IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[350] Korek wlewu paliwa
Autor Wiadomość
Łukasz


Motocykl: Iż-350
Posty: 25
Skąd: Reczpol
Wysłany: Czw 26 Mar, 2020   [350] Korek wlewu paliwa

Witam wszystkich znawców, iż 350. Proszę o weryfikację, który z przedstawionych korków wlewu paliwa jest od, iż 350? [img]
[/img]
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Czw 26 Mar, 2020   

Żaden z nich.

Wiesz do czego służy dział Garaż?

Nie podoba mi się taka forma korzystania z forum. Który to już post z pytaniem o identyfikację gratów bez dania czegoś od siebie? Pochwal się proszę swoim pojazdem. Sądząc po modelarstwie i szczególarstwie na poziomie rzeźby bieżnika w oponach sądzę, że to będzie cud nad cuda...
 
 
Łukasz


Motocykl: Iż-350
Posty: 25
Skąd: Reczpol
Wysłany: Czw 26 Mar, 2020   

mcfrag napisał/a:
Nie podoba mi się taka forma korzystania z forum. Który to już post z pytaniem o identyfikację gratów bez dania czegoś od siebie? Pochwal się proszę swoim pojazdem. Sądząc po modelarstwie i szczególarstwie na poziomie rzeźby bieżnika w oponach sądzę, że to będzie cud nad cuda...
Mój pojazd jest w częściach. Gdy złożę motocykl w jedną całość, wtedy się nim pochwalę. Przepraszam, że umieściłem post, nie w tym dziale co trzeba. Może nie będzie to cud nad cuda :) , ale wiem, czego chcę. Nie mam zamiaru zrobić z mojego pojazdu kundla. Dziękuję za weryfikację i jeszcze raz przepraszam, że post nie jest umieszczony, tam gdzie być powinien.
 
 
katok
Fundator


Motocykl: Planeta
Posty: 886
Skąd: Gniewkowo
Wysłany: Pią 27 Mar, 2020   

Jeśli do pojazdu podchodzisz z myślą, że "pokażesz go dopiero jak będzie cały i piękny" to trochę poczekasz... Uwierz, takie remonty do perfekcji potrafią trwać naprawdę długo.

To, że pojazd jest w częściach nie przeszkadza by pokazać go niejako w całości. Wtedy za jednym zamachem, forumowicze mogą zweryfikować Twój stan posiadania i odpowiedzieć na pytania zanim jeszcze te się pojawią.

Poza tym stan motocykla w momencie zakupu, przez Ciebie, może odbiegać od stanu (wyposażenia) w jakie był zaopatrzony motocykl w momencie wyjazdu z fabryki. Przez lata użytkowania właściciel (właściciele) na pewno wprowadzili mniejsze czy większe modyfikacje, które nie znająca się osoba będzie uznawała za oryginalne.

Natomiast jeśli dalej będziesz prowadził temat metodą zadawania pytań i tylko oczekiwał na odpowiedzi nie dając jednocześnie nic od siebie, to uwierz, ale temat szybko się znudzi i nikomu nie będzie się nawet chciało udzielić jakiejkolwiek odpowiedzi na Twe (nawet rzeczowe) pytania.
 
 
 
Łukasz


Motocykl: Iż-350
Posty: 25
Skąd: Reczpol
Wysłany: Pią 27 Mar, 2020   

katok napisał/a:
Jeśli do pojazdu podchodzisz z myślą, że "pokażesz go dopiero jak będzie cały i piękny" to trochę poczekasz...

Zrozumiałem. Mój remont trwa już około 3-4 lata.Chciałem najpierw skompletować przy waszej pomocy brakujące części i wtedy zabrać się do składania jednocześnie udokumentować, robiąc zdjęcia moje postępy i dzieląc się nimi zwami. Wyszło mi jak zawsze, nie tak jak trzeba.

Wpakowałem się przy kupnie mojego, iż 350, ponieważ z braku odpowiedniej wiedzy zakupiłem motocykl niekompletny. Taką wpadką nie chciałem się zwami dzielić, ponieważ zostałbym zabity przez forumowiczów śmiechem.Postaram się odszukać zdjęcia mojego, iż 350 w trakcie kupna i dodać do postu. Dodam też fotki ze stanu gratów na chwilę obecną.

[ Dodano: Pią 27 Mar, 2020 ]
Takie coś przywlekłem do domu.[img]
[/img] Teraz graty są powoli kompletowane i przygotowywane do składania.[img]
[/img] [img]
[/img] [img]
[/img] [img]
[/img] [img]
[/img] . Brakuje mi: sygnału, gaźnika, filtra, siedzenia, klamki prawdopodobnie uda się załatwić z firmy oldtimer, no i korek wlewu paliwa, o którym nic nie wiem [nie znam różnic między korkami wlewu paliwa z innych modelami].
 
 
katok
Fundator


Motocykl: Planeta
Posty: 886
Skąd: Gniewkowo
Wysłany: Pią 27 Mar, 2020   

Właśnie o To chodzi. :)
Tu każdy (prawie) ;) miał swój motocykl w większych lub mniejszych puzlach.
Wielu właśnie tu skręcało Go po raz pierwszy publicznie.

(Przez takie właśnie podejście można uniknąć wielu błędów. Co z tego, że np. wypieścisz jakąś część, jeśli ona w sumaryczny rozrachunku okaże się źle zrobiona i zamiast ozdabiania będzie wręcz szpecić.)
 
 
 
Łukasz


Motocykl: Iż-350
Posty: 25
Skąd: Reczpol
Wysłany: Pią 27 Mar, 2020   

katok napisał/a:
Właśnie o To chodzi. :)
Tu każdy (prawie) ;) miał swój motocykl w większych lub mniejszych puzlach.
Wielu właśnie tu skręcało Go po raz pierwszy publicznie.

(Przez takie właśnie podejście można uniknąć wielu błędów. Co z tego, że np. wypieścisz jakąś część, jeśli ona w sumaryczny rozrachunku okaże się źle zrobiona i zamiast ozdabiania będzie wręcz szpecić.)
Jeśli kolejny raz nie zostanie odwołany OldtimerbazaR, to postaram się być na giełdzie. Może się trafią części, których potrzebuję.
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 27 Mar, 2020   

Będzie ładny sprzęt :thumbup:
Wzrok już nie ten, ale cyferblat chyba nie teges.
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
radarator
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1143
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 27 Mar, 2020   

Przed składaniem napraw otwory w blachach siodła i w jego podstawie. Sprawne siodło w sztywniaku to dość ważny element 😁
 
 
 
Łukasz


Motocykl: Iż-350
Posty: 25
Skąd: Reczpol
Wysłany: Sob 28 Mar, 2020   

tybusz napisał/a:
Będzie ładny sprzęt :thumbup:
Wzrok już nie ten, ale cyferblat chyba nie teges.
Jak znam życie, to prawdo podobnie jeszcze kupię coś nieoryginalnego lub będzie mi się wydawało, że to replika. Będę szukał dalej. Masz dobry wzrok, cyferblat jest nie teges.

[ Dodano: Sob 28 Mar, 2020 ]
radarator napisał/a:
Przed składaniem napraw otwory w blachach siodła i w jego podstawie. Sprawne siodło w sztywniaku to dość ważny element 😁
Dzięki. Postaram się nie zapomnieć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [56] Korek baku
Czy korki były takie same.
Roy Ogólne 1 Pią 28 Gru, 2012
regers
Brak nowych postów Wskaźnik poziomu paliwa
Błażej Hyde Park 25 Pon 07 Mar, 2011
luKi_2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna