IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Jazda Jaxa
Autor Wiadomość
jax


Motocykl: Planeta
Posty: 129
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   Jazda Jaxa

Witam, Szanowni Państwo. 20 lat czkalem, żeby w koncu zaczac jezdzic. Dzisiaj jazda probna po ulicach. Przejechalem jakies 10 km i pod garaz teraz sprawdzian czego brakuje :) co sie odkrecilo o czym zapomnialem :) i co zgubilem :grin: i tak: :ladowanie jest chociaz kontrolka sie lekko jarzy wszystko niby na swoim miejscu tylko odkrecila mi sie nakretka zebatki zdawczej chociaz byla podkladka zagieta bede musial dokladnie sprawdzic jak wszystko jest zmontowane od strony zebatki i lancucha mysle ze o czyms zapomnialem poniewaz zebatka ma luzy i to dosc duze ,teraz jak sie uda to wkleje zdjecia ,zdjecia sa zrobione po powrocie z przejażdżki nastepnum razem wezme ze sobą aparat no i obsluge do niego :) :)







pozdrawiam :) :)
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3301
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

Fajnie jest ! :)

Zapłon masz za późny, już ci kolana żółkną. Sugeruję szybko coś z tym zrobić.
 
 
maciek86


Motocykl: Iż-49
Posty: 147
Skąd: Sienno/Lublin
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

Aż miło, tyle lat czekać...
Ja na swojego Iża też czekałem naście lat, ale jak kupiłem zwłoki Iża to baaaaaardzo się spieszyłem, żeby złożyć i przejechać pierwsze kilometry iżowe, bo są niesamowite.

hmmm... czarna planetka....ładnie

P.S. Kask a'la ZOMO wymiata :D
_________________
Maciek
Iż 49 '51 2xJawa 353 '59/'61 MZ ES250/1 '62 SHL M17 '69 WSK M06 '58 2xJawa 20 '74/'76
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Sob 24 Kwi, 2010   

Ja w sumie też czekałem długo by się przejechać moim Iżem, ale takim który nie tylko jeździ, ale i wygląda. Nie było to 20 lat tylko 5, ale śmiem twierdzić, że to i tak kawał czasu. Z mojego punktu widzenia warto było czekać, ty Jax chyba też dojdziesz do tych wniosków. Iż to fajny sprzęt.
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
jax


Motocykl: Planeta
Posty: 129
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 25 Kwi, 2010   

Ja swego iża mam juz ze 25 lat i mam do niego bardzo duzy sentyment i wspomnienia pierwsze spotkanie z iżem mialem jak przesiadalem sie z roweru na motorower to jest normalna kolej rzeczy wtedy tata kupil mojemu bratu IŻa 49z koszem no i wtedy sie zaczelo
ale to juz inna historia.
Wczoraj udalo mi sie nakrecic 25km maly wypad do Piekar Slaskich pod kopiec wyzwolenia no i bezawaryjnie we dwie osoby srednio 70km/h pare zdjec i spowrotem




:) :)
pozdrawiam wszystkich no panowie nawijac km :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ps.jeszcze nie zalapalem jak wklejac zdjecia wiec wklejam przez imageshack :neutral:
 
 
 
jax


Motocykl: Planeta
Posty: 129
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010   

Witam nikt nic nie pisze wiec ja sie odezwe ,a wiec iż mi sie rozsypał a konkretnie silnik dwa razy tlok mi chwycił widocznie był do d....py :twisted: więc bylem zmuszony przeprosic stary cylinder i tlok ten 76mm i musze wam powiedziec ze moto smiga ze hej :D :D myslalem ze w upal to tlok mi spuchnie a tu nic we dwie osoby 70km/h idzie jak burza ,w niedziele byłem na wodą na dowod zdjecia mojej facjaty i mojej jezyny :lol:







Przejechane ok 80km dwie osoby bez żadnej awarii :) :) :) :) :)sukces pozdrawiam
 
 
 
jax


Motocykl: Planeta
Posty: 129
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

Witam panowie dzisiaj przegladalem w internecie info o zlotach motocyklowych i znalazlem takie oto
http://www.zlotymotocyklo...umien-2010.html nie bylo chwili do zastanowienia jade i już :P :P jeszcze tylko rzut oka na mape ok 50-60km od katowic mialem tylko jedna obawe o skrzynie biegow wczoraj jeszcze mialem ja na wierzchu i nie zdarzylem jeszcze jej przetestowac no ale udalo mi sie dojechac tam i spowrotem bez zadnych problemow no dosc gadania teraz zdjecia ;) ;)













Fajnie bylo zlot wygladal troche jak gielda motocyklowa ;) ;) ale jak na pierwszy raz to moze byc organizatorzy obiecali ze za rok bedzie jeszcze lepiej zobaczymy :P :P czas pokarze pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie :D :D :D :D :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Jazda zimą
Wojtek W trasie 3 Sro 16 Sie, 2006
BUBA
Brak nowych postów Jazda solo na MW
Da się?
BUBA Pozostałe 6 Wto 21 Paź, 2008
mysia
Brak nowych postów Jazda bez prawa jazdy kat. A??
albert80 Hyde Park 9 Pon 03 Mar, 2008


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna