IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Benzyniarka \ olejarka
Autor Wiadomość
regers

Motocykl: Iż-49
Wysłany: Pon 18 Lis, 2019   

Ale wy biadolicie, ta benzyniarka pochodzi z motocykla Podolsk. Była taka i poszła za 850euro. Panowie nie znacie się, wiec się nie wypowiadajcie.

andrew766
Fundator

regers napisał/a:
Była taka i poszła za 850euro

To u mnie w promocji bierz za 200euro ;P ;P

katok
Fundator

Motocykl: Planeta

Reksio, żałujesz, że to nie Ty byłeś szczęśliwym sprzedającym... ;)

hrabia_T
Fundator

Mam towotnice z epoki weźmie ode mnie ktos to cudo za 100 EUR ? Ale proszę bez targów bo mnie to nie kręci.

rufi

Motocykl: Iż-56

Nie wiem jak Wy, ale ja nadal czekam na ciekawostki do "IZH-a" od fujdilera. 😁

Spiker

Motocykl: Planeta
Wysłany: Wto 19 Lis, 2019   

Jak dla mnie to tfujdiler zaczął bardzo ładnie, zarówno w powitalni jak i w tym merytorycznym wątku, później jak najbardziej spokojnie wymieniał poglądy, okraszając swoje wypowiedzi sformułowaniami typu "nie zrozum mnie źle, nie jestem żadnym znawcom" i emotikonkami z przymrużonym okiem. Dlatego nie rozumiem i chyba nie zrozumiem dlaczego później zaczęły się te wszystkie niepotrzebne przepychanki. Sam miałem podobne doświadczenia, gdy moje niewinne przekomarzanie było odbierane jako atak i dopiero spotkania na żywo rozwiewały wątpliwości co do rzeczywistych intencji obu stron. Do tego dochodzi subiektywne odczucie "siła złego na jednego" i odgryzanie się cellem wyrobienia sobie pozycji w stadzie. Ile razy to już widzieliśmy. Proponuję reset. Czy ktoś jest handlarzem czy też nie jest - to nie powinno mieć znaczenia. Ważne, że jest merytoryczna dyskusja na było nie było "iżowy" temat. Ale już bez epitetów może ...

Jako nie znający tematu zadam naiwne pytanie - gdzie wtryskiwano tą benzynę? Bo chyba nie odkręcano świecy, odprężnika czy filtra?

nickeledon

Spiker napisał/a:
gdzie wtryskiwano tą benzynę?

Przez uchylony zawór odprężnika.

rufi

Motocykl: Iż-56

Spiker i co z tego że ładnie zaczął? Pewien znany polityk powiedział: "Mężczyznę ocenia się po tym jak skończył a nie po tym jak zaczął. " Dla mnie ten człowiek jest na poziomie durnej gimbazy.

Jeżeli ktoś nie potrafi w sieci być kulturalny to w realu tym bardziej nie zasługuje na uwagę. Pomijam już to że zawracanie sie do mnie per misiu wzbudza we mnie litość, to w przypadku obrażanie czyjeś rodzinny zasługuje zdecydowanie dania tak po męsku w mordę.

Odpowiedz do tematu