IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Łódź
Autor Wiadomość
Mateusz49


Motocykl: Iż-49
Posty: 101
Skąd: Pomorskie
Wysłany: Czw 06 Maj, 2010   

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: KOMUNIKAT DLA POMORZAN :!: :!: :!: :!: :!: :!: Jedzie ktos do Lodzi przez Slupsk? doplace za transport. Moj tel. 781 112 511
 
 
 
jeż
Fundator


Motocykl: Iż-56
Posty: 929
Skąd: Konin/Wilczyn
Wysłany: Pią 07 Maj, 2010   

Czy ktoś z was orintuje się do której w sobote będzie bazar? Bo sobote mam pracującą do 13 a dzisiejszy wyjazd stoi pod znakiem zapytania przez tą pogodę.
 
 
ciacho216


Motocykl: Iż-56
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 08 Maj, 2010   

Kilka zdjęć z bazaru:























_________________
Iż 56, małe Zundappy
 
 
 
KOZA


Motocykl: Iż-49
Posty: 1020
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie 09 Maj, 2010   

Ale "indiańce"obok Iża 49 i całej gamy DKWek, to marka która wywołuje u mnie szybsze bicie serca.
_________________
ИЖ 49 1956', ИЖ 49 1956' przejściówka, Honda CB 550 1977'
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Nie 09 Maj, 2010   

A gdzie to Koza była, jak jej nie było?
 
 
KOZA


Motocykl: Iż-49
Posty: 1020
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie 09 Maj, 2010   

KOZA pracowała, a nocą robiła Iża i dziś zagadał :P :grin: :grin:
_________________
ИЖ 49 1956', ИЖ 49 1956' przejściówka, Honda CB 550 1977'
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Nie 09 Maj, 2010   

To był dobry bazar. Wprawdzie kopniak odpadł i ze względu na wątpliwą pogodę pojechaliśmy blachosmrodem, ale miało to (poza tym, że dupsko nie zmokło) swoje zalety. Dzieki temu przyjechaliśmy wypoczęci i mogliśmy pełni energii delektować się wszystkimi bazarowymi atrakcjami. No bo kto powiedział, że do Łodzi jedzie się po jakieś części? :D

Tytuł Iżowca Miesiąca, a być może nawet Iżowca Półrocza bezdyskusyjnie przypadł Agrupie, który sam, w deszczu (w obie strony) dokulał się do Łodzi na swoim 49. Szacun przez duże "esz". Bez dwóch zdań.

Forumowcy dopisali jak zwykle, miło było poznać w realu kolejne osoby znane dotąd tylko z forumowego "nicka". Fajnie, że nasze forum ma przełożenie także na realny świat.

Moim prywatnym odkryciem bazarowym okazała się cytrynówka Kamila. Kto nie spróbował, ten niech żałuje. Za to szczerze powiem, że kiełbachy z grilla nie tknę chyba do następnego bazaru ;)

Dobra, koniec pitolenia, czas na "obrazki z wystawy":


Motosacoche z wozem zadaszonym.



Raczej dykta, czy raczej Iż? Zalezy gdzie się patrzy ;)



Iżaki z Litwy. W piątkowy ranek pijani sprzedawcy chcieli za nie po 2500zł za sztukę.



Wuefemka.



Ta Planeta to był jedyny żywy Iż na bazarze. Jak widać, nawet ex-iżowcy nie byli obojętni wobec tego pojazdu. Stara miłość nie rdzewieje :)



Poprosiłem sprzedawcę o demonstrację. Ten Iżak rzeczywiście żyje!



Ta Jawa dłiugo stała na powietrzu, prawą stroną wskazując Północ :)



M05 sąsiada. Nic ciekawego.



Całkiem fajna i chyba dość kompletna Beema.



K-125 w oryginalnym gównianym kolorze.



NSU. Podoba się.



Peżot. Cena - dobra, tak sprzedający napisali na kartce. Hmm.... mam pewne podejrzenia że to "prawda niezupełna" ;)



A na koniec bazaru okazało się, że Piotrek wygrał bazarowy konkurs - zresztą już drugi raz. Oto zwycięzca wraz z nagrodą. Do transportu należało ją trochę zdemontować.


Reasumując - było miło. Mam nadzieję, że w lipcu pogoda będzie bardziej cywilizowana. Ten nasz przyjazd na Iżach nie został odwołany, to tylko lekkie opóźnienie :)
 
 
diablomichal


Motocykl: Planeta
Posty: 764
Skąd: Staszów/Kraków
Wysłany: Nie 09 Maj, 2010   

Nie powiem, nie powiem może zbyt dużych zakupów to nie zrobiłem, ale miło jest się spotkać- zobaczyć "mordy" na żywo, pogadać i pooglądać iże kolegów. Na pewno bazar można uznać za udany, ta atmosfera... :D a przy tym i języków z różnych stron można się pouczyć.
Starałem się nie dublować zdjęć, ale planetkę musiałem wrzuć, bo całkiem ładna sztuka. Ps. Jak coś to piwo kumpla-ja jako kierowca robiłem :( I niestety znów tylko na krótko udało się z wami spotkać :sad:
_________________
Iż Planeta '63
 
 
 
katok
Fundator


Motocykl: Planeta
Posty: 886
Skąd: Gniewkowo
Wysłany: Pon 10 Maj, 2010   

....Planetka "prawie" jak moja...... :cool:
Imprezka musiała być niezła....
Poczekamy do lipca....
 
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 10 Maj, 2010   

Dwa bazarowe dni szybko minęły, za szybko :wink: Forumowicze na stoisku dopisali i jak zwykle rozmowom nie było końca :)
Iżak anpera, już na stałe wpisał się w stoiskowy wystrój,

a każde odpalenie odbywa się w błyskach fleszy :grin:

od lewej, Kamil, Wader, Anper, a w tle chyba vw munga.

na tej focie dochodzi Sas, Frag, Spiker i szyjka teraz już słynnej cytrynówki Kamila :mrgreen:

Gaca obcina nawet fajny błotnik koszowy, cena 100, do negocjacji.

nasze zakupowe szaleństwo.



cenne wykopalisko :]

ten bazar wyjątkowo obfitował w napędy, wybraliśmy nie śmigany.


Wypada tutaj podziękować Michałowi i jego "archeologom" oraz Anperowi, za SZCZEGÓLNĄ OPIEKĘ ;) nad zgromadzonym tam towarzystwem forumowym :padam:
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1408
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 14 Maj, 2010   

Hej, dzięki za możliwość poznania w realu! Szkoda, że dotarłem do Was już "nieco zmęczony" spotkaniem "enesiarzy" (mam nadzieję, że za bardzo nie namieszałem, bo fazę już miałem niezłą ;) ... Na przyszłość będzie poprawa. Cytrynówka super ... ale nie polecam mieszania z innymi trunkami (niby człowiek stary a jednak wciąż głupi ;) .

Sam bazar taki sobie. Podobno było kilka okazji ale tylko w piątek rano. Z ciekawostek - po wysłuchaniu gangu silnika wyleczyłem się ostatecznie z Indiana Four - teraz definitywnie wolałbym już Chiefa.
_________________
Iż Planeta '63, ...
 
 
WADER


Motocykl: Iż-49
Posty: 105
Skąd: Jelcz-Laskowice
Wysłany: Sob 15 Maj, 2010   

To był mój pierwszy wypad na Łódź . W porównaniu do Wrocławia naprawde jest co zwiedzać :) . Co prawda nie zrobiłem dużych zakupów z mojej iż-owej listy braków ,ale odbiłem sobie w kategori ubiór i akcesoria :)
Planowałem pobyt jednodniowy . Po spędzeniu paru chwil pod IŻ-owym namiotem i po degustacji ogórków pobyt się przedłuzył :)



_________________
Iż-49,Iż-56, Минск M1M '58, Jawa 20,
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
14-15 maja 2011
Michał Motobazary 57 Pią 20 Maj, 2011
regers
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
9-10 września 2017
Spiker Motobazary 2 Czw 14 Wrz, 2017
nickeledon
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
7-8 maja 2022
seaman Motobazary 5 Pon 09 Maj, 2022
LukS
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
22 stycznia 2011
topik_2006 Motobazary 52 Pią 11 Lut, 2011
panz
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
3-4 lipca 2009
PęDZEL Motobazary 12 Pon 06 Lip, 2009
diablomichal
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
17 stycznia 2009
roman Motobazary 19 Pon 19 Sty, 2009
krzysiek_2059


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna