IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Łódź
Autor Wiadomość
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Czw 08 Maj, 2008   

Ja zaraz wyjeżdżam - Pamiętajcie! stanowisko 285C (sektor środkowy)

mój telefon 516 093 375.

Jeśli ma być spotkanie w większym gronie to najlepsza pora: w samo południe - zarówno piątek, jak i sobota.

Do zobaczenia!
 
 
tofman


Motocykl: Planeta
Posty: 280
Skąd: Stryków
Wysłany: Pią 09 Maj, 2008   

Byłem troche po pracy atmosfera jak zawsze troche turystyczna :) . Michała nie znalazłem musiał gdzieś wybyć na chwile kupiłem troche ubranek częsci niewiele było do Iża



Acha a Wojt@s to pewnie się już nie pojawi na bazarze w najblizszym dzieisięcioleciu bo nawet nie próbował się do mnie dodzwonić i pewnie wie co by było jak ktoś z was go spotkał
_________________
http://youtu.be/H8Vq8cVsLic
 
 
 
Pitek
Fundator


Motocykl: Iż-56
Posty: 467
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 09 Maj, 2008   

Niestety nie mogłem być, mam nadzieję że umieścicie chociaż kilka zdjęć
Cytat:
Acha a Wojt@s to pewnie się już nie pojawi na bazarze w najblizszym dzieisięcioleciu bo nawet nie próbował się do mnie dodzwonić i pewnie wie co by było jak ktoś z was go spotkał
Po tym co odwalił to nie dziwne, ukrywa się. Może nosi coś takiego?
Taki mam humor :P
_________________
Iż 56 - 1959 r., WFM M06 - 1956 r.
 
 
 
panz


Motocykl: Yamaha
Posty: 578
Skąd: Oliva
Wysłany: Sob 10 Maj, 2008   

No Panowie dzisiaj już sobota! i gdzie te relacje? gdzie fotosy? :)
 
 
michalrydz


Motocykl: Iż-350
Posty: 31
Skąd: Rydzewo-Świątki
Wysłany: Sob 10 Maj, 2008   

<tuptup> Czekamy. Trzymam kciuki za moich tropicieli gratów:wink: Nie dajcie się!
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Sob 10 Maj, 2008   

Byłem, gratów do Izy jak na lekarstwo, kupiłem parę pierdół do moich złomów, pogadałem z paroma dobrymi znajomymi, poznałem kilku nowych forumowiczów i przyciągnąłem jeden motór, o którym opowiem jutro, gdyż padam na pysk. A na deser - fotka z cyklu "w samo południe":









Wytęż wzrok i znajdź siedem szczegółów po których odróżnisz, kto nie pił nic, gdyż ma daleko do domu i w dodatku autem. :D
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Nie 11 Maj, 2008   

Co tu wytężać :wink: Generalnie jestem zadowolony, bo jak zwykle kupiłem wszystko to, co chciałem. A z reguły chcę mało, ale konkretnie, więc zawsze to dostanę:wink:. Z kilku forumowiczami nie udało się mi spotkać, bo ciągle gdzieś łaziłem umacniając kontakty bilateralne, z reguły polsko - białoruskie. :wink: . Tych serdecznie przepraszam. Przybyłych na spotkanie na nasze stanowisko także przepraszam (również w imieniu moich współstaczy) za ponure miny wynikające z wyżej opisanego nocnego umacniania.



Moje zdjęcia puszczę wieczorem, albo nawet jutro (siostra porwała aparat). Jak napisał Frag gratów do Iża było w ilościach śladowych. Były trzy 49, jeden nawet w miarę kompletny, była jedna Planeta z opcją na papiery. Zabytkowych motocykli na sprzedaż jest coraz mniej, ale było kilka nowości, ale też kilka motocykli na sprzedaż, które wrosły już w krajobraz łódzkiego motobazaru i staną się chyba jego znakiem rozpoznaczym :) . Coraz więcej jest za to sprowadzanej z zachodu japonii.



W każdym razie do mojego 56 kupiłem oryginalny licznik, osłony gumowe łańcucha, tabliczkę znamionową, na którą sprzedawca nabił mi też numery. Pozbyłem się za to resztek posiadanego złomu i raczej już nie będę miał z czym przyjeżdżać na bazar jako sprzedawca (chyba, że w celach towarzyskich - ale kto by to wytrzymał?)
 
 
panz


Motocykl: Yamaha
Posty: 578
Skąd: Oliva
Wysłany: Nie 11 Maj, 2008   

Kolega Frag niech się w końcu pochwali nabytkiem
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Nie 11 Maj, 2008   

kolega Frag wlasnie wychodzi i bedzie wieczorem. Pochwali sie, ale najpierw musi obejrzec wystep na zywo niejakiego Jozina z Bazin :wink:



Obiecalem kumplowi, ktory dokumentuje to wstrzasajace wydarzenie dla lokalnej prasy że go wesprę sprzętem i talentem :) .
 
 
KOZA


Motocykl: Iż-49
Posty: 1020
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie 11 Maj, 2008   

Ja też byłem kilku kolegów z forum poznałem, na spotkanie nie doszedłem ale to inna bajka. Iże, a zwłaszcza 49 to chyba mamuty były, części prawie zero, a jak już coś dorwałem to cena... niektóre fanty tańsze od WL-kowych.

Oto kilka fotek:











_________________
ИЖ 49 1956', ИЖ 49 1956' przejściówka, Honda CB 550 1977'
 
 
albert80


Motocykl: Iż-49
Posty: 33
Skąd: Rydzewo
Wysłany: Nie 11 Maj, 2008   

Moja obecność na bazarze miała na celu głównie poznanie "Bractwa Iżowego" oraz dostarczenie motorka a nie zakup części do swojego iża bo mam praktycznie kompletnego. Pogoda i atmosfera w towarzystwie była spoko :D
 
 
 
Hardcor


Motocykl: Iż-49
Posty: 453
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 11 Maj, 2008   

To i ja wrzucę od siebie ze 3 zdjęcia









Po za tym udało mi się sporo gratów kupić, więc jest realna szansa, że po prawie 4 latach Iż zostanie złożony i znowu zagada :)
 
 
 
Roy


Motocykl: Iż-56
Posty: 157
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Pon 12 Maj, 2008   

Ta Adrie była piękna... największe wrażenie robiła jak koleś się nią woził po bajzlu... ehh piękny sprzęt
_________________
FLSTF`98, FLSTC`98, Indian Chief, Shovelhead Chopper, Yamaha XV 1700, SAM ZAP 1200, Ural M62 1962, M72N 1957, M72M 1956
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 12 Maj, 2008   

Jeszcze ode mnie parę fotek.

wreszcie coś praktycznego :wink:


ku przestrodze, zrobiło na mnie wrażenie


niepozorowana powtórka, jak zwykle gościnni gospodarze, tylko trochę już zmęczeni.


marki nie znam, pewnie jakiś angol



Po przerzuceniu paru "ton"złomu, dokopaliśmy się do potrzebnych nam części w rozsądnej cenie, a jeszcze po bajerze z kolegami z forum - bazar uważamy za bardzo udany :D
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
KOZA


Motocykl: Iż-49
Posty: 1020
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pią 16 Maj, 2008   

Chyba NSU
_________________
ИЖ 49 1956', ИЖ 49 1956' przejściówka, Honda CB 550 1977'
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
3-4 lipca 2009
PęDZEL Motobazary 12 Pon 06 Lip, 2009
diablomichal
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
17 stycznia 2009
roman Motobazary 19 Pon 19 Sty, 2009
krzysiek_2059
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
14-15 maja 2011
Michał Motobazary 57 Pią 20 Maj, 2011
regers
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
9-10 września 2017
Spiker Motobazary 2 Czw 14 Wrz, 2017
nickeledon
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
7-8 maja 2022
seaman Motobazary 5 Pon 09 Maj, 2022
LukS
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
22 stycznia 2011
topik_2006 Motobazary 52 Pią 11 Lut, 2011
panz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna