IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o wycene iża 56
Autor Wiadomość
jeżu
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2007   Prośba o wycene iża 56

Moglibyscie mi wycenić tego iza? Nie ma on papierów. Kolega zlozyl mi oferte wymiany, w zamian za WSK GIL kompletną na chodzie, silnik bdb z rama gorzej, byly sporo wgniecen, wszystko zaszpachlowane i tak zostawione, WSK jest z papierem co wybrać? Ile jest warty iż? http://www.fotosik.pl/pok...d3f2f2bde8.html

http://www.fotosik.pl/pok...6af899d827.html

http://www.fotosik.pl/pok...621d0be13c.html

http://www.fotosik.pl/pok...8882d44097.html
 
 
Matek


Posty: 156
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2007   

Chcesz poznać moje zdanie?? Brzmi ono tak: nie bądź głupi nie zamieniaj się!!!!! Jednak jest to tylko moje skromne zdanie. Ja mając takiego Iża nie mieniałbym się :x
 
 
 
jeżu
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2007   

Dodam jeszcze ze iż napewno ma silnik do remontu, olej sie leje, kompresji nie ma, uszczleki przepuszczają, pewnie sporo kasy by mnie wyniósł tkai remont
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2007   

Bez kozery powiem pińcet! :D



Zważywszy, ile widać na załączonych zdjęciach to niewiele można powiedzieć o wartości. A właściwie to nie zrozumiałem, ty chcesz sprzedać Iża i kupić WSK czy odwrotnie?



Na zdjęciach widac parę braków: np. osłony gaźnika, stacyjka. W zasadzie to zarówno za wueskę jaki i tego Iża nie dałbym więcej jak 800 zł. Chociaż i to byłoby za wiele.
 
 
jeżu
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2007   

Chce sie wymienić, biorę WSK daje iża, i chyba wezme WSK, ona ma papiery, wiec warto remontowac, a jak WY myślicie? prosze Was o pomoc, mam czas do jutra i nie wiem co robić
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2007   

Ja bym zostawil IZA!! Bez dwóch zdan, WSK nie brzmi dobrze, Iża postawic na koła i zeby jezdzil to jest chwila i tanio, moj jezdzi i jest tanim kosztem zrobiony...



Lecz ile osób tyle zdan, decyzje i tak ty podejmujesz, zastanów sie!!
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
slawmartorun


Motocykl: Iż-49
Posty: 281
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   wymiana

Jeżeli ty chcesz się wymienić na WSK to ciebie leczyć trzeba, ale nie na nogi. Masz fajny materiał na weterana z niewielkimi brakami , a chcesz wziąć coś co jest tylko przestarzałe?
_________________
K-175, Iż-49, Iż-56, WFM, GSF 600N
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Witam!

Jakie przestarzałe? WSK to kawał historii polskiej motoryzacji, dlatego zasługuje na szacunek!! Przy takim podejściu za 20 lat w Polsce nie zostanie żadna WSK-a, a będą jeździły stada obcych wynalazków.

Gdyby Ten iż to była by 49-tka, to bym się nie zamienił, ale tego... :P
_________________
Iż49
 
 
slawmartorun


Motocykl: Iż-49
Posty: 281
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   wymiana

Bartek, co klient i zbieracz to indywidualna decyzja. Dla mnie 56 to jest zabytek, a Gil jeszcze nie i długo nie. Za młody i zbyt duża ilość wyprodukowanych egzemplarzy. Nie jestem za tym by olewać jakiekolwiek wiekowe motocykle, jak ktoś lubi niech zakisi w garażu i wyciągnie za 20 lat. Z twoim podejściem do tematu garaż będzie za mały bo pozbierasz wszystko co się da z tego okresu. Może i to też jest metoda na niedopuszczenie do wyginięcia jeszcze nie zabytków a już historii Polskiej motoryzacji.
_________________
K-175, Iż-49, Iż-56, WFM, GSF 600N
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Z drugiej strony wueską się bardzo przyjemnie jeździ - ja na przykład bardzo lubię - jest lekka, mięciutka, cicha (tzn. cichsza od Iża). No i plusem jest, że ma papiery. Ja bym proponował zostawić Iża dokończyć go kiedyś tam a dokupić wueskę.
 
 
Maciej


Motocykl: Osa
Posty: 24
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Wueskę też warto zaliczyć w motocyklowym życiorysie :wink:

Iż bez papierów, to w zasadzie kupka części. Początek prac i starań zmierzających do pozyskania prawdziwego i sprawnego motocykla. Ja jestem już stary i leniwy, więc wszelkie maszyny bez przyzwoitych papierów omijam. Jeśli masz kasę, to ładuj w Iże, bo warto. Nie masz kasy - no cóż... może rzeczywiście zamień się na tę WSK, ale tylko na naprawdę zarejestrowaną. Bajzel w papierach może Ci dać zajęcie na dłuższy czas, a wolałbyś pewnie pojeździć.

To tylko moja subiektywna opinia :)
_________________
M20. MR230. M52
 
 
jeżu
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

Jednak zostawiłem jeza, szkoda mi go było, jakoś papiery sie wykombinuje, a oco do WSK, to juz poszukuje, w stanie do remontu, powiększe swoją kolekcje :)
 
 
slawmartorun


Motocykl: Iż-49
Posty: 281
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   WSK

No i gitara. Nikt nie będzie mówił Wieśniaku Śmierć Kupiłeś :lol:
_________________
K-175, Iż-49, Iż-56, WFM, GSF 600N
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [49] Nietypowa prośba
może się uda?
housenka Ogólne 9 Nie 02 Paź, 2011
fred8012
Brak nowych postów [49] Prośba o ocenę
krys80 Ogólne 8 Wto 17 Lip, 2012
krys80
Brak nowych postów [49] Prośba o ocenę
Fuxin Ogólne 8 Sro 07 Cze, 2017
Fuxin
Brak nowych postów [49] wycena - prośba o pomoc
deskath Ogólne 23 Wto 24 Lis, 2009
tybusz
Brak nowych postów [Inne] Prośba o identyfikacje kół
ostatnio znalezione i niewiem od czego
BamboTM Hyde Park 5 Czw 28 Sie, 2014
BamboTM
Brak nowych postów [49] Prośba o ocenę sprzęta
Jaki to rok produkcji? czego brakuje a co jest nieoryginalne?
kajot858 Ogólne 13 Sob 23 Lut, 2019
v6mariuszov6


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna