IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
VI RAJD MOTOCYKLI ZABYTKOWYCH "Śladami Piastów"
Autor Wiadomość
ROCKERS-BASTARD


Motocykl: Iż-49
Posty: 9
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto 15 Maj, 2012   VI RAJD MOTOCYKLI ZABYTKOWYCH "Śladami Piastów"

20 lat Klubu ClassiC! NOWE MIEJSCE! JEZIORO PLAŻA LAS!


Klub Motocykli Zabytkowych ClassiC ma zaszczyt zaprosić wszystkich Przyjaciół Motocyklistów na VI Rajd Motocykli Zabytkowych "Śladami Piastów".

Rajd odbędzie się w dniach 8-10 czerwca 2012 r.

Tym razem nowe miejsce i nowe atrakcje! Impreza w ośrodku z bezpośrednim dostępem do jeziora! Plaża 3 metry od budynków z pokojami! Nowe trasy po atrakcyjnych pod względem krajobrazowym i turystycznym asfaltowych drogach. Spanie w pokojach! Pokoje z balkonami. Możliwość zakwaterowania już od 7 czerwca po wcześniejszej rezerwacji.

MIEJSCE: Chomiąża Szlachecka



DOJAZD:

BYDGOSCZ



GNIEZNO




Chomiąża Szlachecka położona jest na terenie przepięknych masywów leśnych wśród jezior Pojezierza Pałuckiego, regionu, który w latach pięćdziesiątych był największym odkryciem etnograficznym w Polsce. Ośrodek leży na Szlaku Piastowskim, opodal prasłowiańskiej osady w Biskupinie oraz słynnej Wenecji Żnińskiej z piękną kolekcją lokomotyw i wagoników kolejki wąskotorowej. Niedaleko jest również do Kruszwicy, Strzelna, Gniezna i Torunia. Okolica charakteryzuje się łagodnym mikroklimatem z dużą ilością olejków eterycznych.

PLAN VI RAJDU:
PIĄTEK 8.06.2012:

12.00 Rozpoczęcie przyjmowania Uczestników
16.00 Oficjalne rozpoczęcie imprezy rajdowej
18:00 Dla kibiców EURO 2012 Mecz Otwarcia Polska Grecja na dużym ekranie przy piwie
20:00 Kolacja przy ognisku
20.30 Pogaduchy przy ognisku i Legendach Pałuckich

SOBOTA 9.06.2012:
09.00 Śniadanie
10.00 Start VI Rajdu trasa drogami asfaltowymi około 60 km
16.00 Obiadokolacja dwudaniowa
17.00 Konkurencje
19.30 Ognisko i poczęstunek
20.15 Piwko od ClassiCa
20.30 Koncert Grupy Blue Wawe Band
...w przerwie... rozdanie nagród
Zakończenie imprezy

NIEDZIELA 10.06.2012:
09.00 Niedzielne śniadanie
10.00 Pakowanie, pożegnania i powroty...

UWAGA!
REZERWACJE:

Od uczestników imprezy wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca potwierdzona przelewem minimum 30 zł na konto nr 31 1140 2004 0000 3102 6285 0744 (Magda Sobecka, ul. Krzywe Koło 6A, 62-200 Gniezno). Prosimy o przesłanie do dnia 20 maja 2012 kopii przelewu na adres slawomirgronek@wp.pl

Stali Bywalcy Rajdu i Grupy Zorganizowane - rezerwacja miejsc do dnia 20 maja 2012 telefonicznie 502-267-968 (Sławas).

Opłaty:
Wpisowe obejmujące uczestnictwo w Rajdzie: 45 zł
Wyżywienie (2x kolacja, 2x śniadanie, 1x obiadokolacja): 55 zł
Nocleg w pokoju (1 osoba za 1 noc): 30 zł - brak pola namiotoweg

UWAGA!!! Kibice EURO 2012 mają możliwość zarezerwować pokoje z telewizorami liczba miejsc ograniczona liczy się kolejność rezerwacji.

W ramach opłat, Uczestnicy otrzymują:
identyfikator, znaczek i naklejkę zlotową, pełną dokumentację rajdu tzw. Itinerer, udział w rajdzie i licznych konkurencjach, udział w Konkursie Elegancji, konkursy sprawności prowadzenia motocykla, zwiedzanie ciekawych miejsc muzealno-historycznych, liczne i atrakcyjne nagrody dla zwycięzców rajdu i w/w konkurencji, koncerty i projekcje meczowe, ognisko, parking strzeżony dla motocykli zabytkowych (obowiązkowy), parking niestrzeżony dla samochodów towarzyszących, serwis dla pechowców, 2x kolacja, 2x śniadanie, 1x obiadokolacja, noclegi w pokojach, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, kajaki i rowery wodne.

Uwaga:
Impreza przeznaczona wyłącznie dla użytkowników motocykli zabytkowych wyprodukowanych przed 1980 rokiem


Zdjęcia ośrodka: http://www.chomiaza-relax.pl
Więcej na: http://www.classic.gniezno.pl
_________________
http://classic.gniezno.pl
http://www.wataha.com.pl
 
 
KOZA


Motocykl: Iż-49
Posty: 1020
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw 14 Cze, 2012   

VI Rajd Śladami Piastów jest już za nami, miałem zaszczyt być jego uczestnikiem i opiszę jakie wrażenia towarzyszyły tej imprezie . W czwartek spakowałem Jeża, zatankowałem i wytyczyłem sobie krótszą, ale malowniczą trasę ( jak się później okazało w lesie zgubiłem żołądek i nadrobiłem 10km) i wykonałem telefon do znajomego, że będę na pewno.
Piątek godz. 17:30 wyjazd

Po dotarciu na miejsce (zupełnie nowa lokalizacja) zameldowaniu, dokonaniu opłat (w tym, za możliwość rozbicia namiotu, zamiast spania w domkach, bo nie po to śpię cały rok w domu, żeby i na rajdzie się tak "kisić", a poza tym za zaoszczędzoną kasę zatankowałem Iża), odprowadziłem maszynę na parking i oczekiwałem przyjazdu znajomych.

Potem nastąpiło spotkanie na szczycie, rozbijanie namiotów ( a tu znowu niespodzianka w torbie na namiot, miałem sam tropik :mrgreen: ) picie złotego trunku, paśnik i rozmowy motocyklowe.
Sobota to czas rajdu, dostaliśmy numery startowe na klaty, mapę z hieroglifami i ruszyliśmy w drogę, przerywaną konkurencjami sprawnościowymi. Trasa super, widoki zaje...,
Jeżynka na punkcie kontrolnym

Po drodze zatrzymywaliśmy się w Żninie, w Muzeum Kolejnictwa, gdzie zrobiono nam fotkę całego teemu

Meta całego rajdu była w Biskupinie

Po całej jeździe powrót do ośrodka w Chomiąży, wręczenie nagród, a nazajutrz powrót do domu. Na liczniku wybiło 160km, Fajni ludzie = super zabawa, a reszta, którą ominąłem jest opisana w poście wyżej.
_________________
ИЖ 49 1956', ИЖ 49 1956' przejściówka, Honda CB 550 1977'
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów XVI Rajd Motocykli Zabytkowych "Śladami Piastów" 2
09-11.06.2023 Chomiąża Szlachecka
Ozzy Imprezy 0 Czw 20 Kwi, 2023
Ozzy
Brak nowych postów IV Rajd Motocykli Zabytkowych "Śladami Piastów"
ROCKERS-BASTARD Imprezy 5 Wto 15 Cze, 2010
katok
Brak nowych postów V Rajd Motocykli Zabytkowych "Śladami Piastów"
3-5 czerwca 2011
ROCKERS-BASTARD Imprezy 0 Wto 10 Maj, 2011
ROCKERS-BASTARD
Brak nowych postów VII Rajd Motocykli Zabytkowych "Śladami Piastów"
30 maja - 2 czerwca 2013
jacko Imprezy 0 Pon 06 Maj, 2013
jacko
Brak nowych postów IX Rajd Motocykli Zabytkowych "Śladami Piastów"
12-14 czerwca 2015
KOZA Imprezy 4 Sro 24 Cze, 2015
KOZA
Brak nowych postów 6 Rajd Motocykli Zabytkowych "Ruszamy na szlak"
Nałączów 30.06-02.07.2017
Ozzy Imprezy 0 Wto 27 Cze, 2017
Ozzy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna