IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
NSU licznik
Autor Wiadomość
skrzydlaty


Motocykl: NSU
Posty: 214
Skąd: Lublin/Janów Lubelski
Wysłany: Czw 04 Paź, 2007   

WojtaS napisał:
może kiedyś mnie będzie też na takie maszynki stać.....



A tak pozatym to kolega skrzydlaty i spiker może wrzuciliby jakieś foty z opisami na to forum.Przecież istnieje dział "inne motocykle" z miłą chęcią pooglądało by się i poczytało o tych waszych maszynkach. Pozdrawiam




Chcieć, to móc! :) Mój motocykl, jest urzeczywistnieniem kiedyś dawno temu podjętej decyzji: Bedę miał motocykl zabytkowy.. trwało to naprawdę dłuuuugo, w międzyczasie miałem inne motocykle, które niektórzy już obecnie nazywają zabytkami.



A nasze motocykle, można nieustannie zobaczyć w sieci na znanej coniektórym stronie http://www.nsu.motocykle.org 8)

W galerii na ostatnich stronach - daleko, bo pojawiły się tam na początku, teraz dołączyła cała masa innych enesiaków zbłąkanych w sieci i Polsce.



Przy okazji życzę powodzenia, w budowaniu grona miłosników iża wokół tego forum, spotkań w realu itp. Jesli prześledzicie stronę NSU, zauważycie, że motocykle, to przede wszystkim Ludzie z nimi zwiazani, bez nich/nas są bezduszną muzealną :roll: przeszłoscią !
 
 
 
WojtaS
Fundator


Motocykl: Iż-56
Posty: 193
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 11 Paź, 2007   

Licznik poszedł za 540zł. :roll: ale pewnie to już wiecie.
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 11 Paź, 2007   

Co do komentarzy że sprzedaj taniej nam z forum to powiem tak bo mnie to czasami zaczyna wkurwiać: cytuje słowa marcina (agrupy) " kochajmy sie jak bracia , liczmy sie jak żydzi"
 
 
 
FK
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 516
Skąd: Warszawa/ łomianki
Wysłany: Czw 11 Paź, 2007   

:evil: "0" /> I to mnie wkurwia jesteście fajni jak coś trzeba wydębić , albo coś się zepsuło , ale coś dać to be, bo można przyciąć na Allegro

Na dawnym forum iża nie było "rekinów finansjery" po kosztach poszły graty kupione u ruskich dla całego forum ---BO BYLIŚMY ZGRANI I NIE ŻADZIŁ NAMI PIĘNĄDZ CHODŻ GO NIKT NIE MIAŁ W NADMIARZE :evil: "0" />
_________________
Iż-49 żółte tablice, Iż-49 w słoikach już na żółtych,Simson sr2 1958(paragon zakupu) Tata
 
 
WojtaS
Fundator


Motocykl: Iż-56
Posty: 193
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 12 Paź, 2007   

Kochani spokojnie osobiście myślę ,że podejście do tego tematu co komu i za ile jest uzależnione od wielu rzeczy jak np. jak długo się znamy , czy znamy się osobiście ,i czy wogóle się znamy. Pozatym np. ten licznik nie poszedł wcale za takie drakońskie pieniądze.Parę dni wcześniej był taki ssam na Allegro (tylko z lampą a to oczywiście duży "dodatek") i poszedł za 1100zł. Kolegom z forum nie powinno sie np. wciskać i sprzedawać LIPY np. części uszkodzonych, czy odbiegających od opisu, ale co do ceny to tak jak bym zażądał np. od cibie FK żebyś mi sprzedał swoją 49-tkę bo chciałbym też taką w stajni (a naprawdę chcę) za 540 zł bo akurat tyle teraz mam :wink: A żal że sprzedałem ten licznik mi naprawdę dupę mocno ściska bo tak jak napisałem już kiedyś "wolałbym się nie pozbywać TAKICH gadżetów" pozdrawiam i bez nerw panowie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Licznik
Od czego?
WFM_PL Hyde Park 0 Nie 22 Lip, 2007
WFM_PL
Brak nowych postów [Iż] Licznik
Od jakiego Iża?
krys.ba Hyde Park 11 Nie 09 Paź, 2011
krys.ba
Brak nowych postów Licznik bez oswietlenia do WFM
Pozostałe 7 Nie 03 Lut, 2008
KOZA
Brak nowych postów Od czego ten licznik?
prośba o identyfikację
krolikroger Hyde Park 2 Sob 10 Lis, 2018
krolikroger
Brak nowych postów Od czego to jest licznik?
macpac Hyde Park 7 Nie 22 Lip, 2012
macpac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna