IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Iż 350 ZIM
Autor Wiadomość
tomekshlm06t


Motocykl: SHL
Posty: 8
Skąd: ze wsi
Wysłany: Nie 01 Gru, 2019   Iż 350 ZIM

Na podwórko przywędrował ciągnik ZIM. Ciągnik, nie ciągnik. Sam nie wiem jak to nazwać. Chcę to uruchomić. Może ktoś z forumowiczów jest szczęśliwym posiadaczem takiego pojazdu i mógłby coś podpowiedzieć.

Ale jak tu dodać fotkę?
Pzdr, Tomek.
_________________
shlki górą
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 442
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Nie 01 Gru, 2019   

Ło jeny!!! Toz to chyba trochę ;D większe od naszych Iż-ów!!! Ale kto tam wie czym się forumowicze zajmują, albo zajmowali. Ja tam kiedyś Bizony, snopowiązałki i młockarnie obsługiwałem i naprawiałem. Śmiałem się kiedyś do swego dyrektora, ze mam papiery "omłotowego" i jak będzie trzeba to jakiś "omłot" na legalu mogę spuścić.

"Ale jak tu dodać fotkę?" - szukaj instrukcji na forum. Na początek zrób focie, a potem poszukaj w necie darmowego programu PhotoResize800 do obróbki plików do rozmiaru mieszczącego się w galerii.
http://izhmoto.pl/viewtopic.php?t=4186
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
tomekshlm06t


Motocykl: SHL
Posty: 8
Skąd: ze wsi
Wysłany: Nie 01 Gru, 2019   

Dzięki, się uczę.






Poszło!
_________________
shlki górą
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 442
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Nie 01 Gru, 2019   

Skrzyżowanie quada z traktorem ;D
Silnik ewidentnie Iżowy - chyba na bazie Jupitera czy innego dwucylindrowca. Jak zawsze w takich przypadkach trzeba równolegle przejrzeć drogę prądu - żeby iskra była, oraz szlaki paliwowe, coby ta iskra miała co zapalić. Z prawej strony, pod chromowaną pokrywką znajdziesz przerywacze i prądnicę. Cewki widać na wierzchu. Gaźnik dość prosty, skoro bawisz się SHL-ką to ogarniesz.
A co do SHL-ki, to moje wielkie marzenie. Chciałbym odszukać motocykl, który mój tato sprzedał w 1981 roku. Miał go przez ok. 15 lat sołtys mojej rodzinnej wioski, ale kilkanaście temu sprzedał. Może nie poszła na złom?
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
tomekshlm06t


Motocykl: SHL
Posty: 8
Skąd: ze wsi
Wysłany: Pon 02 Gru, 2019   

Dziękuję za podpowiedź, ale na pewno coś się ocieli już w praktyce. Co do uruchomienia staroci, co nieco wiem. Jednak kontakt z właścicielem takiego cuda jest nieoceniony. Gdyby to jeździło, to pół biedy. Są np. dwa przewody paliwowe, które idą przy ramie, a poobcinane mają końcówki. Choćby taka głupota. Po co to było?
_________________
shlki górą
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna