IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wystawa Motocykli w Siedliskach k. Rzeszowa
Autor Wiadomość
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1414
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019   Wystawa Motocykli w Siedliskach k. Rzeszowa

Jak co roku pod koniec kwietnia (niedziela, 28-go) odbędzie się w podrzeszowskich Siedliskach wystawa motocykli, pojazdów zabytkowych, silników stacjonarnych i innej zabytkowej techniki. W każdym roku impreza ma swoje hasło przewodnie - w tym roku "Boxer".
https://www.facebook.com/events/1279343362241211/
Polecam!
_________________
Iż Planeta '63, ...
 
 
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1414
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 29 Kwi, 2019   

Byłem, bo jak mógłbym nie być mając imprezę pod nosem. Odwiedzam ją co roku i wiem czego się spodziewać, a w tym tego, że przy deszczowej pogodzie dotrą tylko najwytrwalsi, zarówno jeśli chodzi o wystawiających jak i zwiedzających. Pewne jest tylko to, że organizatorzy na pewno nie wymiękną! W zeszłym roku był upał, w tym na odmianę całodzienne opady. Ekipy, które zazwyczaj przybywały w sporej grupie motocyklami tym razem przesiadły się do współczesnych samochodów (trudno się dziwić bo mieli niejednokrotnie dobre kilkadziesiąt km do przejechania). Ale ja skoro obiecałem to przytoczyłem się powolutku na kołach swoim 351 OSL (zaraz po przyjeździe konieczne było oczywiście kompleksowe mycie, ale spodziewając się tego cały sprzęt miałem przygotowany w plecaku ;) ). Było kilka fajnych premierowych motocykli (np. wojskowa powojenna BSA i ciekawy Moto-Guzzi dla carabinieri), ludzie od zabytkowych silników stacjonarnych i traktorów też nie zawiedli i cierpliwie w deszczu non stop odpalali poszczególne sztuki. Ja zdobyłem nagrodę za najładniejszy przedwojenny motocykl! :o Poza tym , jak zwykle pogadałem ze starymi znajomymi, spotkałem dano nie widzianych ludzi, zawarłem nowe znajomości. ... Więcej o przebiegu imprezy napiszę niebawem w krótkim artykule na stronie NSU, wrzucę też fotki do galerii NSU ... Ogólnie: ja tam jestem zadowolony, ale być może wielu innych mogło się czuć rozczarowanie - cóż aura ma kluczowe znaczenie przy imprezach motocyklowych - trzeba się z tym po prostu pogodzić. Dla mnie na pewno impreza w Siedliskach pozostaje wciąż żelaznym punktem sezonu!

Iża niestety nie stwierdzono - czyżby to był aż tak rzadki motocykl? Gdyby nie padało to pewni obróciłbym dwa razy i wystawiłbym swoją Planetę.

Ciekawostka: ten silnik z 1935-go roku (dwusuw o zapłonie samoczynnym) jest polski czy niemiecki?
http://www.nsu-riders.pl/...-2/IMG_5937.jpg
_________________
Iż Planeta '63, ...
 
 
Ozzy
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1115
Skąd: Jarosław/Szczecin
Wysłany: Wto 30 Kwi, 2019   

W 2016 roku była taka sama aura pogody, lało raz słabiej raz mocniej, wtedy przyjechałem z Darkiem.
Bardzo mało było wtedy na placu pojazdów a motocykli było nie więcej niż dziesięć.


Zauważyłem, że słoneczna pogoda z deszczową w Siedliskach przeplata się regularnie co dwa lata na deszczową :P
_________________
ИЖ 49K 1957 DKW NZ 350-1 1944 ИЖ 49 1951
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Wystawa Motocykli Zabytkowych - Siedliska k. Rzeszowa
4 maja 2014
Spiker Imprezy 3 Czw 15 Maj, 2014
Spiker
Brak nowych postów XI Wystawa Motocykli i Pojazdów Zabytkowych w Siedliskach
29 kwietnia 2018 r.
Spiker Imprezy 1 Pią 27 Kwi, 2018
Ozzy
Brak nowych postów IX Wystawa Motocykli i Pojazdów Zabytkowych w Siedliskach
24 kwietnia 2016
Ozzy Imprezy 2 Pon 25 Kwi, 2016
Spiker
Brak nowych postów X Wystawa Motocykli I Pojazdów Zabytkowych W Siedliskach
30 kwietnia 2017
Ozzy Imprezy 6 Sob 17 Cze, 2017
Ozzy
Brak nowych postów XIV Wystawa Motocykli i Pojazdów Zabytkowych w Siedliskach
5 czerwca 2022
Spiker Imprezy 6 Wto 07 Cze, 2022
tomboj
Brak nowych postów VIII Wystawa Motocykli i Pojazdów Zabytkowych w Siedliskach
26 kwietnia 2016
Ozzy Imprezy 11 Czw 30 Kwi, 2015
Spiker


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna