IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Wrocław
Autor Wiadomość
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

Słuchaj Frag, nie podeszlem, bo nie bylem pewny czy to Ty, widzialem Cie tylko na filmiku który mi podesłałes, wiec nie ryzykowałbym zaczepiania ludzi z tekstem:



"Frag?" :wink:



Co do kolan i tłumików to rzeczywiscie stan kiepski, choc jedno kolano bylo naprawde ladne, i poźniej znikło, z wiadomego powodu.



Kowalska centrala niestety nie wiem ile kosztowała, nie pytalem sie, ale ceny na tym stoisku byly zawyzone. Mozliwe ze nawet sam sobie taka centralke zrobie, bo aktualnie brak mi jednej sztuki :)



A co do tej SHL, to parch jak nie wiem, nie bede ukrywał ze ten egzemplarz to chyba niegdy nie stał koło SHL M04 :wink: (podobnie jest z mlekiem z tesco :wink: nigdy nie stalo koło krowy) W tej SHL to tylko rama trapez blotniki, ogolnie blachy no i naprawde ladna lampka tylna, z typowo kielcka wersja, po za tym to mieszanina WFM i WSK, wrecz wszystkie typy braków opisanych na mojej stronie.



Drogi Fragu, jezeli SHL to dla ciebie rowerek (z czym sie zgodze) to turist tez taki jest, zaufaj mi, jest bardzo niski i troche krótszy jak iż.
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

jeżeli to foty z komóry to jakośc super, pięknie zrobiony Perak, a przy okazji to mam kłopot z zamieszczaniem fotek, dobrze było i się skonczyło
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

Ja niestety czapeczki nie widziałem , ale za to namerzyłem Piotra jak targał przedni błotnik do 56 - mało mnie nie przewrocił :wink: Czekaliśmy z PEDZlEM i GACĄ ale nie dotarł na punkt zborny -może by się tak usprawiedliwił :!: :?:

Rowne chłopaki ,żeby nie rodzina na karczychu to nad przyszłorocznym wypadem nawet bym się nie namyślał :)

zapodam co kupiłem i za ile :

uszczelniacze tylnych tel. 4 zł szt.

gumki pod aku 4 zł szt.

kapturek gum. na popychacz 4 zł

tarcze sprzęgłowe 7 zl szt.

odblask do fary 5 zl :D

i drobiazgi do komarka.

Następnym razem będzie Łodż, ale dopiero na wiosnę. Pozdro.
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Nie 26 Lis, 2006   

gaca1985 napisał:
Drogi Fragu, jezeli SHL to dla ciebie rowerek (z czym sie zgodze) to turist tez taki jest, zaufaj mi, jest bardzo niski i troche krótszy jak iż.
Nie chodziło mi o wysokość motoru. Pierwszy raz siedziałem na M04 i uderzył mnie bardzo wąski zbiornik, który w porównaniu do np 49 (bak jest dużo szerszy, dodatkowo poszerzają gumowe boczki) wymusza bardziej "rowerową" pozycję. Co do AWO - do raczej plan na "za parę lat". No chyba, że coś się trafi szybciej - kto to wie?
 
 
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Pon 27 Lis, 2006   

tak, z tym błotnikiem od 56 to byłem ja, niestety nie zapamietałem dokładnie w którym miejscu mieliśmy się spotkać i sie trochę błąkałem między halami. Bardzo żałuję się z Wami nie spotkałem. Widziałem prawdopodobnie Gacę ale nie byłem pewien czy to on ( wysoki w wojskowym ubraniu koło stoiska Walerego ?). Mam nadzieję nadrobić to w Łodzi.

pozdrawiam
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006   

Powiem szczerze ze bardzo duzo czasu spedzilem przy stoisku z klamotami do iża i DKW NZ, mozliwe ze to byl ten Walery (taki koles z broda i w zimowej czapce) jedno jest pewne, ma dosc drogo, ale latwo dochodzi do ugody z kupujacym jezeli chodzi o targowanie.



Tak wiec bylem czesto i dlugo kolo takiego stoiska w wojskowej kurteczce i z wojkowym plecaczkiem "kostką". Nie wykluczone ze bylem widziany przez Piorta.



Jezeli tak to podobna sytuacja zaistniala jak ze mna i Mcfragiem :wink:
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
17 kwietnia 2011
Aeternum Motobazary 17 Czw 28 Kwi, 2011
KOZA
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
18 listopada 2012
SaS Motobazary 2 Nie 30 Gru, 2012
kuba_777
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
17 czerwca 2012
Gaca Motobazary 4 Wto 26 Cze, 2012
regers
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
16 listopada 2014
siwy2934 Motobazary 10 Sob 27 Gru, 2014
siwy2934
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
25-26 04 2015
tybusz Motobazary 15 Pon 27 Kwi, 2015
Gaca
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
25 lutego 2007
tybusz Motobazary 13 Pon 26 Lut, 2007
Błażej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna