IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Iż] Żółte Tablice
Autor Wiadomość
Ozzy
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1115
Skąd: Jarosław/Szczecin
Wysłany: Czw 17 Lis, 2011   

Nie raz już widziałem samochody drugowojenne z polskimi współczesnymi tablicami WH :D

No mi by to pasowało idealnie ale najbardziej jeszcze jak by to była biała tablica a nie ta paskudna żółta ;/
_________________
ИЖ 49K 1957 DKW NZ 350-1 1944 ИЖ 49 1951
 
 
 
pająk


Motocykl: Iż-49
Posty: 18
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 18 Lis, 2011   

Wingman jesteś wielki :) Uchroniłeś mnie (i być może innych) przed podobną historią i za to Ci dziękuję. Niby najlepiej uczyć się na własnych błędach ale najtaniej na cudzych. Oczywiście współczuję utarczek z urzędasami, nie wiem czy się kiedyś doczekamy sytuacji, kiedy oni z zasady będą się czuli zobowiązani nam pomagać a nie utrudniać.

Swojego jeża 49 mam nadzieję odpalić i zarejestrować w okolicach wakacji.
 
 
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1435
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 21 Lis, 2011   

Ozzy napisał/a:
Nie raz już widziałem samochody drugowojenne z polskimi współczesnymi tablicami WH :D
No mi by to pasowało idealnie ale najbardziej jeszcze jak by to była biała tablica a nie ta paskudna żółta ;/

Nożsszz ku..a! Jak trzeba mieć po...ne w głowie, żeby z dumą zakładać na głowę niemiecki nocnik i podniecać się tablicą WH. Może jeszcze pieczątki z wronami?! Ja rozumiem potrzeby filmu, itp. ale traktować to jako styl życia?

(Ewentualne wyrzucenie z forum przyjmę ze zrozumieniem i godnością)
_________________
Iż Planeta '63, ...
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pon 21 Lis, 2011   

O! To i mnie musieliby wyrzucić. Nieraz mam ochotę splunąć na takich tłuków (ale zwykle karabin mają i enerdowską panterkę, to nie śmiem).

Największy Iżowiec mógłby pokazać zdjęcia z bliskiego spotkania z takim kuriozum.
 
 
katok
Fundator


Motocykl: Planeta
Posty: 886
Skąd: Gniewkowo
Wysłany: Pon 21 Lis, 2011   

Czyżby były jakieś aluzje do moich spodni? ;)
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3301
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Pon 21 Lis, 2011   

Spiker, zgadzam się z tym, co napisałeś, ale przyznam, że rozwaliłeś mnie (pozytywnie) poziomem świętego oburzenia. :) Bardzo dobrze - poszedł czytelny przekaz i być może nie będzie potrzeby wracać do takich idiotycznych spraw. Na szczęście niewielu wśrod nas adresatów Twojego przesłania.

Kończąc, zaprezentuję fotkę, która zawsze przypomina mi się przy okazji roztrząsania takich klimatów. Nie będzie to fotka "wojska", które niedawno spotkałem w górach, ale coś znaczne bardziej a propos naszego forum:



Od czasu, gdy pierwszy raz zobaczyłem tych strasznych Giermańców, nie jestem już w stanie zbulwersować się tak jak Spiker. Poziom współczucia dla ludzi, którzy muszą się tak bawić wzrósł mi bardzo - bez względu na typ pojazdu, znaczek na czapce, rodzaj munduru, karabinu, granatu, łopaty, maczugi itd.

Może wykombinują kiedyś na to jakieś tabletki. :)
 
 
hrabia_T


Motocykl: Iż-49
Posty: 485
Skąd: Nowa Marchia
Wysłany: Pią 14 Lut, 2014   

Ja pierdzielę! Gdy me oczy ujrzały zdjęcie powyżej, to już wiedziałem, że mój dzisiejszy dzień nie bedzie wyglądał normalnie.
 
 
 
siwy 54


Motocykl: Iż-49
Posty: 4
Skąd: Bogatynia
Wysłany: Czw 31 Lip, 2014   

Podobną sprawę przechodzę z WFM jak to przebrnę ????? w sobotę przegląd czekany od tygodnia bo Pan prawdo podobnie nie wie jak to załatwić a oficjalnie ma strasznie dużo pracy.W poniedziałek WK i spotkanie z absurdami biurokracji.Gratuluje wytrwałości z iżykem.

[ Dodano: Czw 31 Lip, 2014 ]
Tych dwóch kolesi nie popieram stroje bez oleju w głowie
_________________
siwy54
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Tablice rejestracyjne
Albert Hyde Park 4 Czw 15 Cze, 2017
Albert
Brak nowych postów Tablice rejetracyjne na Węgrzech
Pocztówka z wakacji
Łukasz Hawryluk Hyde Park 2 Pon 20 Sie, 2018
mcfrag


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna