHOTEST - jakim jesteś motocyklistą???
Autor Wiadomość
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pon 01 Maj, 2006   PSYCHOTEST - jakim jesteś motocyklistą???

http://www.motocykl.org/psychotest.php



A oto mój wynik:



"Jeździsz ostrożnie, rzadko ślamazarnie. Nie jesteś drogowym szaleńcem, aczkolwiek wiesz do czego służy rączka gazu i potrafisz z niej skorzystać, gdy zajdzie taka potrzeba. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dożyjesz starości w całości." :wink:



Chwalcie sie panie i panowie jakie otrzymaliście wynik :?:



Nacodzień jeźdze na motocyklu Yamaha XV 535 Virago i w oparciu o to rozwiązywałem ten test!!! :wink:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pon 01 Maj, 2006   

:wink: Ahh, rozwiązałem ten test jeszcze raz ale już tak jakbym jeździł na Jeżyku, no i wbrew pozorą wynik jest identyczny, hehe... :lol:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
Wojtek


Motocykl: Planeta
Posty: 143
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Pon 01 Maj, 2006   

"Jeździsz wyjątkowo spokojnie i defensywnie. Prędkość jest dla ciebie nieistotna, liczy się sam fakt jazdy na motocyklu, przyjemność płynąca z podróżowania tam, gdzie się tylko chce. Pamiętaj jednak, że zbyt bierny i defensywny styl jazdy może przysporzyć niebezpieczeństw. Będąc ciągle wyprzedzanym, narażasz się na spychanie z drogi i traktowanie jako użytkownika drugiej kategorii. Uważaj także, bo ciągła jazda w takim stylu nie podnosi twoich umiejętności i nie zwiększa twoich szans w nagłych przypadkach." hehe :D a co 100 masz iża z koszem piłowac?? przy 80 takie wibracje ze plomby z zębów wypadają (zebatka zmieniona na moc)
_________________
Planeta '62 + BP-56, Junak M10 '62, Suzuki GSF 1200S
 
 
denis


Motocykl: Planeta
Posty: 62
Skąd: Zamość
Wysłany: Sob 06 Maj, 2006   

"Jesteś typowym przedstawicielem motocyklistów. Potrafisz jeździć szybko i dynamicznie, czasem zdarza ci się poszaleć, ale nie robisz tego na codzień, bo zdajesz sobie sprawę, iż brawura i nadmierna prędkość potrafiła już niejednego motocyklistę wysłać do Krainy Wiecznych Snów. Gdy nie czujesz się na siłach potrafisz jeździć spokojnie i nie stanowi dla ciebie skazy na honorze fakt, że ktoś cie na drodze wyprzedził. Przy odrobinie szczęścia będziesz jeszcze długo cieszyć się życiem."



"Jeździsz z bardzo rozsądnymi prędkościami po mieście i na trasie - może dzięki temu jeszcze żyjesz?" hehehehe, no to mam nadzieje ze raczej jeszcze troche pozyje...:D
_________________
Stara miłość nie rdzewieje...
 
 


Posty: 0
Wysłany: Nie 16 Lip, 2006   

Jeździsz ostrożnie, rzadko ślamazarnie. Nie jesteś drogowym szaleńcem, aczkolwiek wiesz do czego służy rączka gazu i potrafisz z niej skorzystać, gdy zajdzie taka potrzeba. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dożyjesz starości w całości.

Wynik dla Iża.

Pewnie przy nowym motocyklu (nie ważne co to bedzie, bo napewno nie będzie to kobieca Virago 535 :wink: ) wynik byłby trochę gorszy.
 
 


Posty: 0
Wysłany: Nie 16 Lip, 2006   

Zmieniłem prędkości na wyższe dla nowego (którego jeszcze nie mam) motocykjla i wynik został taki sam. Czyli wszystko w porządku.
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Sob 29 Lip, 2006   

Jeździsz ostrożnie, rzadko ślamazarnie. Nie jesteś drogowym szaleńcem, aczkolwiek wiesz do czego służy rączka gazu i potrafisz z niej skorzystać, gdy zajdzie taka potrzeba. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dożyjesz starości w całości.



Ogólnie ten test jest dla kolesi co jeżdzą japońcami, go ja w trasie jeżdze tak z 50-70km/h, a nie było takiego wariantu, jakbym tak rżnął iza 80 to zaraz by mi tłok stanął, albo by sie prądnica sfajczyła.



I do jakiej cholery na koniec, czyli jak nastąpił werdykt pokazał się VORON?? :P
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Wto 05 Wrz, 2006   

Jak mogło by być inaczej skoro mój sprzęt więcej niż 100 nie leci?

ale nawet gdyby mógł to chba nie wiele by się zmienił wynik testu.

No i nie zamienie weterana na nic innego oczywiście
 
 
edig


Posty: 149
Skąd: Rudy
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2007   

Jeździsz ostrożnie, rzadko ślamazarnie. Nie jesteś drogowym szaleńcem, aczkolwiek wiesz do czego służy rączka gazu i potrafisz z niej skorzystać, gdy zajdzie taka potrzeba. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dożyjesz starości w całości. pozdro edig
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2007   

Jesteś typowym przedstawicielem motocyklistów. Potrafisz jeździć szybko i dynamicznie, czasem zdarza ci się poszaleć, ale nie robisz tego na codzień, bo zdajesz sobie sprawę, iż brawura i nadmierna prędkość potrafiła już niejednego motocyklistę wysłać do Krainy Wiecznych Snów. Gdy nie czujesz się na siłach potrafisz jeździć spokojnie i nie stanowi dla ciebie skazy na honorze fakt, że ktoś cie na drodze wyprzedził. Przy odrobinie szczęścia będziesz jeszcze długo cieszyć się życiem. :oops:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Czym jesteś?
Motorem. Tarpan jak na złość, wczoraj nawalił
mcfrag Hyde Park 7 Pią 23 Mar, 2012
roman
Brak nowych postów A czy ty jesteś kibicem?
regers Hyde Park 2 Pią 08 Cze, 2012
Gaca
Brak nowych postów [Iż] Kto i jakim iżem jeździ ???
krzysztof772 Ogólne 51 Sro 18 Lip, 2007
jocker163


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna