IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
CZ 175/502
Autor Wiadomość
Chwast
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pon 25 Gru, 2006   CZ 175/502

Chyba znacie ten kosmiczno-socrealistyczny profil i styl. Uważam, że to jedne z bardziej oryginalnych skuterów w historii. Założyłem ten temat, ponieważ to będzie chyba mój następny zakup.

Tu są zdjecia motoru:

http://www.Allegro.pl/ite..._z_1963_r_.html

(chcę kupić taki, ale niekoniecznie ten)

Co o nich sądzicie? Czy ktoś z Was może ma taką CZ, albo przynajmniej miał przyjemność nią jeździć?

Obłędnie wyglądają te motory szczególnie z oryginalnymi koszami...
 
 
Ferago
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

mi tez sie podoba, akurat ten w aukcji ma ciulowe oparcie pasazera co nie komponuje sie z caloscia
 
 
Matek


Posty: 156
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Powiem tak: to rzadki w Polsce model. Miałem przyjemność się takim przejechać. Co prawda tylko 2 kilometry ale jednak. Jak się jeździ? Hmm... jeżeli miałbym go porównać z Osą to jest zdecydowanie mniej komfortowy. Czuć wręcz najmniejszą dziurę w którą się wjedzie :x Ale jak masz okazję kupić taki za jakąś przyzwoitą ksaę to bierz! Mało tego w Polsce a wygląda hmm... oryginalnie :twisted:
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Zdecydowanie ją kupię. Jest cudna. Jesteś pewien, że ten dyskomfort jazdy nie był spowodowany np. złym stanem zawieszenia akurat tamtego egzemplarza? Czeskie sprzęty miały raczej dobre amory...
 
 
Chwast
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Coś się zapominam ostatnio logować... :oops:
 
 
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

jest taki przycisk " zaloguj mnie automatyvznie przy kazdej wizycie" skorzystaj z tego to nie zapomnisz sie zalogować
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
Matek


Posty: 156
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Egzemplarz, którym miałem przyjemność jechać był raczej w dobrym stanie technicznym
 
 
 
Chwast
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sro 27 Gru, 2006   

To mnie zasmuciłeś. Pytałem sięznajomego i mówił, że podobnie było z jawkami 50 skuterami, że tam też amory nie wytrzymywały... Trudno, nie po to ją kupię, żeby nią szaleć. Najwyzej postawię w salonie i będę sobie ją oglądał :wink:



Ta jest dopiero zabójcza :D

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna