IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
ALE ZE MNIE!!!...
Autor Wiadomość
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Sob 07 Lip, 2007   ALE ZE MNIE!!!...

Ale mam jazdę!! Jestem SHLą u rodziny w Węgierskiej Górce k. Żywca, miałem jechac na bajzel i stwierdziłem po 15 km ,że łańcuch jakoś dziwnie szarpie, okazało po wielu atrakcjach się ze zebatka sprzęgłowa sie skończyła :D i łańcuch co jakis czas przeskakuje po niej :D nie wróce tak do Kielc, więc musze kiblowac domu poniedziałku . Skrucenie łańcuszka umiemożliwiło jego założenie. Poszukam kosza sprzęgłowego do WSK/shl w Żywcu. Ale ja się urządziłem :D Z tego wszyskiego prawie się napiłem rozcieńczalnika :lol: bo był w podobnej zeielonej butelce co woda smakowa, naszczęscie w pore wyplułem :D

Ale ja mam atrakcje!!!!
 
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Sob 07 Lip, 2007   

Cytat:
Ale mam jazdę!! Jestem SHLą u rodziny w Węgierskiej Górce k. Żywca, miałem jechac na bajzel i stwierdziłem po 15 km ,że łańcuch jakoś dziwnie szarpie, okazało po wielu atrakcjach się ze zebatka sprzęgłowa sie skończyła Very Happy i łańcuch co jakis czas przeskakuje po niej Very Happy nie wróce tak do Kielc, więc musze kiblowac domu poniedziałku . Skrucenie łańcuszka umiemożliwiło jego założenie. Poszukam kosza sprzęgłowego do WSK/shl w Żywcu. Ale ja się urządziłem Very Happy Z tego wszyskiego prawie się napiłem rozcieńczalnika Laughing bo był w podobnej zeielonej butelce co woda smakowa, naszczęscie w pore wyplułem Very Happy

Ale ja mam atrakcje!!!!


Parafrazując tytuł twojego postu: Ale z ciebie NIEUK!!! Ewentualnie niechluj! Błędy ortograficzne, literowe, składniowe. Polskie znaki diakrytyczne wstawiane jak ci się zechce. Interpunkcja także jak sobie o niej akurat przypomnisz. Po prostu żenada...
 
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Nie 08 Lip, 2007   

A pewnie , że jestem niechluj, w innym wypadku wymieniłbym zębatkę i nie przeklinał teraz własnej bezmyślności :D
 
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Nie 08 Lip, 2007   

Oj! Teraz toś mnie rozwalił! :lol: Pierwszy raz ktoś się tak bez protestów przyznaje. :shock: Popraw sie na przyszłość! :!:

Pozdrawiam
 
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 14 Paź, 2007   

...no to i ja podczepię się pod temat :przy tak pięknej pogodzie wypadało trochę pokatować maszynkę -muszę tak pisać "katować"bo junior też waży a teren księżycowy ,zaczepiliśmy parę razy centralką o jakieś kamole ,czego efektem było zgubienie śruby mocowania ,brak kalamitki ,sprężyny naciągu i pęknięcie nóżki ,zresztą już dobrze wcześniej pospawanej :



iż też nie był mi dłużny -oddał też fachowo :D i teraz jesteśmy kwita :twisted:

_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
jax


Motocykl: Planeta
Posty: 129
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 15 Paź, 2007   

Blazeju nie dziw sie Suchemu jak bys wypil rozpuszczalnik to tez bys pisal jak leci i nie wiem czy dal bys rade przeczytac :) :) :) :)
 
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Pon 15 Paź, 2007   

Dlatego działanie par rozpuszczalnika zostało w tym przypadku przyjęte jako czynnik łagodzący :D

Niemniej uczulam na przyszłość...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Jak sądzicie panowie czeka mnie dużo roboty? (Iż 56)
Hyde Park 8 Sro 10 Cze, 2009
Spiker


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna