IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[49] Iż przejściówka?
Autor Wiadomość
wanatu


Motocykl: Iż-49
Posty: 68
Skąd: Warka
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   [49] Iż przejściówka?

Pojawił się na wczorajszym bajzlu w Warszawie

osłona łańcucha ,dzwignia hamulca , kosa boczna i jej mocowanie z prawej od 350-ki ,


produkt fabryczny? tuning? wyglądało to na nieruszane
_________________
Lepsze jutro było wczoraj
 
 
FK
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 516
Skąd: Warszawa/ łomianki
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Ten gościu sypał cenami z odległej galaktyki :S
_________________
Iż-49 żółte tablice, Iż-49 w słoikach już na żółtych,Simson sr2 1958(paragon zakupu) Tata
 
 
wanatu


Motocykl: Iż-49
Posty: 68
Skąd: Warka
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Ale "nie był uparty" parę ciekawych fantów do dkw nz i iża 350 w dobrej cenie wziąłem choć trzeba przyznać że momentami zaskakiwał np K 28 za 100 a 40 niekompletny za 700,
Drugi 49 jaki miał poszedł rano prawdopodobnie poniżej 2 tys zł /kpl biżuteria- pojawi się pewnie wkrótce na jakimś portalu w całości lub w kawałkach / ,
za ten proponowałem 1,5 oddawał za 2 ,dziś pewnie gdzieś byśmy się dogadali ale nie chciało mi się jechać - co ciekawe to rocznik 1949 /silnik ,tabliczka, rama bite A 16538/.
Cenę to krzyczał za tą ramę od L300 :( ,podchodziłem parę razy i nic /500 ojros/
_________________
Lepsze jutro było wczoraj
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   Re: Iż przejściówka?

wanatu napisał/a:
Osłona łańcucha, dźwignia hamulca, kosa boczna i jej mocowanie z prawej od 350-ki (...) Produkt fabryczny? Tuning? Wyglądało to na nieruszane.

Mutant.

Osłona od sztywnego nie ma prawa działać z suwakami, wystarczy popatrzeć na prześwit tylnej części w okolicy bębna hamulcowego. Pedał hamulca od sztywniaka nie pozwoli skutecznie zahamować przy cięgnie puszczonym dołem - pełny zakres ruchu stopą zamienia się na niewielkie przesunięcie ramienia rozpieraka. Poza tym przodek od schyłkowego 49 nie pozostawia cienia wątpliwości - to nie jest jeden kawałek Iża.

Podejrzewam, że autor tego paszteta miał dwa-trzy iże i zrobił z nich takiego, na jakiego był kwit. Numeratorów przecież nie wynaleziono wczoraj.

PS. Wrzucaj proszę foty do forumowej galerii. Linkowanie do darmowych egzotycznych serwisów hostingowych nie daje pewności, że jutro czy za miesiąc będzie można takie foty obejrzeć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna