IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[56] Mój Iż już jeździ :-)
Autor Wiadomość
Wafelek


Posty: 165
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Sro 21 Mar, 2007   [56] Mój Iż już jeździ :-)

Postanowiłem pokazać Wam chłopaki jak jeździ mój Iż. Właśnie niedawno skończyłem jego remont i jestem gotowy do sezonu. Czekam tylko na ładną pogodę. Musze przyznać , że sam się zdziwiłem jak motocykle z tamtych lat mogą jeździc. Naprawde zajebista frajda. A tu krótki filmik z pierwszej jazdy.

http://www.youtube.com/watch?v=icDjd1HzF9k
..... poszedł
 
 
 
slawmartorun


Motocykl: Iż-49
Posty: 281
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 21 Mar, 2007   

To zrób jakieś foty, bo nic nie było widać tak żeś poszedł
_________________
K-175, Iż-49, Iż-56, WFM, GSF 600N
 
 
Wafelek


Posty: 165
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Sro 21 Mar, 2007   

Fotki już dawno są w dziale GALERIA, nic się nie zmieniło!
 
 
 
krzysiek_2059


Motocykl: Iż-49
Posty: 140
Skąd: Trębaczew
Wysłany: Sro 21 Mar, 2007   

Gratuluje Wafelek.
 
 
 
tofman


Motocykl: Planeta
Posty: 280
Skąd: Stryków
Wysłany: Czw 22 Mar, 2007   

wygląda i jeździ...PEŁEN SUKCES
_________________
http://youtu.be/H8Vq8cVsLic
 
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 22 Mar, 2007   

Łądnie to tak bez kasku, panie kierowco? Dokumenciki, ubezpieczenie, prawo jazdy i zapraszam do radiowozu :P !!!!

Optymistyczny widok, jak jeż pomuka po ulicy!!
_________________
Iż49
 
 
zmijka-kerim
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sro 28 Mar, 2007   

Przeciąg,jeno sycy :wink:
 
 
Darkojak


Motocykl: Jupiter
Posty: 55
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Nie 18 Lis, 2007   

O widze Wafelek że w profilu pojawił się obrazek i to coś nowszego. Czyżby nowsze iże również znajdowały zwolenników?
 
 
Wafelek


Posty: 165
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Nie 18 Lis, 2007   

To narazie mój plan. Chcę kupic cos nowszego , oczywiscie mój pierwszy Iż jest najwazniejszy. Kolejny Iż będzie juz z chlodnicą!
 
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Nie 18 Lis, 2007   

Ja też chcę kupić nowy model - ale nie Jupitera tylko Planetę 5. Niestety twoje marzenie może się nie spełnić. Pytałem już w Wydziale Komunikacji i w Stacji Kontroli Pojazdów. Silnik Jupitera i Planety 5 nie spełnia norm czystości spalin (nie ma katalizatora i ma smarowanie mieszankowe) i nie może być zarejestrowany w Polsce. Trochę lepiej jest z nową Planetą bo ta ma dozownik oleju do króćca ssącego i potrzebuje znacznie mniej oleju, ale i tak nie spełnia norm unijnych. Ostanie partie Iżów sprowadzanych do Polski pochodzą z lat 1997-1999 i warto szukać tych egzemplarzy (ja mam już jednego upatrzonego) dlatego, że są już zarejestrowane i mogą być nadal dopuszczone do ruchu. Jeśli chcesz mieć Jupitera z chłodnicą to znaczy, że jest to model z 2003 roku, więc nie da rady takiego zarejestrować po indywidualnym sprowadzeniu.
 
 
Darkojak


Motocykl: Jupiter
Posty: 55
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Nie 18 Lis, 2007   

Cieszy mnie to jako posiadacza Jupitera 5, że znajdę w końcu uzytkowników tego motocykla. Właściwie Jupitera 5 kompletnego i zarejstrowanego mam od roku ale miałem do czynienia dużo wcześniej z tym motorem a dokladnie z silnikiem akurat od Jupitera 4. Kiedyś będąc jescze w technikum zrobilem motocykl z silnikiem Jupitera 4 na bazie cz 350. Wtedy zalozyłem do niego nowiutki silnik Jupitera 4. Niestety nie mialem dokumentów na taki składak. Dlatego wląsnie zdecydowałem się na zakup Jupitera 5 (tym razem z dokumentami) ponieważ od tamtej pory mam wielki sentymet do tej marki. Osobiście motorek mi sie bardzo podoba. Poza tym chętnie aktualnie jestem w stanie pomóc każdemu w naprawach ponieważ opanowałem temat zarówno silnika a konkretnie to skrzyni biegów (w obydwu tych silnikach mialem problem ze skrzynią) jak i pozostalych elementów.

Obecnie dokupiłem także do niego kilka czesci przez co wszystko zaczyna dobiegać do pełnej sprawności. Z togo co obserwuję na forum to konstrukcja tych motocyli nie zmieniła sie praktycznie od lat.
 
 
Wafelek


Posty: 165
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Nie 18 Lis, 2007   

Jeśli tak to pozostaje mi szukac takich jak mówisz Michał. Ale może znajde juz zarejestrowanego Jupitera z 2003. Zobaczymy. Jeśli coś bede wiedzial konkretnie to napisze. Kurde zapomnialem o tych normach. Ochrona srodowiska!!!!!!!
 
 
 
WADER


Motocykl: Iż-49
Posty: 105
Skąd: Jelcz-Laskowice
Wysłany: Nie 10 Sty, 2010   

Gratulacje , cieszy oko i serce :)
_________________
Iż-49,Iż-56, Минск M1M '58, Jawa 20,
 
 
 
diablomichal


Motocykl: Planeta
Posty: 764
Skąd: Staszów/Kraków
Wysłany: Nie 10 Sty, 2010   

Zobacz datę poprzedniego postu
_________________
Iż Planeta '63
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Iż] Kto i jakim iżem jeździ ???
krzysztof772 Ogólne 51 Sro 18 Lip, 2007
jocker163
Brak nowych postów Kto czym jeździ poza Iż-em? Dawac Foty!
Gaca Hyde Park 66 Nie 07 Cze, 2009
KOZA


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna