IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[49] Mój izyk 49
Autor Wiadomość
patyk


Posty: 294
Skąd: Gorzów wlkp.
Wysłany: Sob 11 Lis, 2006   [49] Mój izyk 49

No udało mi się fotki załączyć.




a tak po wypadku wyglądał zanim go poskałdałem





[/img]
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 11 Lis, 2006   

Patyk pełen szacun. Bardzo ładna 49;] i jeszcze żółta blacha na dodatek. Mam nadzieje że iżyk wystartuje w przyszłym roku na wyprawe nad morze. Ja bym zdjął tylko ten bagażnik z tyłu bo troszke szpeci haha;] Gdzie robiłeś szkiełkowanie silnika?? Ile już nabiłeś po remoncie??

8) pozdrawiam 8)
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Nie 12 Lis, 2006   

Wojt@s napisał:
Patyk pełen szacun. Bardzo ładna 49;] i jeszcze żółta blacha na dodatek. Mam nadzieje że iżyk wystartuje w przyszłym roku na wyprawe nad morze. Ja bym zdjął tylko ten bagażnik z tyłu bo troszke szpeci haha;] Gdzie robiłeś szkiełkowanie silnika?? Ile już nabiłeś po remoncie?? 8) pozdrawiam 8)
No to powiem tak bagażnika już nie ma i nie polecam bo błotnik w dupę dostał, silnik ręczna polerka, na wyprawę pisze się od samego początku :) , licznik nie działa :( ale myślę że koło 15-20 tyś. bardziej 20 tyś. niestety w tym roku pod koniec sezonu wał poszedł ale zbliża się zima więc na wiosnę powinno byś ok, już zrobię sobie cały remącik silnika.
 
 


Posty: 0
Wysłany: Nie 12 Lis, 2006   

Jaki gość to ja PATYK.
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006   

Jest zaje...

Widziałem jak pokonuje błota w

Boryszynie.Fajnie że na zabytek

zrobiony.

Szacunek.
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006   

Ten gość to ja Dawid :)
 
 
Wafelek


Posty: 165
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006   

Extra maszynaka no i jeszcze te zółte blachy. 100% orginal. Ładnie wchodzi w ziemie . Kostka robi swoje!!!! OK!!!
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006   

Wafelek napisał:
Extra maszynaka no i jeszcze te zółte blachy. 100% orginal. Ładnie wchodzi w ziemie . Kostka robi swoje!!!! OK!!!
To nie jest 100% oryginał !!! brakuje odblasku, blacha jest zamocowana nieprawidłowo :D Sparunki w oryginale też były nieco inaczej puszczone (zbiornik, główka ramy), brakuje też krechy na wahaczu. Ale to na marginesie, Iż Patyka jest pierwsza klasa.
 
 
patyk


Posty: 294
Skąd: Gorzów wlkp.
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006   

No klakson, manetka gazu tez sa nieorginalne ale orginalne już posiadam i leżą na pułeczce :)
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006   

i tak trzymać. Ja przyjąłem podobną strategię - poskładałem go do kupy najlepiej jak mogłem, a już w trakcie eksploatacji powymieniam te kilka pierdół, które nie są oryginalne. Ważne, że maszynka się przemieszcza.
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 25 Lis, 2006   

Jako, że nauczyłem się wrzucac fotki, zamieszczam fotki moich jeży:)

Oto mój pierwszy jeż, pasztet, ale zjeździłem nim niemało kilometrów i duzo się przy nim nauczyłem :)

http://imageshack.us

Jak widać, do oryginału wiele mu brakowało. Teraz jest w proszku totalnym - blachy doprowadzone do porządku, silnik wyremontowany, czekam na chromy - jak je w koncu dostanę, będę składał i będzie już w 100% oryginalny.

Na razie pomykam modelem przjęciowym (dla mnie)- to ten z tyłu, nie mam lepszej foty. Do oryginału brakuje mu zapięcia akumulatora, no i błotniki są niestety pogłębione (sprawa prosta do usunięcia, ale musiał bym malowac błotniki, na co szkoda mi kasy)

http://imageshack.us

A to mój ostatni nabytek - przytargałem go we wrześniu, ale znalazł już nowego właściciela. W takim stanie i w takim miejscu go znalazłem :) Z ciekawych rzeczy mogę dodać, że właśnie do niego dostałem drugi, fabrycznie nowy silnik do 49-tki, który przelezał w komórce 50 lat. Miał być do tego motocykla zamontowany, ale na szczęście nigdy do tego nie doszło (na szczęście dla mnie, na nieszczęście dla motocykla). Poza tym, dostałem też ładny gaźniczek amala od dykty:)

http://imageshack.us
_________________
Iż49
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna