IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Dowcipy
Autor Wiadomość
BUBA


Motocykl: Iż-56
Posty: 65
Skąd: Hel
Wysłany: Sro 09 Sty, 2008   

-To co,kochanie?Może dzisiaj wieczorem na jeżdżca?

-Jaki znowu najeżdzca????!

-
Germański,kurwa oprawca!!!!!
_________________
czas leci a opona rośnie...
 
 
edig


Posty: 149
Skąd: Rudy
Wysłany: Wto 05 Lut, 2008   

A co to jest szampan rodzinny????????









mąz pije wódkę a żona się pieni.
 
 
 
Mycha


Motocykl: K-55
Posty: 70
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sro 03 Cze, 2009   

Jak smakuje ogolona cipka? Jak lizak

A jak smakuje nieogolona? Jak lizak spod szafy







Wraca mąż do domu i od progu woła do żony:

- Rozbieraj się i do łóżka!

Żona nieco zdziwiona, 20 lat pożycia i nigdy się tak nie zachowywał...Zaciekawiona wyskoczyła z fatałaszków i do wyrka. Mąż też raz-dwa pozbył się ubrania, wskakuje do łóżka, nakrywa żonę i siebie kołdrą, razem z głowami i pokazuje:

- Patrz! Zegarek kupiłem! Fluorescencyjna tarcza!







Idzie para turystów przez las. Patrzą, a tam baca kuca pod drzewem.

- Baco, co wy robicie?!

- A no sram.

- A gacie?!

- Ło kurwa!





pozdrawiam
 
 
janekbyd


Motocykl: Iż-49
Posty: 40
Skąd: Bydgoszcz, Cheltenham UK
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

Siedzi żul na ławce i obgryza paznokcie.

Obgryzł pierwszego. Gryząc go zębami tak sobie myśli:

- Jo pioch. (piasek)

Obgryza drugiego i znowu to samo.

- Jo tu też je pioch.

Obgryza trzeciego i mówi:

- No jo to je pioch,....... ino skąd w dupie pioch!

:D :D :D





Pozdro

3mka
_________________
ИЖ 49 '1951, BMW K100
 
 
 
Hardcor


Motocykl: Iż-49
Posty: 453
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 19 Sie, 2009   

Trochę żużla z innego forum - Sławomir Drabik (ur. 6 lutego 1966 w Jaworze), żużlowiec polski, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy i Świata. reprezentant Polski.



Sławek znany jest ze swoich niekonwencjonalnych wypowiedzi podczas wywiadów. Ogólnie jest swój chłop i wypić lubi!



Dziennikarz: Panie Sławku, czemu tak często słyszy się o sprawach alkoholowych, których pan jest głównym bohaterem?

Sławek: A, bo może jakiś sponsor od wina się zakręci…



Dziennikarz: Czy będzie pan atakował GP?

Sławek: No pewnie, GP a potem tytuł! Nie ma pierdzenia w kijek.



- O torze w Lublanie wiem tylko tyle, że jest tak przyczepny, iż wystają tylko kaski zawodników - powiedział Drabik przed półfinałem kontynentalnym IMŚ w 1999 roku.



Dziennikarz: Niestety kontuzja nie pozwoliła Ci na start ale jesteś w parkingu i pomagasz swojej drużynie.

Sławek: E tam pomagam, raczej przeszkadzam przeciwnikom, przebijam opony i takie tam.



Wypowiedź znajdującego się w szpitalu Sławka Drabika po karambolu w kwalifikacjach do IMS, kiedy nabawił się kontuzji kręgosłupa

Dziennikarz: Jak się pan czuje?

Sławek: Jest fajnie, dużo mnie tu szprycują.



Upalny dzień finału IMP (nie pamiętam który rok) dziennikarka relacjonującej zawody telewizji: Panie Sławku, można powiedzieć, że jest Pan czarnym koniem zawodów…

Sławek: Jest za gorąco, żeby być czarnym.



Wypowiedź Sławka nie wiadomo dla kogo i kiedy: W niektórych klubach na widok mistrza świata sikano po nogach. Kolacje, bankiety, cuda na kiju. Najchętniej wynajęli by mu murzynów, żeby go wachlowali.



Dziennikarz: Jak wygląda życie żużlowca?

Sławek: Zawody, ostro w beret, zawody, ostro w beret…



Dziennikarz: Jaki typujesz wynik?

Sławek: Tradycyjnie piłkarski. 3:1.

W innej wersji – Włókniarz wygra w karnych.



Wspomnienie karambolu w Czechach w wersji „;Drabola”: No, kupa była konkretna. Ale taką mam robotę, a nie inną. Moment nieuwagi i po zabawie. Nic nie mogłem poradzić. To tak, jakbyś stał na światłach nowym mercedesem, a tu ktoś nagle wali cię w dupę Syreną Bosto, a na łeb spada ci cylinder...Teraz mi do śmiechu, ale wtedy nie było.



Sławek nie zgadzając się z decyzją arbitra dotyczącą interpretacji zajścia na torze stwierdził dla TV: Nie wiem co robił sędzia, może kanapki jadł.



Dziennikarz: „Slammer” jak pojedziesz w tym biegu ?

Sławek: Standardowo najpierw prosto a potem trochę w lewo



Dziennikarz: Dochodzą słuchy, że będziesz jeździł w Łodzi

Sławek: A tak, słyszałem... w Łodzi podwodnej.



Dziennikarz: Jakie tory sprawiają Ci najwięcej trudności?

Sławek: Kwadratowe.



Przed jedną z rund GP poproszono Drabika o wskazanie kandydata do przydzielenia „dzikiej karty”. Oto co odpowiedział: Wskazałbym na Matysiaka, z nim było by najlepsze show. Raz w lidze gościu wyjechał do biegu bez plastronu. Pamiętam, że kiedyś jeździliśmy w Tarnowie, a on pod taśmą pojawił się bez kasku. Cofnął go kierownik startu. Na pewno Matysiaka będzie brakować w GP we Wrocławiu.



Dziennikarz: Sławku, a freestyle ala Travis Pastrana uprawiasz?"

Sławek: A jak!, tylko ostatnio zapomniałem do basenu gąbek załadować i był dzwon na plecy.



Dziennikarz: Sławek, co jest przyczyną tego, że jesteś w takiej wyśmienitej formie?

Sławek: No cóż, zmieniłem łychę zwykła na dwunastoletnią.



Dziennikarz: Jeśli nie żużel to co? Jak myślisz, czym byś się zajmował?

Sławek: Pewnie zbieraniem butelek.



Dziennikarz: We Wrocławiu sprzęt przygotowywała Ci babcia, czy coś się zmieniło w tym temacie?

-Sławek: Babcia się trochę roztyła i teraz jest poważny problem, bo nie mieści się w warsztacie...



Drabik na pytanie, Jaka jest najlepsza impreza według dwukrotnego indywidualnego mistrza Polski? - odpowiedział: Najlepsza impreza jest po wypiciu trzech litrów whisky na głowę.



Po jakiś zawodach, w których Sławkowi nie poszło najlepiej redaktor (nie pamiętam kto) zapytał Slammera: Panie Sławku! Co się stało? Czemu taka słaba postawa na torze"?

Na to Sławek: Wytrzeźwiałem!



Dziennikarz: Panie Sławku niedawno zmienił Pan stan cywilny jak zapatruje się Pańska małżonka na to wszystko

Sławek: Wie pan jak jadę to się rozglądam gdzie siedzi, ale jadę tak szybko że jej nie widzę.



Spiker: Panie Sławku co Pan robi? (pyta grzebiącego przy sprzęcie Drabika)

Sławek: Reguluję hamulce...

(dla nie interesujących się tym sportem: motory żużlowe nie mają hamulców)



Dziennikarz: Co sądzisz o pomyśle, aby w polskich klubach mógł startować tylko jeden obcokrajowiec?

Sławek: Wolałbym się na ten temat nie wypowiadać, bo w tym roku najdalej byłem za granicą w Zielonej Górze.



Dziennikarz: Czy pamięta kiedy ostatnio zdobył szesnaście punktów w lidze?

Sławek: To musiało być zaraz po wyzwoleniu, wtedy tor w Zielonej Górze był jeszcze zaminowany.



Czatowicz: Zmieniłeś klub, ale opiekun twojego sprzętu nie zmienił się?

Sławek: Oczywiście, że nie. Babcia wie o co chodzi. Do sezonu jest przygotowana perfekt. Zakupiłem jej reformy oraz góralskie skarpety. Powinno być dobrze.



Czatowicz: Z jakim klubem do tej pory najlepiej układała Ci się współpraca?

Sławek: Z Częstochową, Koreą Południową i Afryką



*** I na koniec perełka, absolutny hit (według mnie) ***



Drabik zapytany jak chodzą motory, odpowiedział plując w mikrofon: Brrrrrr brym brym bryyyyyyymmmm
 
 
 
IRU


Motocykl: Iż-49
Posty: 1
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Sob 02 Lut, 2013   

Idzie facet po lesie... deszcz zacina, wiatr duje, noc czarna...
zmarzł cały, patrzy - stoi samochód. Podszedł, zagląda do środka, nikogo, drzwi otworzył, wsiadł na tylne siedzenie chroniąc się przed deszczem. Nagle samochód ruszył... facet zgłupiał...

Samochód jedzie, on siedzi sam, za kierownicą nikogo... Nagle pojawia się owłosiona ręka, kręci kierownicą i znika... Facet w coraz większym strachu. Patrzy wystraszony, pojawiają się pierwsze zabudowania w końcu samochód zatrzymuje sie przed zapuszczonym domem na skraju wsi. Drzwi się otwierają, zarośnięty mężczyzna zagląda do środka i widząc wkulonego ze strachu w najdalszy kąt faceta pyta:

- Co tu ku.rwa robisz!?!
- Eeee... nic... jadę... - duka przestraszony pasażer.
- No kur.wa można ochujeć!!! Ja pcham a ten ku.rwa sobie jedzie..
 
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 14 Lut, 2021   

Nie wiem czy w dobie memów kawały nie są passe, ale co tam...

Po wojnie Watykan chciał wydać w Związku Radzieckim Biblię. Po długich negocjacjach Stalin się zgodził.Pod warunkiem, że Biblia zacznie się tak: "Z naczała nie było niczewo, tolko Towariszcz Bog jezdił na motocikle Iż po ulicach Moskwy.
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 442
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Nie 14 Lut, 2021   

Dobry kawał nie jest zły!
Idzie baca ze swoim baranem i wedle ścieżki widzi leżącą, wpół rozebrana kobitę. Podchodzi i sprawdza czy nieboraczka żyje, ale czuć, że jest kompletnie pijana. Myśli se baca:
- Ot, tako kobita se lezy, jesce jum kto zgwołci!
Rozejrzał się - nikoguśko dookoła, więc dawaj portki w dół i zrobił swoje! Patrzy na barana, a ten wygląda na podjaranego, więc pyta zwierzaka:
- A ty byś nie kcioł? Na co baran tylko beeee! Więc go też dopuścił.
Po wszystkim wziął barana na postronek i idą dalej w kierunku chałupy, ale kobita mu spokoju nie daje.
- A moze jum kto tam zgwołci, abo co! Wrócił się, rozejrzał - nikoguśko, więc wiadomo - portki w dół i jazda! Patrzy na barana, a ten znów podjarany. No to pyto:
- Co, tys kciołbyś? A baran ino beeee! Więc mu też pozwolił.
Znowu bierze po wszystkim zwierzaka i idzie ku domowi. Już jest pod bramą ale kobita mu spokoju nie daje.
Wraca się razem z baranem, rozgląda - nikoguśko. No to portki w dół i zabiera się do roboty. Na to kobita budzi się, przeciąga, patrzy na "amanta" i mówi:
- Ty spierdalaj, ten w kożuchu niech tu przyjdzie!

Wiem, że trochę obleśne i seksistowskie, ale dzisiaj Walentynki, to i się z "miłością" kojarzy!

[ Dodano: Nie 14 Lut, 2021 ]
A co do Watykanu, to takie stare, ale w obecnych realiach. Rozmawia dwu hierarchów:
- Eminencjo, mówi się, że ojciec święty rozważa zniesienie celibatu.
- No, może i coś tam rozważa, ale chyba jeszcze nie czas na to. My tego pewnie jeszcze nie doczekamy.
- My może i nie, ale może chociaż nasze dzieci!
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
Marek_01


Motocykl: Iż-49
Posty: 10
Skąd: Radzyń Podl.
Wysłany: Nie 14 Lut, 2021   

Wchodzi koń do baru i mówi piwo prosze. Barman nalewa i zagaduje; nie często zdaża się gościć tu konie. Nic dziwnego odpowiada koń ;10 złoty za piwo
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 442
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Nie 14 Lut, 2021   

Gdzieś w USA, czy w innym zgniłym Zachodzie, pewien naukowiec zajmujący się alkoholizmem, usłyszał, że w Polsce potrafią nieźle wychlać. Postanowił to sprawdzić, przyleciał nad Wisłę, poprosił jakiegoś kolegę po fachu o pomoc. Ten mówi, że u nas znaleźć chlejusa to żadem problem. Są tacy, co 10 setek walną i po nich nie widać. "Zagraniczny" chciał to zobaczyć, więc go Polak do jakiejś knajpy zabrał i tam mówi do gości, że kolega chciałby zobaczyć kogoś, kto walnie 10 setek pod rząd i daje za to 100 dolarów. Jednak jakoś chętnych nie było, tylko jeden gość wstał i wyszedł z knajpy, jednak po jakimś czasie wrócił i mówi, żeby mu te 10 luf nalać. Walnął jedną za drugą, gębę utarł, wziął kasę i siada z kumplami ale "badacz" podchodzi i pyta:
- Mógłby mi pan powiedzieć, gdzie pan poszedł, zanim się zgłosił do tych 10 setek?
- A, byłem w knajpie po sąsiedzku. Musiałem spróbować, czy mi wyjdzie, żeby się przed kumplami nie zbłaźnić!
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 442
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Nie 21 Lut, 2021   

Stare i pewnie nie raz po różnych forach chodziło, ale "motocyklowe":
- Dlaczego aktywiści od ochrony zwierząt protestują przeciwko noszeniu futer, a jakoś nie czepiają się skórzanych kurtek?
- Bo paniusia w futrze jest znacznie mniej niebezpieczna, niż wkurwieni "harleyowcy"!!!
I z innej beczki:
Pacjent u lekarza:
- Panie Doktorze, mam kłopoty z zaśnięciem.
- Proszę brać te czopki, bardzo szybko działają.
Przy następnej wizycie pacjent prosi:
- A mógłbym dostać coś słabszego? Bo jak się budzę to mam jeszcze
palec w dupie...
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1414
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 22 Lut, 2021   

Darek napisał/a:
Idzie baca ze swoim baranem i wedle ścieżki widzi leżącą, wpół rozebrana kobitę.

A fuj Psorze! xD
_________________
Iż Planeta '63, ...
Ostatnio zmieniony przez Spiker Pon 22 Lut, 2021, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 442
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pon 22 Lut, 2021   

Spiker napisał/a:
A fuj Psorze!

No, wiesz - uczniom to ja tego raczej nie opowiadam ;D
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 24 Lut, 2021   

Anestezjolog do chirurga: "Juz usypiac?" Chirurg: "Nie, musze ustawic obraz, zreszta jak to mowia, nie ma u pacjenta takiego bolu, ktorego by jego chirurg nie bylby w stanie zniesc."

Taki dialog zdazylem uslyszec w zeszlym tygodniu.
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 20 Kwi, 2021   

Agent 007 wchodzi na przyjecie, ale nikt nie zwraca na niego uwagi, wiec wyglasza swoje sakramentalne:
My name is Bond. James Dean.
 
 
mzim


Motocykl: ZIM 350
Posty: 124
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Sro 21 Kwi, 2021   

Jancur napisał/a:
Nie wiem czy w dobie memów kawały nie są passe, ale co tam...

Po wojnie Watykan chciał wydać w Związku Radzieckim Biblię. Po długich negocjacjach Stalin się zgodził.Pod warunkiem, że Biblia zacznie się tak: "Z naczała nie było niczewo, tolko Towariszcz Bog jezdił na motocikle Iż po ulicach Moskwy.

Słyszałem podobny tekst w "Bajce o powstaniu świata". Dalej było na przykład że po stworzeniu Adama: "chodził towarzysz Bóg z Adamem po raju i rozmawiali na polityczne tematy". A o zerwaniu jabłka przez Ewę: "Но Ева как женщина - сорвала не одно яблоко, а 5 килограммов яблок первого мичуринского сорта за 1 рубль 10 копеек за килограмм... "
_________________
ZIM 350, inaczej ZIM 6.901, silnik IŻ 350 Jupiter 5, czterokołowy motocykl (?) do celów gospodarskich.
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 442
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sro 21 Kwi, 2021   

Ostatnio w jednym z portali z memami czytałem coś takiego:
Kobitka wspomina, jak znajomi zorganizowali imprezę karnawałową z balem przebierańców. Wraz z mężem mieli się przebrać za Cyganów, ale ponieważ miała krótkie blond włosy, to pojechali do jakiegoś sklepu z różnymi kostiumami, itp. Kupiła sobie perukę z długimi czarnymi włosami. Mąż czekał w samochodzie więc włożyła perukę, żeby zrobić mu niespodziankę. W aucie uśmiali się szczerze, facet ją przytulił i pocałował. Wtem na komórce wyświetla się mu SMS. Ich 19 letni syn pisze:
- Ojciec, niczego mamie nie powiem, ale jedź z tą panienką gdzieś na ubocze, bo widziałem jak mama w pobliżu po sklepach latała!
To się nazywa męska solidarność i lojalny syn! :lmao:
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw 22 Kwi, 2021   

Demokracja jest najsprawiedliwszym z ustrojów: nikt nie dostanie lepszych przedstawicieli, niż na to zasługuje.

Gdzie powstaje najwięcej dowcipów politycznych?
- Tam, gdzie z władzą nie ma żartów.
 
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 442
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2021   

Co do demokracji, to chyba już Arystoteles (?) stwierdził, że to najgorszy ustrój. Tylko w demokracji głos 10 głupców znaczy więcej niż 9 mędrców.

Z innej beczki. Zasłyszane, przeczytane:

Ktoś z rządu powiedział, że do września będziemy mieli wyniki na poziomie Izraela.
Kurde! Trochę się boję obrzezania!!!
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2021   

I bardzo dobrze! Do wojska wezmą wszystkich i nie będzie cip ludzkich obojga płci!

Premier wchodzi do restauracji, która otworzyła się po wielu miesiącach lockdownu i pyta kelnera:
- Co by pan polecił?
- Rosół z kur wielu.

Delegacja nauczycieli zostaje wpuszczona do gabinetu Ministra Edukacji Narodowej.
- Panie Ministrze! Nie mamy pieniędzy!
- Trudno. Jakoś przeżyję… Wchodźcie proszę, wchodźcie…

PiS gardzi elytami, PO masami, Konfederacja lewakami, Lewica korwinistami, a PSL niczym nie pogardzi. :shifty:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna