IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Za........bali mi garaż
Autor Wiadomość
ArturM


Motocykl: Iż-49
Posty: 115
Skąd: Sanok
Wysłany: Sro 12 Mar, 2008   Za........bali mi garaż

Ponieważ już ledwo patrzę na oczy napiszę tylko tak - dostałem natychmiastowe wypowiedzene z garażu bo właściciel ziemi wynajoł cały teren jakiejś tam firmie i garaże w ciągu 2-3 dni mają zniknąć

A co ja k....wa zrobię z Iżem, Junakiem, K125, Shl, Jawą, Komarkiem i Uralem z koszem????? Do piwnicy????

Pozdrawiam kolegów. Jestem zły, wściekły i rozżalony - ale jakoś to będzie
_________________
Iż 49 - zaczynam dłubać :-)
Royal Enfield Bullet 500 (współczesna skamielina)
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 12 Mar, 2008   

Łączę się w bólach z tobą ArurzeM.

Nie mam swojego garażu tylko wynajmuję i niestety w styczniu miałem podobną sytuację. Po roku baba mi wypowiedziała umowę ponieważ mąż wrócił z zagranicy i se fure kupili - k*** mać.

Garażyk miałem blisko domu w bezpiecznym miejscu i za nie wygórowane 250zł/mc. Dała mi co prawda 2 tygodnie na przeprowadzkę ale już po tygodniu dzwoniła i pytała czy już jest wolne bo się mąż boi że zajebią 10 letniego opla astre. A w garażu miałem moje Suzuki SV brata GSX, IŻa, i masę bambetli jak kompresor, spawarka itp.

Jakoś mi się udało ale tą przeprowadzkę zapamiętam na całe życie!!!



NIE ŁAM SIE CHŁOPIE, DASZ RADĘ!!

a jak nie to daj znak a wpadnę i przyjmę w darowiźnie parę sprzętów :wink:



PS. Wiem że za wcześnie ale Św Mikołaju, poproszę na gwiazdkę garaż murowany tak z 25m2 - Z góry dziękuję.
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
panz


Motocykl: Yamaha
Posty: 578
Skąd: Oliva
Wysłany: Sro 12 Mar, 2008   

To i ja się mogę podłączyć. Znam ten ból. Iże trzymam w trzech piwnicach, TTRa u koleżanki w domku letniskowym :) i póki co większych szans na własne "eM" moje jednoślady nie mają.

Gdybym ja miał garaż..........eh, albo lepiej halę :)
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro 12 Mar, 2008   

trzeba było tyle tego nie naznosić!
 
 
patyk


Posty: 294
Skąd: Gorzów wlkp.
Wysłany: Nie 16 Mar, 2008   

ja wynajamowałem 4 garaze przez 6 lat wiec wiem co to przeprowadzki szczególnie jak sie ma tego złomu pare ton, wiec wyjechałem na wakacje zarobiłem i kupiłem garaż polecam jest teraz pięknie
 
 
 
ArturM


Motocykl: Iż-49
Posty: 115
Skąd: Sanok
Wysłany: Pon 17 Mar, 2008   

No właśnie się kroi garaż, w końcu murowany i własnościowy - szczęęcie.

Wszystko prawie rozparcelowane, garaż prawie pusty. Czekam na zamiennik. Pozdrawiam Artur
_________________
Iż 49 - zaczynam dłubać :-)
Royal Enfield Bullet 500 (współczesna skamielina)
 
 
Maciej


Motocykl: Osa
Posty: 24
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 18 Mar, 2008   garaż Warszawa Grochów

Akurat mam garaż, którego w całości nie wykorzystuję. Trzymam w nim kajak, skuter i.... skuter. Wynajmowany od miłej starszej pani, niespodzianek z wynajmem nie przewiduję. Ponieważ mam i inne pomieszczenia motocyklowe, więc zastanawiałem się nad rezygnacją znajmu, ale trochę mi szkoda. Jeśli ktoś ma ochotę na małą spółkę, to zapraszam. Garaż znajduje się w kompleksie garaży na warszawskim Grochowie i kosztuje jedyne 150 zł miesięcznie. Ewentualna spółka tylko z jedną osobą i tylko po połowie - powierzchnia i koszty.
_________________
M20. MR230. M52
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna