IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
Ósemka

Motocykl: Planeta
Wysłany: Pon 06 Sty, 2020   Witam

Witam tak na wstępie przyznam szczerze że nie bylem wielkim fanem rosyjskiej motoryzacji bo głównie interesuje się Polską i niemiecką do roku 65. Ale los sprawił że wpadł mi w ręce rosyjski iż prawdopodobnie planeta z tabliczki jedynie co da się odczytać to rok 1962 i pojemność 350 . resztę poddam pod ocenę znawców tematu . Tak w skrócie jak stałem się posiadaczem iż-a, ok 2-3 miesiące temu pojechałem po rury na złom i podczas załadunku zauważyłem pod stertą rowerów trochę koła i błotnik z dziwną lampą i rejestracją kawałek tłumika itp. reszta zasypana rowerami myślałem ze jakaś rama a tutaj po godzinnym przewalaniu złomu motocykl w miarę kompletny (jak na stan przysypania złomem na składzie) po wycenie na wadze 1,5zł/kg tak jak leży kupiony i przyjechał z rurami bo pomimo że rosyjski szkoda było go tam zostawić bo trafił by na przetop. to był taki skrót jeszcze nic z nim nie robiłem i proszę o ocenę specjalistów marki czy jest kompletny i czy z jednego kawałka błotnik chyba ktoś załatwił szlifierką i przykręcił lampę od czegoś ... ale obok niego leżał kawałek czarnego prawdo podobnie też od niego znawcy ocenią , dzięki za pomoc pozdrawiam , i jeżeli ktoś posiada jakiś schemat elektryczny katalog części albo coś jak go poskładać w oryginale to byłbym bardzo wdzięczny . jak się uda zaraz dodam zdjęcia.
Ostatnio zmieniony przez Ósemka Czw 09 Sty, 2020, w całości zmieniany 1 raz  

tomboj
Fundator

Motocykl: Iż-49
Wysłany: Pon 06 Sty, 2020   

Witaj.
Tu masz instrukcję jak wrzucić zdjęcia na forum. http://izhmoto.pl/viewtopic.php?t=4186

Ósemka

zdjęcia w galerii proszę o ocene i opinie na ten temat czy warto go jeszcze składać czy to kompletny składak .

katok
Fundator

Styrana życiem i rękoma wcześniejszych właścicieli ale w miarę kompletna planeta.
Stopień zdekompletowania nie odbiega od standardowego importu ze wschodu.

awtowelo

Motocykl: BMW

Piękne znalezisko - gratuluję :) Nawet ma kluczyk w stacyjce (jak dobrze widzę).

Ósemka

Witam dziś się nawet okazało że oprócz kluczyka którego i tak nie potrafię wyciągnąć udało się otworzyć boczne skrzynki w jednej wylany akumulator który przyczynił się do powstania rudej a w drugiej klucze świeca i dowód rejestracyjny trochę podniszczony ale zawsze ostatni przegląd 20.01.2000r

awtowelo

Motocykl: BMW

Ósemka napisał/a:
Witam dziś się nawet okazało że oprócz kluczyka którego i tak nie potrafię wyciągnąć udało się otworzyć boczne skrzynki w jednej wylany akumulator który przyczynił się do powstania rudej a w drugiej klucze świeca i dowód rejestracyjny trochę podniszczony ale zawsze ostatni przegląd 20.01.2000r

Jak zobaczyłem kluczyk, to chciałem napisać byś zajrzał do bocznych skrzynek - może znajdziesz dokumenty, a tu proszę :) Super sprawa :thumbup:

Ósemka

Wysłany: Pon 13 Sty, 2020   

Takie małe pytanie czy ktoś podpowie jak skręcić osłony gaźnika żadnych śrub otworów tylko dwa trzpienie na dole odlewu .jest jakiś element mocujący ?

Pitek
Fundator

Motocykl: Iż-56
Wysłany: Pon 13 Sty, 2020   

http://izhmoto.pl/viewtopic.php?p=56931#56931

Odpowiedz do tematu