IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Budapeszt
Autor Wiadomość
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Wto 07 Maj, 2019   

nickeledon napisał/a:
Chyba trzeba będzie zrobić reprint z zagranicznej prasy.

Proszę bardzo. Zapraszam do lektury: :mrgreen:

Cytat:
Izs 49 - Planéta oldtimer túra Magyarországon és a Felvidéken. Két lengyel barátunkkal (Izs 49), az én Planétámmal, és pár vendég motorral (ETZ, Suzuki, Ural). Részünkről hat nap alatt 1500 km, a lengyeleknek pár százzal több. Budapest-Hollókő-Parád-Bélapátfalva-Miskolc-Tokaj-Miskolc-Szilvásvárad-Balaton-Borsodnádasd-Ballassagyarmat-Budapest-Szigethalom-Komárom-Privigye-Zsolna-Námesztó-Árvaváralja-Zólyom-Budapest túraútvonalon.

Ech... te fejsbuki, łatsapy, mesendżery, insta... Foty latają po necie beż żadnej kontroli, zaraz po zrobieniu. Cóż, ja wymiękam, to nie moja bajka.

PS. Andrzej, teraz już wiesz, dlaczego o wyjazdach najlepiej informować po powrocie. Niedawno Marek se po cichu dygnął do Szwecji i nikt mu gitary nie zawraca. A sprawozdanie gdzie? :)
 
 
nickeledon


Motocykl: Iż-49
Posty: 3826
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 07 Maj, 2019   

mcfrag napisał/a:
Zapraszam do lektury

A co? Myślisz, że nie czytam :D
mcfrag napisał/a:
PS. Andrzej, teraz już wiesz, dlaczego o wyjazdach najlepiej informować po powrocie.

Daj spokój koledze, nie tylko on był źródłem informacji, o czym zresztą świadczy powyższa fotka, trochę luzu Panie :grin:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna