IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Iż 7 i 8
Autor Wiadomość
Chwast
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pon 25 Gru, 2006   Iż 7 i 8

Macie jakieś zdjęcia i info o tych motorach? Trudno cokowliek znaleźć w sieci.., a na forum chyba też o nich nic nie było
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 25 Gru, 2006   

http://www.izh.yoyo.pl dział historia. Admin usuń tego posta, i Chwast pisz z sensem a nie zakładasz temat za przeproszeniem z dupy. bo tak się robi śmiecisko a temat nic nie wnosi!!
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Pon 25 Gru, 2006   

z dupy to jest wyszukiwarka. A do tej pory nie wiem, jak znaleźć dział historii. Jeśli ja miałem taki problem, to znaczy, że ktoś inny też może mieć
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

http://www.izh.yoyo.pl/historia.html



I się zaloguj i pisz osobiście.
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

się nie zdążyłem zalogować. Sam bym tego nie znalazł
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

A w ogole to skad sie wzielo takie zapotrzebowanie na te ize 7 i 8?? Wystarczy wklepac na google "izh 8" lub "izh7" i wyskakuja jakiekolwiek informacje.



Ale jak jest tego zamało to wystaczy wpisac "DKW SB" i juz jest wiecej, a to jest prawie to samo, mozna nawet sobie zdjecia porownac, ze ramy to nie bardzo odbiegaja od siebie roznicami.



I w ogole po kurwe sie tu kłucic, ale tematy tez trzeba tworzyc z rozumem, przez to tylko forum sie zasmieca, bo pomysł Chwast, tutaj ogolie sie dyskutuje o "49" "56" i planetach, o nowszych mniej. Co by było gdybym ja zrobił temat o Izu 350? Sam bym chyba tam sobie pisał.



Narazie nie ma takiego zapotrzebowania na Iża 350 wiec nie wychylam sie tu z takimi rzeczami.



Pozdrawiam
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
Chwast
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Dobrze w takim razie, że kupiłem 49, bo inny moze by nie pasował do tego forum...

Od początku ta rozmowa jest dość paranoiczna, ale nie widzę nic złego w tym, że założyłem taki temat. Jeśli macie takie ciśnienie z powodu zaśmiecania forum (choćjest bezpodstawne, bo jest przecież po pierwsze malutkie, a po drugie i tak jest tu bałagan), to napiszę, że po prostu chcę dowiedzieć się jak najwięcej nie tylko o 49, bo zapewne na tym jednym iżu się nie skończy. Jakoś dziwnie nie przyszło mi do głowy, żeby w wyszukiwarce wpisywać izh7 i 8, albo izhjojo, bo nie mam bladego pojęcia, że komuś przyjdzie do głowy pod takim hasłem pisać o tych motorach. Wracając do opisanej historii, to z całym szacunkiem, jest w niej 1/10 info jakie chciałbym uzyskać. JEst w Wawie gośc, któy ma i 7 i 8 więc pewnie znalazłoby się więcej ciekawych info

Nie wiem gaca, czy sam byś pisał o 350. Piszmy zatem o 49 i 56.

Jestem naprawdę bardzo daleki od wykłócania się o cokolwiek, tym bardziej, że jestem nowy na tym forum i nie chcę niepotzrebnie mieszać.

Po prostu zlikwidujcie ten temat.
 
 
Chwast
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pon 22 Sty, 2007   

Skoro nie został zlikwidowany, to chcę jednak do niego powrócić.

Znalazłem takie 2 ogłoszenia sprzedaży na ruskiej stronie:

"21.11.03 Izh-7 + parts, 2500 US $. Ph. (0822) 36-86-82, from 17 to 22 hours, (08222) 9-80-45, from 8 to 16 hours, ask Larisa Borisovna (in Tver ').



10.9.03 1938 (1940-1941 - editor) Izh-9. Ph. (1037517) 240-13-03, 265-00-49 (in Minsk)."

Fakt, że nie są najświeższe i jużpewnie nieaktualne, ale to znaczy, że jest szansa na kupno tych sprzętów. To były prywatne ogłoszenia.. Myślałem, że szansa na kupno wczesniejszych iżów niż 350 jest znikoma, a wszystkie siedzą w muzeach. Spotkał sięktoś z Was z podobnymi ofertami?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna