IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
WSK 125
Autor Wiadomość
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3300
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Sro 21 Mar, 2007   WSK 125

Zostałem poproszony o pomoc we wklejeniu fotek, co niniejszym czynię. A o motocyklu to już niech właściciel wygłosi prelekcję.



 
 
patyk


Posty: 294
Skąd: Gorzów wlkp.
Wysłany: Sro 21 Mar, 2007   

Pięknie.
 
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Sro 21 Mar, 2007   

KApitalna! Ale to tylko wstawić do chaty lub do jakiegos baru postawić (znam taki bar gdzie stoją motory) Ale odrestaurowana w 101% :)
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3300
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Sro 21 Mar, 2007   

Nadaje się do programu "Odpicuj mi motor" :)
 
 
WFM_PL


Motocykl: inny
Posty: 106
Skąd: Żary
Wysłany: Sro 21 Mar, 2007   

W tym momencie to już ledwo co żyję, moje serce nie wytrzymuje widoku aż tak pięknej maszyny! Jest ładniejszy od niejednego dzisiejszego motocykla:) recpect!

PS. Silnik i głowica wypolerowane? Gdzie to robiłeś?
 
 
FK
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 517
Skąd: Warszawa/ łomianki
Wysłany: Sro 21 Mar, 2007   

Pięknie, chromo-niklowy BAROK, aż sie ulewa! :D

Mowa o silniku, reszta OK.
_________________
Iż-49 żółte tablice, Iż-49 w słoikach już na żółtych,Simson sr2 1958(paragon zakupu) Tata
 
 


Posty: 0
Wysłany: Sro 21 Mar, 2007   

Witam kolegów to właśnie moja WIESŁAWA pracowałem nad nią 4 miesiące. Silnik oraz głowica zostały wypolerowane, następnie pochromowane,zresztą jak wszystko co widac.Obecnie już jest kanapa i podpięta istalacja.

Jeżdzi powolutku ale jeżdzi.

Wiem że częśc opini będzie niepochlebnych lecz właśnie dlatego jest to forum. Myślę podobnie zrobic iża, tylko ciemnozielony, prawie czarny, szparunki w kolorze pistacjowym, lub kości słoniowej i rzecz jasna tak pochromowany.

Proszę o wypowiedzi na ten temat.

A jeszcze jedna rzecz przepraszam was wszystkich za występujące błędy w moich textach, jednak z uwagi na posiadaną dysgrafię i dyslekcję nie potrafię pisac tak poprawnie jak inni. Choc się bardzo staram.

Z poważaniem hius
 
 
slawmartorun


Motocykl: Iż-49
Posty: 281
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 21 Mar, 2007   WSK

No śliczności, tylko ja bym się bał jeździć. Ona jest taka bardzo salonowo choinkowa. Chciałem postawić w salonie odrestaurowanego fisa ale WSK go przebija.
_________________
K-175, Iż-49, Iż-56, WFM, GSF 600N
 
 


Posty: 0
Wysłany: Sro 21 Mar, 2007   

Nie nie zapewniam jeżdzi super tylko ludzie zaczepiają. No i czyści się super.

Ja myślę, że kiedyś gdyby mieli takie możliwości jak dzisiaj to właśnie tak by wygladały te motocykłe.
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 22 Mar, 2007   

Witam! Żeby nie było - piszę o motocyklu, silnik pomijam. :P

Ślicznie zrobiony motór - pogratulować! Przede wszystkim odwagi, żeby zabrać się za wiesię, biedactwo dyskryminowane przez większość weteranowców. I zazwyczaj kończące na złomie lub jako wózek do kartofli. A tu przykład, jak ładne i wdzięczne to motocykle. Gratulacje!

Silnik to żeś tym chromem skaszanił... :P
_________________
Iż49
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 22 Mar, 2007   

Słuchaj a ty jak ją odpalasz to chyba zaraz ją gasisz aby rura sie nie nagrzała hi hi :) bo nie widać przegrzania? Jesli nie stanowiło by to dla ciebie problemu to powiedz ile cie kosztowały te chromy



Jesli chodzi o tą pisownie to mi nie przeszkadza :) Pozdrawiam
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pią 23 Mar, 2007   

Nic z tego dobrodzieju jeżdżę sobie normalnie, nawet w upalne dni przez 3-4 godziny i jak wam podeślę aktualne zdjęcia już z siedzeniem to zobaczycie ,że nic niejest przegrzane. Fakt WIESIA niejest zbyt skoczna bo silniczek s 01 jest słabiutki i w porywach osiąga 55-60.

Faktem jest również to że ma co pociągnąc, to znaczy moją skromną nader osobę.

Wzrost 189 cm
Waga 141 kg

Co do pieniędzy hm powiem tak mormalnie w 100% orginalnie zrobiłbym chyba trzy sztuki takich bzyków. Może 2.5. Co do tych pieniędzy to ktoś pytał mnie prywatnie więc tu odpowiedziałem.

No to buzia
 
 
Pitek
Fundator


Motocykl: Iż-56
Posty: 467
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 25 Mar, 2007   

Wspaniała! Jestem w szoku :shock: Wygląda na prawde przepięknie. Musi robić niezłe show na ulicach :) To chyba 1958 r?
_________________
Iż 56 - 1959 r., WFM M06 - 1956 r.
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Wto 27 Mar, 2007   

Witam, motorek piękny mi tam się ten chromik podoba. A co chromu to ostatnio sam szukałem w okolicy chromowania, ale niestety nic nie znalazłem, a byłem w wielu miejscach a na danie do chromowania w poznaniu to mnie raczej nie stać chwilowo żeby całą felgę zrobić więc przyjdzie mi dać do malowania proszkiem ale gostek mów że najbardziej podobne co on ma to tylko tak jak felgi w samochodach.

Ale chciałem nawiązać do tego przegrzewania to jak gadałem z jednym gościem, co robił Junaka to mówił, że na kolanka należy kłaść chrom techniczny, ponieważ on nie przyjmuje koloru, więc będzie najbardziej trwały, a na resztę części z podkładem miedziowym, bo techniczny z kół odejdzie.
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto 27 Mar, 2007   

Przegrzewanie zależy od grubości ścianek i od ustawienia zapłonu. Jeżeli rura kolanka nie była mocno skorodowana i przed chromowaniem szlifowana a zapłon jest ustawiony w prawidłowym punkcie to chrom nie powinien się odbarwiać. Mnie się odbarwiał kiedy miałem właśnie liche kolanka a po wymianie na inne nie było żadnego problemu.
 
 
Jesiolll


Motocykl: Iż-49
Posty: 60
Skąd: Mariantów
Wysłany: Sro 28 Mar, 2007   

Co do wski to rzeczywiście pięknie zrobiona ale z tym silnikiem to delikatnie mówiąc przegiąłeś...
 
 
mati
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sro 31 Lip, 2013   

kolego jakie masz siedzenie w swojej WSK ???

[ Dodano: Sro 31 Lip, 2013 ]
mcfrag,witam Mam ogromna prośbę mógł byś wysłać mi zdjecia swojej WSK w całości bo bardzo interesuje mnie siedzenie . Pozdrawiam

ps WSK miódddddddd hehhehe
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3300
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Czw 01 Sie, 2013   

mati napisał/a:
Mam ogromna prośbę mógł byś wysłać mi zdjecia swojej WSK w całości bo bardzo interesuje mnie siedzenie

Po pierwsze: to nie jest moja WSK. Po drugie: nie mam jej fotek w całości. Wlaściciela tego motocykla znajdziesz na forum Kolyaski.

Profil właściciela WSK
 
 
mareq


Motocykl: M1A
Posty: 240
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 01 Sie, 2013   

Tak to jest jak ktoś nie chce przeczytać pierwszego zdania w wątku...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna