IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Iż] takie coś
Autor Wiadomość
tfujdiler


Motocykl: jeszcze nie mam
Posty: 11
Skąd: Tychy
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019   

fred8012, po co pytam o wartość - wycena mówi Ci to coś ???
Poziom wiedzy - raczej poziom nie wiedy :lmao:
Skoro zarobiłeś to sprzedawałeś w innym wypadku jest to po prostu nielogiczne.
Chłopie rozmawiam z człowiekiem z Iżewska który wie co mówi, ja niczego nie sprzedaje ale do puki mierzysz ludzi swoją miarą to nie ogarniesz tego, trzeba takiego trochę szerszego spojrzenia :) wiesz nie każdy kto posiada jakieś przedmioty chce je sprzedać :)
Osobiście kolekcjonuję mnóstwo rzeczy takie mam hobby :) Już dawno zarobiłem tyle że nie muszę pracować :) a tym bardziej sprzedawać mojej kolekcji :rotfl:
Chciałem po prostu pokazać ciekawostkę ludziom z forum iża, więc gdybyś mógł nie syfić w temacie to fajnie by było. Twoje komentarze są zbędne i zupełnie nie na miejscu, a poziom który nimi reprezentujesz jest denny, więc omiń ten post i nie syf.
 
 
rufi


Motocykl: Iż-56
Posty: 125
Skąd: Śrem
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019   

.... "Uwielbiam" na tym forum gości którzy na starcie strzelają sobie w kolana. 😁
 
 
tomboj
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 954
Skąd: Bełżyce
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019   

Takiej osobowości narcystycznej, a zarazem chama, już dawno tu nie było.
_________________
ИЖ-49 55', Wózek BP-56, Norton ES2 54', Wózek Junak W03A 62', Yamaha Road Star 1700 07', Piaggio New Fly 125 16'
 
 
tfujdiler


Motocykl: jeszcze nie mam
Posty: 11
Skąd: Tychy
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019   

rufi, strzelam sobie w kolana ?? miśku to że mam coś czego nie masz Ty nie czyni Cię gorszym :) a to że nie chce tego sprzedać wywołuje u ciebie zazdrość ??? Ty wgl potrafisz czytać czy tylko strzelać z "dupy" ? z fredem to możecie sobie rękę podać ten sam poziom reprezentujecie :)
Ja z kolei "uwielbiam" gości którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia na dany temat i nabijają sobie postów denną gadką, a dokładniej to syfiąc :middlef:

[ Dodano: Sob 16 Lis, 2019 ]
tomboj napisał/a:
Takiej osobowości narcystycznej, a zarazem chama, już dawno tu nie było.
gdzie tu jakaś kultura, chama szukaj u siebie w rodzinie, najprawdopodobniej Cie spłodził :)
 
 
rufi


Motocykl: Iż-56
Posty: 125
Skąd: Śrem
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019   

No fakt, chylę czoło przed taką dedukcją.
Jestem pod wrażeniem do jakich wniosków doszedłeś, analizując jedno moje zdanie.
Masz rację, patrząc na ilość moich postów oraz uwzględniając od kiedy jestem zarejestrowany na tym forum to faktycznie słusznie mnie podejrzewasz o nabijanie postów 😁
 
 
tfujdiler


Motocykl: jeszcze nie mam
Posty: 11
Skąd: Tychy
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019   

rufi napisał/a:
.... "Uwielbiam" na tym forum gości którzy na starcie strzelają sobie w kolana. 😁

Ciężko dojść do innych wniosków skoro temat dotyczy benzyniarki a Ty z strzelaniem w kolana wyskakujesz i to zupełnie bezpodstawnie. W sprawie łańcucha, oryginalnej wiązki, przeźroczystego przełącznika też w sumie się nie wypowiedziałeś więc nie bardzo wiem o co Tobie chodzi.
 
 
Albert


Motocykl: Iż-49
Posty: 38
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019   

Temat się rozwija...
Idę po chipsy i piwo.
 
 
 
nickeledon


Motocykl: Iż-49
Posty: 3826
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019   

Ja już chrupię z niecierpliwością :mrgreen:
 
 
Łukasz Hawryluk
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 946
Skąd: Legnica
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019   

Serio to wszystko idzie o benzyniarkę za 200 zł. Wystarczy sprawdzić archiwum Allegro... że to żadna perełka, bynajmniej niepotrzebna do jazdy.

Swoją drogą Panowie ta rozmowa mało już jest merytoryczną i do niczego już dobrego nie prowadzi. A jej poziom jest co najmniej nie na poziomie tego forum. A jeśli ktoś tego nie zrozumie (bo każdy zasługuje na drugą szansę), to czego tu szuka?

I wydaje mi się że adresata mojej wypowiedzi wskazywać nie muszę.
_________________
Iż 49 1956r.
 
 
nickeledon


Motocykl: Iż-49
Posty: 3826
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019   

Masz rację Łukasz, to poniżej godności osobistej...
 
 
pietia71


Motocykl: Iż-49
Posty: 8
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Sob 16 Lis, 2019   

Po prostu tfu.....
Może trzeba zatrześ ślady tej, nie wiem jak to nazwać "dyskusji" bo niedobrze sie robi.
 
 
motolis


Motocykl: Iż-56
Posty: 739
Skąd: Szwecja k.Wałcza
Wysłany: Nie 17 Lis, 2019   

tfujdiler napisał/a:
chama szukaj u siebie w rodzinie, najprawdopodobniej Cie spłodził

Przyznam szczerze, że dawno nic mnie tak nie ruszyło. Jak można takie coś, komukolwiek wysunąć? Takie teksty (nawet nie takie) leciały w podstawówce, widać na tym poziomie wychowania się zatrzymałeś...

Nie masz Iża? To kup i go pokaż, wtedy będziemy dyskutować.

Wartość finansową Twoich unikatowych fantów najlepiej sprawdziłbym poprzez portale aukcyjne. Wystaw za dużą cenę i zobaczysz jakie będzie interesowanie.

Na tym forum znajdziesz samych kulturalnych posiadaczy radzieckiej marki motocykli Iż, które są odbudowywane a potem użytkowane w celach turystycznych.

Jeśli chcesz wspólnie się jarać nad np. benzyniarką czy kablami załóż swoje forum, bo jak nie zmienisz Misiu kolorowy sposobu wyrażania się, tu długo nie pobędziesz...

Pozdrawiam !
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Nie 17 Lis, 2019   

Proponuję powściągnąć emocje i nie dać się prowokować. Płomień będzie się palił dopóty, dopóki będzie paliwo do jego podtrzymywania.

Plusem całej sytuacji jest to, że wczoraj będąc u Andrzeja pożyczyłem jego szprycę i skopiowałem brakującego mi dzyndzyboła. Wyszło całkiem przyzwoicie i powiem tak: jeżeli ktoś potrzebuje - zapraszam na PW. Parę milionów rubli zostanie w kieszeni a człowiek z Iżewska, który zna najprawdziwszą prawdę obejdzie się smakiem. :)


Oryginał i kopia:

Kopia:
 
 
rastuch


Motocykl: MZ
Posty: 163
Skąd: Poznań/Koło
Wysłany: Nie 17 Lis, 2019   

A co za ukryte zadanie ma bohaterka o którą ta cała wrzawa?
W DDRówku takich wynalazków nie mieli stąd wybaczcie me niedouczenie. :)
_________________
[MZ ES 250/2] [IWL BERLIN] [NSU 201 ZDB] [MZ ES 250/1] + inne
 
 
andrew766
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 432
Skąd: Malczyce
Wysłany: Nie 17 Lis, 2019   

rastuch napisał/a:
A co za ukryte zadanie ma bohaterka

W przypadku kiedy motocykl nie chce zapalić (na przykład kiedy jest -30 stopni ) można tum czymś podać paliwo bezpośrednio pod świecę przez otwór w dekompresatorze. I tylko tyle ;P
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 442
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pon 18 Lis, 2019   

W DDRówkowych motorkach nie przewidywali, ze trzeba będzie jechać motocyklem przy minus 30. Od tego są inne pojazdy :lmao: Poza tym Rosjanie używają dodatkowo "rozgrzewacza wewnętrznego" dla motocyklisty :rotfl:
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
rastuch


Motocykl: MZ
Posty: 163
Skąd: Poznań/Koło
Wysłany: Pon 18 Lis, 2019   

andrew766 napisał/a:
W przypadku kiedy motocykl nie chce zapalić (na przykład kiedy jest -30 stopni ) można tum czymś podać paliwo bezpośrednio pod świecę przez otwór w dekompresatorze. I tylko tyle ;P

Tak podejrzewałem. Ot, szatański wynalazek! :)

Darek napisał/a:
W DDRówkowych motorkach nie przewidywali, ze trzeba będzie jechać motocyklem przy minus 30. Od tego są inne pojazdy :lmao: Poza tym Rosjanie używają dodatkowo "rozgrzewacza wewnętrznego" dla motocyklisty :rotfl:

W DDRówku chyba rozgrzewali się ciepłym wurstem. :mrgreen:
_________________
[MZ ES 250/2] [IWL BERLIN] [NSU 201 ZDB] [MZ ES 250/1] + inne
 
 
nickeledon


Motocykl: Iż-49
Posty: 3826
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 18 Lis, 2019   

Darek napisał/a:
W DDRówkowych motorkach nie przewidywali


Tak prawdę mówiąc to właśnie w DDR to zaprojektowali :mrgreen:
 
 
andrew766
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 432
Skąd: Malczyce
Wysłany: Pon 18 Lis, 2019   

nickeledon napisał/a:
DDR to zaprojektowali

Bo szykowali się na wojnę z Ruskimi.
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 442
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pon 18 Lis, 2019   

W tłumaczonej z rosyjskiego instrukcji obsługi jest nawet rozdzialik jak uruchamiać Iża na mrozie (str. 76-78). Najfajniejszy jest tekst, żeby usunąć śnieg i lód z silnika, gaźnika, itp. Trzeba mieć duuuużo samozaparcia, żeby w takich warunkach motorem jeździć. Ale cóż. Klimat ...

To jak w tym dowcipie, kiedy Sasza z Moskwy dzwoni do Wani w Jakucku i pyta, jak im się żyje, bo w radio mówili, że u nich straszne mrozy. Wania z Jakucka odpowiada, że nie większe niż zwykle, góra minus 10. Na to Sasza, że radio podawało minus 40! Na co Wania: A, to chyba, że na zewnątrz!
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Takie samoróby lubię...
KOZA Hyde Park 13 Wto 26 Sie, 2008
Brak nowych postów Takie Iżowe urządzenie
Gaca Hyde Park 4 Sro 15 Wrz, 2010
katok


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna