IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Wrocław
Autor Wiadomość
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   [Motobazar] Wrocław

Bazar tydzień po tygodniu, to deko za dużo, oczywiście mam na myśli stronę finansową :wink:

Gacy iża zabrakło, więc musiałem wypełnić lukę :)



Co może wyrażać mina tego gościa, a wystarczyło się obrócić :wink:



Naszą przechowalnią maneli, było tym razem stoisko Pędzla, musi chłop dorobić, nie od dziś wiadomo, że remont iza kosztuje :)



Okularki "kieszonkowe" z epoki, też sobie takie sprawiłem.



wanderer z lat dwudziestych.



ładna dekawka, chyba sb



legenda bazarów



Apetyt rośnie :roll:



"skromny " dobytek, bąbelek za dwie dychy i oryginalny (wypatrzony przez Fraga) łyżko-klucz nr.5 w katalogu 17-tka pewnie do śrub głowicy, za 15 zeta !



Numer, tak dla zainteresowanych, trafiłem też ładną głowicę z dekompresorem, o gumce kopka nie wspomnę :wink:
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
azazzello
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sro 23 Wrz, 2009   

podziwiam, że ktoś potrafi dostrzec takie rzeczy wśród tych wszystkich gratów.

Mi osobiście udało się nabyć cylinderek do 49tki na I szlif.

Ładnie chodził ten czarny Iż ze zdjęć, podziwiam.
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Sro 23 Wrz, 2009   

azzazzello napisał:
Ładnie chodził ten czarny Iż ze zdjęć, podziwiam.
Czarny chodził ładnie, podobnie jak zielony. Uważam, że każdy Iż chodzi ładnie, zwłaszcza te na chodzie
Wracając do bazaru - oto mój minireportaż:
Z tym oto gentlemanem przyszlo mi reprezentować nasze forum. Skład mocno przerzedzony, nie wszyscy mogli przybyć. Więc w dwa Iże zajechaliśmy majestatycznie na teren giełdy. Zazdrosne spojrzenia wielu pieszych uczestników bazaru to wystarczająca nagroda. Kto kiedykolwiek był na bazarze na dwóch weterańsakich kołach, ten wie o czym mówię. Pędzla nie liczę, bo on teraz biznesmen bardziej, nie Iżowiec :wink:
Harley z doczepką, nawet sympatyczny. Tylko po co ta gaśnica?? :D
"Gejowiec", jak go niektórzy nazywają. W takich barwach odremontuję mojego.
K125M, a raczej jego doczesne szczątki. 900zł. Za to oryginalne barwy (kolor lekko "gównowaty", ale może przez to fajny?), zachowane resztki komety na baku i linii szparunków. Przydał się, obfotografowałem go dogłębnie w celach naukowo-poznawczych :wink:
Artur, który specjalizuje się w DKW NZ (z większą lub mniejszą szczyptą iżowego klimatu), tym razem miał dwie starsze Dekawki. Na pierwszym planie Block, podobno na chodzie. 15.000.
Nawet od osła można się czegoś nauczyć. U tego zwierza podpatrzyłem system mocowania kufrów. Może się przyda w następnym sezonie.
Mińsk, sprzedawany w promocji z widocznym w małych fragmentach na pierwszym planie K-55. Za oba właściciel winszował sobie 4000zł. Cieszy, że małe ruskie pyrtki są dostępne w zestawach rokujących szanse na odbudowę.
Jak widać, oba iże wzbudzały zainteresowanie. Fajnie było wtopić się w tłum i anonimowo posłuchać co mają do powiedzenia gapie :wink: . ... a ja, z Jackami, z którymi ostatnio dużo jeżdże weekendowo (ten ruski zaprzęg, który pokazałem w Klubie Podróżnika), uderzyłem na południe. Objechaliśmy Ślężę, pokręciliśmy się po Zalewie Mietkowskim, po czym udaliśmy się do domu, czyli do Brzegu. W międzyczasie przeżyłem atak osy, która dziwnym trafem wpadła mi pod szkło i upierdoliła w dolną powiekę (do dziś jestem opuchnięty :wink: ), co zakończyło żywot moich nowych gogli. I to by było na tyle. :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
17 kwietnia 2011
Aeternum Motobazary 17 Czw 28 Kwi, 2011
KOZA
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
18 listopada 2012
SaS Motobazary 2 Nie 30 Gru, 2012
kuba_777
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
17 czerwca 2012
Gaca Motobazary 4 Wto 26 Cze, 2012
regers
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
16 listopada 2014
siwy2934 Motobazary 10 Sob 27 Gru, 2014
siwy2934
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
25-26 04 2015
tybusz Motobazary 15 Pon 27 Kwi, 2015
Gaca
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
25 lutego 2007
tybusz Motobazary 13 Pon 26 Lut, 2007
Błażej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna