IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Łódź 5-6 września 2007
Autor Wiadomość
patyk


Posty: 294
Skąd: Gorzów wlkp.
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008   [Motobazar] Łódź 5-6 września 2007

Ja będę. Stoisko gdzie nic nie ma ale jest ognisko 510 i wódka i winko i impreza zapraszam.
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3300
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Pią 05 Wrz, 2008   

Ja już po. Kilka słów i fotek:





Oto sklad dzisiejszej ekipy bazarowej. Oprócz Gacy, który przyjechał ze mną, pojawił się także Agrupa, oraz Anper, który pochwalił się swoim bardzo fajnym zielonym Iżem, stacjonującym trzy rzuty beretem od terenu giełdy.



Mignął nam rano Bartek, który miał chyba mniej czasu i wolał samotne polowanie, chyba zresztą nie w temacie Iżowym.





Niebrzydka i prawie kompletna CZ 175. 2000zł. Fotka z rana, widać że padało, ale szybko się wypogodziło i tak zostało do końca bazaru.





W busie u Igora. Zostawiliśmy tu wszyscy spooooro kasy. Może nawet zbyt dużo :wink:





Poszukiwania nowych suwaków do 49 zakończyły się sukcesem :wink:





Zakupy cz. 1 No to ile właściwie było typów Saturna?






Ładna ema. Cena średnia.





Kolejna iżowa ciekawostka :)





U Walerego. W sumie bez sukcesu.





Buszujący w złomie.





Motorynka w wersji koszowej - wóz typu "Bardzo Mała Emka" :wink: Jeździła po bajzlu z pasażerem, także na dwóch kołach. Euforia.





Tybusz, nie wiem czemu, ale najpierw pomyślałem o Tobie






Nie wiem co to, ale wzbudzało respekt gabarytami i ogólną pancernością.





Iż. 2000zł.





Transakcja udana. Obie strony zadowolone :wink:





Czerwony Październik L-300. 2500USD.





Zbliżenie zbiornika z resztkami napisu "KRASNYJ OKTJABR".





Zakupy szakali (to tylko fragment
). Moje tylko dwie, w tym jedna П-35 wraz z oryginalną podstawką fo Iża 350.





Już na zewnątrz w ostatniej chwili spotkaliśmy Michała. Totalny przypadek, gdyby zadzwonił minutę później, minęlibyśmy się. Auto stało na awaryjnych na ulicy, a my ucięliśmy sobie 15minutową pogawędkę. Powiem tylko tyle, że ten 56 robi duże wrażenie. A gadkę dokończymy za dwa tygodnie we Wrocławiu :wink:



Reasumując - to był dobrze spędzony dzień.
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1154
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 05 Wrz, 2008   

Cenne łupy, do Wrocka handlarze nie będą mieli z czym przyjechac :(

ten kosz w motorynce mógłby co najwyżej przewozic moje buty :D . Jeszcze trochę, a tymi puszkami pewnie będziecie chodnik brukowac :wink:
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
luKi_2


Motocykl: Iż-49
Posty: 300
Skąd: Koniecpol
Wysłany: Pią 05 Wrz, 2008   

No cóż fotki fajne szkoda że nie było mi dane dojechać do Łodzi a brakło tylko 70 km.



Z domu mam 138 km do Łodzi lecz mój złom VW Golf 3 ( do którego się od dziś nie odzywam ) nie dowiózł mnie na miejsce i musiałem dzwonić do mojej wioski żeby ktoś mnie scholował z powrotem do domu.



Po obejrzeniu zdjęć jestem jeszcze bardziej wku....... a na taką puchę chciałem zapolować.............



Jutro to już nie ma po co jechac.............. :cry:
_________________
Iż 49, 2xSimson SR2, Jawka 50, AWO Turist w trakcie remontu, SHL- M11 LUX - do sprzedania.
Łukasz
 
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 05 Wrz, 2008   

heja.



ja toże zadowolony jestem, połaziłem, pośmiałem się i obkupiłem w sumie to co chciałem.

- nowiusieńkie suwaczki - 300zł !

- nowiutka prądniczka + wirniczek - 100zł !

- nowe gumy - rączki itp.

- trochę drobiazgów do silnika.



Niestety nie kupiłem lampki, byłem na dobrej drodze ale jakiś handlarzyna nas ubiegł. Sprzątnął mi i Anperowi kilka lampek z przed nosa! Jebana mać!
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Sob 06 Wrz, 2008   

Bazar udany w 100%. Kupiłem sobie różne fanty, choć nie dużo :wink:



Zacznę od zakupów podzielonych na dwie tury. Pierwsza tura to wykupienie u Igora puszek prądów i jednego filtra cyklon, bardzo starego zresztą oraz kompletną lampę do 49 z bardzo ładnie zachowanym licznikiem.



Drugie podejście zaowocowało kolejnymi dwoma puszkami prądów, tym razem z "bąbelkiem".



Bąbelka w innej puszce udało się zdobyć na innym stoisku za rewelacyjną cenę :wink:



A to resztę gratów, którymi uszczęśliwiał Igor:





I w końcu ten bardzo ciekawy filtr, identyczny jak w DKW NZ, tylko bez bicia SKK, ale posiada za to zaczepy do sprężynek w miseczkach i zbiorniczku na olej oraz ciekawszy element - małe siteczko zaraz na wejściu do gaźnika.





W sumie to filtr jest zagadką, był jeszcze drugi, ale bardzo zmęczony.



Reszta zakupów podobnie jak filtr bedzie jeździć w mojej DKW NZ:





W sumie to wszystko. Zastanawia mnie tylko jeden fakt, po cholere mi tyle tych puszek? Wczoraj przez cały wieczór moczyłem się z nimi w wannie :wink: A teraz ciągle brak mi odpowiedzi co ja z nimi zrobię :P
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sob 06 Wrz, 2008   

Jak widzieliście na załączonym wyżej obrazku, pierwszy raz od chyba dziesięciu lat wybrałem się na Moto Bazar na Iżu - w końcu trzeba się kiedyś pochwalić. Niestety obowiązki rodzinne nie pozwoliły mi dojechać wcześniej, dlatego spotkałem się tylko ze Sborną Dolnego Śląska.



Z zakupów:

- dwa cylindry do 56, jeden nominał ale do szlifu z prawą zaślepką kanału w dobrym stanie, drugi gorszy ale za to z idealną lewą zaślepką.

- głowica

- Kawasaki Vulcan (w sobotę znów byłem z synkiem)

- kubek z T-34 (jak wyżej)



Ale i tak największy zakup motoryzacyjno-zabytkowo-archeologiczny zrobiłem dziś po południu - o tym wkrótce w Hyde Parku.



P.S

Biust miał być większy.
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Nie 07 Wrz, 2008   

Gaca po co Ci tyle puszek :shock:

Jakbyś miał jakąś jedna zbędną obudowę to chętnie przygarnę bo nie mam żadnej :( a nie mam możliwości jechać na bazary bo cały czas coś mi wypada... kurna mać :?
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1792
Skąd: Kielce
Wysłany: Sro 10 Wrz, 2008   

20 km przed Łodzią poszedł mi wał w junaku :D , do kielc z motorem wróciłem autostopem w busie. Wał oststnio nie wykazywał żadnych luzów promieniowych, a tu taka piekna niespodzianka :D .
 
 
 
luKi_2


Motocykl: Iż-49
Posty: 300
Skąd: Koniecpol
Wysłany: Sro 10 Wrz, 2008   

Suchy napisał:
20 km przed Łodzią poszedł mi wał w junaku :D , do kielc z motorem wróciłem autostopem w busie. Wał oststnio nie wykazywał żadnych luzów promieniowych, a tu taka piekna niespodzianka :D .
ehhhhhhh mi az 70 km przed Łodzią siadło auto. Na szczescie bo miałem bliżej do domu lub niestety bo nie dojechałem na giełdę.
_________________
Iż 49, 2xSimson SR2, Jawka 50, AWO Turist w trakcie remontu, SHL- M11 LUX - do sprzedania.
Łukasz
 
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1792
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw 11 Wrz, 2008   

To było mnie łapać to bym Cie podwiózł te 40 km 8) . W sumie to mogłem moto na stacji ostawic i jakos dostac sie na bazar. Ale nic.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław 23 września 2007
PęDZEL Motobazary 8 Nie 23 Wrz, 2007
jax
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław 21 września 2008
Gaca Motobazary 14 Czw 25 Wrz, 2008
PęDZEL
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław 29 kwietnia 2007
mcfrag Motobazary 9 Wto 01 Maj, 2007
Gaca
Brak nowych postów [Motobazar] Katowice 20 maja 2007
jax Motobazary 5 Pon 21 Maj, 2007
Wojt@s
Brak nowych postów [motobazar] Wrocław 25 listopada 2007
tybusz Motobazary 3 Wto 04 Gru, 2007
PęDZEL
Brak nowych postów [Motobazar] Kraków 15 kwietnia 2007
jax Motobazary 8 Pon 16 Kwi, 2007
jax


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna