IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Iż] Zimowe jeżdżenie
Autor Wiadomość
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Sro 27 Gru, 2006   [Iż] Zimowe jeżdżenie

słuchajcie, czy ktoś z was jeździ teraz motorem ? pogoda prawie że motocyklowa. Nie mam jeszcze jeżdżącej maszyny, ale napewno bym jeździł.
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Sro 27 Gru, 2006   

Jak nie jak tak :wink: , ja jeźdze o każdej porze roku!!!

Trzeba być twardym a nie miękkim :wink:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Sro 27 Gru, 2006   

Ja tez jezdziłem. Jezdziłem bo mi koło w izo poszło z tyłu, dobrze ze pod garazem, poszły szprychy jak złoto, moze dlatego ze juz bylo osłabione za dalo sie wyczuc jak dupa lata.



Teraz tylko zrobie koło i mozna jezdzic, sniegu nie ma, wystarczy sie tlko ubrac ciepło i jazda.
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 27 Gru, 2006   

Witek



Ja jeździłem motocyklem w pierwszy dzień świąt. W Warszawie była piękna słoneczna pogoda. Ogólnie było mi ciepło bo mam kompletne ciuchy motocyklowe ale mimo grubych skórzanych rękawic po 40Km palców nie miałem :) No moze gdybym się turlał weteranem to wiecej bym wytrzymał.
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Sro 27 Gru, 2006   

Ja w zime 2004/5 jezdziłem jawką mustangiem co wekend po panne na drugi koniec miasta przez centrum, 8 km w jedna stronę i spowrotem. Niezaleznie od pogody, nawet w najgorszy snieg , błoto posniegowe po kolana na ulicach, w śnieżycę zakładałem gogle. Wtedy najbardziej myslałem o handbarach i owiewkach na wszysko co mozna ,,owiać" owiewką :wink: Praktyka wykazała że najgożej jest jak jest snieg na ulicach, suche ulice nawet w duży mróz to spoko jazda. Tylko raz sie wywaliłem i to w banalny sposób na osiedlowej uliczce jak dojezdzałem do skrzyżowania , za mocno dałem po przednim hamulcu.
 
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro 27 Gru, 2006   

Ja jeździłem w sobotę i w wigilię. Ale krótko (do lasu i z powrotem a las mam blisko). Najgorzej że mam portki z Tarboru a kurtkę Akito i one nie są kompatybilne (nie da się portek przypiąć do kurtki i mi w nery wieje).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna