IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
X Moto-piknik użytkowników i sympatyków motocykli Iż
Autor Wiadomość
sławek

Motocykl: Iż-49
Wysłany: Nie 30 Cze, 2019   

Jeszcze raz dzięki za tak liczne przybycie, wspaniałą atmosferę, oraz wspólnie przejechane kilometry. :thumbup:

tomboj
Fundator

Dzięki wielkie za świetnie spędzony czas w zacnym towarzystwie.
Sławkowi, Wielkie Podziękowanie za trud włożony w organizację.
Mechanikom za chęć pomocy i pobrudzenie rąk.
Biesiadnikom za wszelakie trunki.

Moje fotki z pikniku.
https://drive.google.com/drive/folders/1njTOjTzZec1808h2YQMO1D0t-9Hyycia?usp=sharing

Mycha

Motocykl: K-55

Świetna organizacja, super ludzie, pyszna atmosfera, fajne trasy, pierwsza moja tak daleka trasa, pierwszy piknik na iżu a nie K55. Będę miał co wspominać. Dziękuję.

mcfrag
Fundator

Wysłany: Pon 01 Lip, 2019   

Było prześwietnie! Oj, będziemy wracać myślami do tych kilku wspólnie spędzonych dni. Myślę, że część z nas potraktuje ten krótki pobyt na Roztoczu jako rekonesans i wróci tam kiedyś na kołach po więcej. Ja na pewno tak zrobię, być może jeszcze w tym roku...

Sławek. reszto wesołej iżowej menażerii - dziękuję!

Na zaostrzenie apetytu jeden strzał z kija:
Piknik - Susiec 2019 - Spherical Image - RICOH THETA

oraz mapka trasy:

rastuch

Motocykl: MZ

My na garażu zameldowawszy się ok 19, przesiadka w auto, spakowanie od babci dwójki naszych łobuzów i ok 22 byliśmy w Pyrlandii. :)
Nakręcone w sumie 1300km. Tyłki mamy kwadratowe i myślę, ze kilka dni będą dochodziły do siebie. :]

Trasa powrotna hardcorowa.
W okolicach Biłgoraju najechaliśmy na poważny wypadek samochodowy i udzielaliśmy pomocy poszkodowanemu, potem w Sandomierzu świeca pokłóciła się z głowicą Tropika w związku z czym wyskoczyła z niej z wielkim hukiem, poskręcana na patenty dała jeszcze o sobie znać po drodze, koniec końców dojechałem o własnych siłach. :D
Świecowa awaria zredukowała nasza prędkość, toteż sam powrót znacznie się wydłużył.

Nie sposób wymienić wszystkich ochów i achów toteż powiem krótko.
Sławku dziękuje za możliwość pomotórzenia w tamtym rejonie naszego kraju, oraz wszystkim piknikowiczom, z którymi dane mi było raczyć się złocistym trunkiem.
Trzymajcie się ciepło i do następnego.
Cześć.

P.S. MZ się bardzo cieszy, że ma świeże "Roztoczańskie" powietrze w tylnym kole i z tego co mi mówiła już go więcej nie wypuści - oby dotrzymała słowa. :thumbup:

nickeledon

Zbiórka kolektywu.

Mycha

Jeż Błotny Chudego

andrew766
Fundator

I ja z Iwoną również chcielibyśmy podziękować Sławkowi za zorganizowanie w dechę imprezki.

Fotki pewnie się będą powtarzać ale jak ktoś ma ochotę zobaczyć jak ja uchwyciłem to swoim obiektywem (w telefonie :] ), to zapraszam.

https://photos.app.goo.gl/BocTwTGTnP7ZCqtc9

Suchy

Wysłany: Wto 02 Lip, 2019   

Po drodze na Piknik wpadłem nad Zalew Żywiecki.

I sfotografowałem trochę zamku w Nidzicy.

Cerkiew w Bieszczadach.

I pomagałęm junakowymi kluczami odkręcić koło w Transicie.

A na Pikniku jak zwykle wszyscy smutni. Interakcje głównie przez telefon.

Więcej smutku jak wywołam kliszę.

mcfrag
Fundator

Suchy napisał/a:
A na Pikniku jak zwykle wszyscy smutni. Interakcje głównie przez telefon.

Nie bardzo ogarniam konwencję tej dziwnej zabawy, ale coś jest na rzeczy. O, na przykład tego typa to dopiero depresja dopadła. Chyba mu się telefon rozładował. :)

Suchy

Ten na górce usłyszał, Twoje słowa, że przyjeżdżanie nie Iżem na Piknik to brak szacunku wobec Piknikowiczów. ;) Czy tą konwencję rozumiesz?

nickeledon

Suchy napisał/a:
Twoje słowa, że przyjeżdżanie nie Iżem na Piknik to brak szacunku wobec Piknikowiczów.

Oczekuję wyjaśnień <_<

[ Komentarz dodany przez: frag: Sro 03 Lip, 2019 ]
Co tu wyjaśniać... Pewien męczący bułę człowiek lubi prowokować żenujące dyskusje, uporczywie ignorując moje kilkukrotne uprzejme odmowy podjęcia tematu (na szczęście przy świadkach). A potem wyrywa słowa z kontekstu i efekt widać. Polemiki z mojej strony nie będzie, nie czas i miejsce na takie "łyżki dziegciu w beczce miodu". Wnioski zostały wyciągnięte, entuzjazm pedagogiczny mi zdecydowanie opadł. Z tej mąki raczej chleba nie będzie.

PS. Przytoczone słowa dotyczyły jednego konkretnie człowieka, który mimo posiadania Iża notorycznie uchyla się od "obowiązku piknikowego" i były (tak mi dotąd się wydawało) żartem. Wygląda na to, że szukający pretekstu do zaczepki adwersarz po prostu nie ogarnął. Żeby czasem nikt inny, przyjeżdżający na Iżu zastępczym sobie czegoś dziwnego nie pomyślał!

PS2. Proszę wszystkich: nie brnijmy w te klimaty w temacie piknikowym. Problem dotyczy tylko jednej osoby, której dziwnie niezrozumiałe intencje chyba niezbyt korespondują z koncepcją wspólnej zabawy.

Mycha

Smutne foty Suchego bardzo mnie bawią. Mi się podoba ta konwencja. Każdy przeca wie, że wszyscy ganiali na pikniku z bananem dookoła głowy.

nickeledon

Że niby tak?

sławek

Mycha napisał/a:
Każdy przeca wie, że wszyscy ganiali na pikniku z bananem dookoła głowy.

Oczywiście za motocyklem :D

Pitek
Fundator

Motocykl: Iż-56

Dla mnie to najlepsze wydarzenie motocyklowe w jakim brałem udział :D Dziękuję wszystkim za świetną atmosferę a szczególnie Arturowi za pomoc w trasie.

Trochę zdjęć ode mnie:
https://photos.app.goo.gl/V3P6uv5iMM6TXRc78

Suchy

Nie wie dlaczego ale SHL na Pikniku są nękane przez różne dziwne niemożliwe do przewidzenia awarie. :hmm:

nickeledon

Wysłany: Sro 03 Lip, 2019   

sławek napisał/a:
Oczywiście za motocyklem

Brakuje mi tylko argumentu w ręku :mrgreen:

Suchy

Wysłany: Sro 03 Lip, 2019   

Ważne, że zapaliliśmy Jurandowi Gazelę!
Poza tym chciałem przyznać w 100% rację Fragowi w tym co o mnie napisał. Notorycznie chodzę za Fragiem , prowokuję rozmowy nt dlaczego nie przyjechałem i nie składam Iża. Świadkowie potwierdzą!

Spiker

Motocykl: Planeta
Wysłany: Czw 04 Lip, 2019   

Cóż ja mogę dodać ... W zasadzie wszystko już zostało opowiedziane a każdy postój dokładnie obfotografowany, dodam więc może tylko kilka co ciekawszych fotek i nieco osobistych wrażeń.

Odległość do przejechania do bazy pikniku miałem jedną z mniejszych, aczkolwiek moja Planeta nie jest w pełni sprawdzonym sprzętem, więc wszystko mogło się wydarzyć. Ale szczęśliwie nie musiałem nawet otwierać puszki narzędziowej, choćby celem odkręcenia i przeczyszczenia świecy. Podziwiam kolegów, którzy na kołach dojechali te kilkaset kilometrów i tyle samo z powrotem (też kiedyś dawałem radę, dzisiaj wybrałbym pewnie lawetę). Szacun Panowie!

Jak wiecie przejechałem całą trasę piątkową i większość sobotniej. Muszę przyznać, ze przejazd w grupie 30-tu cwajtaktów robi wrażenie, zwłaszcza na zmysły powonienia (niektórzy chyba przesadzili z mieszanką). Szkoda, że nikt (chyba) nie miał kamerki rejestrującej te przejazdy "od środka". Trochę dokuczała plaga awarii i nieprzewidzianych postojów, ale z drugiej strony była to okazja do dodatkowej integracji. Ja Planetę raczej oszczędzałem i dopiero w drodze powrotnej do domu odkręciłem manetkę do oporu (160 ostatnich kilometrów zrobiłem w niecałe 2,5 godziny z tankowaniem po drodze).

Uważam, że zakwaterowanie było adekwatne do specyfiki imprezy, ... zwłaszcza, że dostał mi się samodzielny pokój.

Podsumowując: Piknik Iżowy - Roztocze 2019 - był dobrze przemyślaną, zorganizowaną i zrealizowaną imprezą (niech nikt nie mówi, że był to spontan - szacun dla Sławka za przygotowanie i spięcie wszystkiego). Cieszę się, że tam byłem! Możliwość poznania osób znanych dotychczas tylko wirtualnie - bezcenna.

[ Dodano: Czw 04 Lip, 2019 ]

Odpowiedz do tematu