IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Podróż do źródeł
Autor Wiadomość
BUBA


Motocykl: Iż-56
Posty: 65
Skąd: Hel
Wysłany: Czw 18 Sty, 2007   

A to ja jestem lepszy (albo gorszy) bo mnie się imaginuje wypad iżem (+2 kumpli na pannoni i junaku) aż pod Bajkał i nazad, ale to za jakiś czas, może ze 3 lata... Pewnie mam większe szanse na ruskim motocyklu niż pannonia i junak. Jak się coś sypnie to miejscowi kowale poradzą. :)
_________________
czas leci a opona rośnie...
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 18 Sty, 2007   

Suchy ty kręc kogos z Rosji co by czesci załatwiał do Izy, bo sie "kończą" na bazarze kilku zakupiło i dla innych juz nie było :)
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 19 Sty, 2007   

Ok, jak kogoś dorwe to wezmę kom, adres, niech wysyła w paczkach. Najbardziej sie obawiam ze spotkam gdzieś np. Zundappa wtedy nie popuszcze :x , wyrwe choćby zębami. :twisted: Na motor go nie :roll: załaduję. Ale najrozsądniej było by go rozkręcić :D popakowac w paczki i wysłac do Polszy.

Jeśli chodzi o przygotowania do podrózy to:

-kupiłem zarówki z diodami led, więc bedę miał stałe jasne pewne swiatło z akumulatora .

-mam wieksza zebatke do tyłu, coby dostosowac motor do większego obciążenia.

-jak będę miał przerwę semestralną to pospawam stelaże boczne i tylni z rurek ,nie prętów, dla zmniejszenia masy.
 
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Pią 19 Sty, 2007   

No to spoko, ja próbuje nawiazac kontak z chłopakiem który z Rosji pochodzi i twiedzi ze pomoze w załatwianiu czesci do Iży. Zobaczymy moze uda mi sie cos wiecej dowiedziec co i jak to dam znać. Trzeba szukać kontaktów właśnie u źródeł.
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 
hrabia_T


Motocykl: Iż-49
Posty: 485
Skąd: Nowa Marchia
Wysłany: Pią 04 Mar, 2016   

Tak czytam i czytam i jak skończyła się ta historia ? Był kto w tej Moskwie i Wołgogradzie ?
_________________
ИЖ-49 '57
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna