IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Iżami na Biegun Polski
Autor Wiadomość
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1783
Skąd: Kielce
Wysłany: Sro 05 Sie, 2009   

Genialna wyprawa! Czy tylko mi czy innym też nie wszystkie foty się otwierają?
NAJGORSZE, ŻE TA Z WIELKIM PTAKIEM TEŻ!
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Sro 05 Sie, 2009   

Już powinno być OK. Teraz widać wszystko?
 
 
KOZA


Motocykl: Iż-49
Posty: 1020
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro 05 Sie, 2009   

Mam dwie uwagi:

Naraziliście się poznaniakom, oni nie mogą się pogodzić ze stwierdzeniem o pierwszej stolicy :wink:

Druga uwaga dotyczy łożyska, gdybyście pamiętali o Kozie, to nie jechałbyś mcfragu pod wrześnię (nie mogę im tego wybaczyć) :wink:
_________________
ИЖ 49 1956', ИЖ 49 1956' przejściówka, Honda CB 550 1977'
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Sro 05 Sie, 2009   

Gdyby Koza podał telefon kontaktowy, to byśmy zadzwonili z Jarocina jeszcze :wink: A tak, co niby mogliśmy zrobić? Zapytaliśmy kolesi czy znają Kozę z Gniezna, co ma dwa Iże 49, otrzymaliśmy odpowiedź negatywną, oraz zaproszenie na przyszłoroczny zlot przez nich organizowany, wraz ze stwierdzeniem, że Iży 49 nie ma w okolicy i byłoby miło, gdybyśmy je pokazali.
 
 
KOZA


Motocykl: Iż-49
Posty: 1020
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro 05 Sie, 2009   

A gdyby kolega mcfrag, napisał na PW przed wyprawą: Koza fifolu będziemy przejazdem koło Gniezna, daj nr telefonu, to by Koza dał, a tak 2 litry paliwka poszły. :D

A kolesi, którzy was gościli to znam tylko na cześć.
_________________
ИЖ 49 1956', ИЖ 49 1956' przejściówka, Honda CB 550 1977'
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1783
Skąd: Kielce
Wysłany: Sro 05 Sie, 2009   

mcfrag napisał/a:
Już powinno być OK. Teraz widać wszystko?

Jak najbardziej, wielki ptak też jest ;)

Ale doznając ostatnio awarii prądu 200 km od chałupy i podobnych atrakcji nie pownieniem się czuć outsiderem. Bo widzę leciwy sprzet dał nawet w kość Panu Bogu Motocykli Iż Wiekiemu Fragowi :wink: :wink:

Ale widzę, że większość kłopotów powodował prąd u Was i u mnie o dziwo też :shock: Jednak tęskni się z rozrzewnieniem :roll: za łopatologią instalacji elektycznej typu SHL-WFM-Komar.
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Sro 05 Sie, 2009   

Problem był taki, że trasę raczej planowaliśmy rano, po drodze modyfikując ją wedlug potrzeb.

A co do numeru telefonu, to przytomnością i zimną głową wykazał się jedynie Pitek, który zachował się podręcznikowo, podając telefon w tym wątku. Forum śledziliśmy na komórce, wiedzieliśmy o Waszych zaproszeniach do odwiedzin, ale bez telefonu nie sposób było się umówić. Uwierzcie.

Nasza wycieczka specjalnie była troche cichociemna, nie chcieliśmy zapeszyć i skończyć tak, jak organizatorzy poprzedniej Wielkiej Wyprawy, którym odpadlo i pozacierało się wszystko, co mogło, zanim wyjechali z domu.

Wnioski zostały wyciągnięte, wyprawa nr 2 będzie zorganizowana lepiej! :D
 
 
Pitek
Fundator


Motocykl: Iż-56
Posty: 467
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 05 Sie, 2009   

Dorzucę coś od siebie:



Wyprawa świetna, cieszę się, że zawitaliście do Torunia i że mogłem pomóc. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też będę mógł zrobić podobnie długą trasę...
_________________
Iż 56 - 1959 r., WFM M06 - 1956 r.
 
 
 
diablomichal


Motocykl: Planeta
Posty: 764
Skąd: Staszów/Kraków
Wysłany: Sro 05 Sie, 2009   

Piękna sprawa Panowie - tak dalej :lol:
_________________
Iż Planeta '63
 
 
 
Drakula


Motocykl: Planeta
Posty: 80
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Sro 05 Sie, 2009   

Naprawdę wspaniała przygoda - tylko pozazdrościc. Gratulacje za udany wypad (choc z przygodami) - jak widzę forumowicze na trasie nie zawiedli.
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

nie ominie Was powtórka tej opowieści przy browarku (może na Łodzi :roll: )a teraz może dopuścicie do głosu Karolinę, trasa widziana z miejsca pasażera jest na pewno ciekawsza, tym bardziej ze wielu z nas tego osobiście nie doświadczy :?
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
FK
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 516
Skąd: Warszawa/ łomianki
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Bez urazy, ale zadziałała moja wizja. MAPA POLSKI, gdzie można szukać pomocy podczas podróży nie tylko iżami!
_________________
Iż-49 żółte tablice, Iż-49 w słoikach już na żółtych,Simson sr2 1958(paragon zakupu) Tata
 
 
toffic49


Motocykl: Iż-49
Posty: 46
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Chłopaki i dziewczyny pokazali, że jednak można, super było móc się wami spotkać. Mam nadzieję że będę mógł kiedyś potowarzyszyć wam w drodze.

Zauważyłem że jest sporo ludzi, niezadowolonych z tego że nie mogło się z wami spotkać, jak napisał Frag tylko Pitek podał nr tel. i można było do niego zadzwonić dowiedzieć się więcej info. Ja dosłownie dowiedziałem się o wyprawie jak byliście 20km przed Toruniem, więc prosiłbym Katoka o nie nazywanie mnie ofiarą bo mnie nie zna.

To że nie mogłeś się spotkać to chyba wyłącznie twoja wina, a już na pewno nie uczestników wyprawy. Myślę że szukanie forumowiczów po drodze nie było ich priorytetem.
 
 
katok
Fundator


Motocykl: Planeta
Posty: 886
Skąd: Gniewkowo
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Jeśli zapomniałem dodać :wink: to przepraszam.

Co do podróżowania na Iżu (celowo nie piszę na motocyklu), to za wyjątkiem wspomnianych dolnoślązaków na forum jest tylko kilku (do policzenia na palcach jednej reki, emerytowanego stolarza) użytkowników tegoż typu motocykla, pokonujących trasy dłuższe niż lans pomiędzy garażem a budką z piwem, czy robiących za autobus dla okolicznej gawiedzi. :)

Za tekst typu "złości mnie" mogę mieć pretensje tylko do siebie. Myślałem o podaniu numeru telefonu lecz zwyciężyła myśl o forumowej poczcie typu PW co w wyszczególnionej sytuacji okazało się błędem.

Jeśli kogoś z "nielansiarzy" niechcący uraziłem- szczerze przepraszam ;)
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

Panowie, proszę sie tu nie nakręcać, tylko myśleć konstruktywnie. Najbliższym momentem w którym można się REALNIE zintegrować jest wrześniowy bazar w Łodzi.

Po rozmowie z Michałem wiem, że trzon forumowo-bazarowy będzie w komplecie, zapowiada się więc fajna okazja do pogadania. a więc szykować mi się już teraz, żeby bliskość terminu nie zaskoczyła! No i nie zapomnijcie o jakimś krzesełku pod tyłek! :wink:
 
 
KOZA


Motocykl: Iż-49
Posty: 1020
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro 12 Sie, 2009   

Będę.
_________________
ИЖ 49 1956', ИЖ 49 1956' przejściówka, Honda CB 550 1977'
 
 
cube


Posty: 40
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Sty, 2010   

Świetna wyprawa! Super!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Iżami do Bychawy
maj 2010
roman W trasie 2 Czw 29 Mar, 2012
roman
Brak nowych postów ,,Przebijanie" sie Iżami
Suchy Hyde Park 7 Nie 01 Kwi, 2007
Pitek
Brak nowych postów Junakiem dookoła Polski
czyli kryzys wieku średniego
jarcco W trasie 24 Nie 25 Sty, 2015
jarcco
Brak nowych postów Kresy Polski północnej
Prusy Górne, Warmia
Archi88 W trasie 8 Sro 27 Lis, 2013
kuba_777
Brak nowych postów II Zjazd Motocykli w Pierwszej Stolicy Polski
KOZA Imprezy 6 Czw 30 Sie, 2012
Firewarrior


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna