IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Dowcipy
Autor Wiadomość
mzim


Motocykl: ZIM 350
Posty: 124
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Pon 24 Maj, 2021   

A mi się ułożył dowcip. Lepszy czy gorszy ale mój. Z tym że raczej tylko dla mechaników... Gwint normalny spotyka gwint drobnozwojny i mówi: "cześć idziesz że mną na imprezę? " A tamten: "no nie wiem... Ja się tak wolno rozkręcam... "
_________________
ZIM 350, inaczej ZIM 6.901, silnik IŻ 350 Jupiter 5, czterokołowy motocykl (?) do celów gospodarskich.
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 10 Mar, 2022   

Mój kolega lekarz, opowiedział mi wczoraj jak bardzo jest zaskoczony złym stanem zdrowia dziewczyn, uchodźczyń z Ukrainy. Odkąd NFZ zapewnia darmowe leczenie uchodźcom, nie ma dnia by nie zjawiały się w jego przychodni dziewczyny, panie, z nadzieją, że im pomoże.
A... nie dodałem, że kolega to lekarz medycyny estetycznej (botoks, liposukcja itp.).

Napisałem w dowcipach bo mocno się uśmiechnąłem kiedy mi o tym opowiedział.
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw 10 Mar, 2022   

Ile pali czołg T-90?
-Trzy osoby. :shifty:
 
 
 
FK
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 516
Skąd: Warszawa/ łomianki
Wysłany: Czw 10 Mar, 2022   

opowiem Wam dowcip o rosyjskim czołgu---ale boje się że go spale :S
_________________
Iż-49 żółte tablice, Iż-49 w słoikach już na żółtych,Simson sr2 1958(paragon zakupu) Tata
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw 10 Mar, 2022   

 
 
 
kylo


Motocykl: inny
Posty: 51
Skąd: Lubartów
Wysłany: Czw 10 Mar, 2022   

Suchy to dalej w ten deseń:

Jak rozmawia Duda z Zełenskim :?:
- na MIGi :)
_________________
dwuzaworowy GS i filigranowa SR500
 
 
Komar
Fundator


Motocykl: DKW
Posty: 340
Skąd: małopolska
Wysłany: Pią 11 Mar, 2022   

Są dwa typy dobrych ruskich..:

1. Dobre są ruskie pierogi

2. Dobry ruski to martwy ruski
_________________
"..wolność i przestrzeń niczym nieograniczona.."
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 11 Mar, 2022   

:hmm:
kylo napisał/a:


Jak rozmawia Duda z Zełenskim :?:
- na MIGi :)

ale ani Biden ani Scholz не понимаю по migowemu :hmm:
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 11 Mar, 2022   

 
 
 
kylo


Motocykl: inny
Posty: 51
Skąd: Lubartów
Wysłany: Pią 11 Mar, 2022   

Dziś mamy dopiero 11.03,
...jest nadzieja :grin:
_________________
dwuzaworowy GS i filigranowa SR500
 
 
katok
Fundator


Motocykl: Planeta
Posty: 886
Skąd: Gniewkowo
Wysłany: Sob 12 Mar, 2022   

Przychodzi Rosjanin do baru i zamawia piwo.
Kelnerka przynosi mu zamówione piwo oraz tekturową podkładkę pod kufel.
Po jakimś czasie zamawia kolejne, kelnerka przynosi mu nowe, patrzy a podkładki pod kufel nie ma. Donosi więc mu kolejną.
Znów mija jakiś czas, Rosjanin zamawia kolejne i znów powtarza się sytuacja z brakiem podkładki. Przynosi mu więc ona następną.
Rosjanin wypija piwo, zamawia następne i tak jak poprzednio powtarza się sytuacja z brakiem podkładki.
Lecz tym razem kelnerka przynosi mu samo piwo bez podkładki.
Rosjanin tak się patrzy i mówi:
Piwo jest, a wafla niet?
:piwo: :piwo:
 
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Nie 13 Mar, 2022   

https://www.youtube.com/watch?v=He7uwgNq3GM
A kto wiedział, że Cygan, który ukradł ,,czołg" mieszka w Polsce i nagrywa bardzo wartościowe filmiki?
https://www.youtube.com/watch?v=Pr-ukoXBsmo
 
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 13 Mar, 2022   

Relacja naocznego swiadka.
https://joemonster.org/filmy/116183/Wywiad_z_rosyjskim_zolnierzem_w_trakcie_wojny_w_Ukrainie
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 442
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pon 14 Mar, 2022   

Mi się takie przypomniało:
Mały chłopiec pyta mamy:
- Mamo ja jestem Żydem, czy Rosjaninem?
- Oczywiście, ze Żydem! Ja jestem Żydówka, twoja babcia i prababcia, a u Żydów ważne jest właśnie kim jest matka.
To samo pytanie do taty i odpowiedź:
- Oczywiście, ze jesteś Rosjaninem, tak, jak twój dziadek i pradziadek. Narodowość ojca jest najważniejsza! Ale dlaczego o to pytasz?
- A, bo kolega ma rower do sprzedania i nie wiem, targować się, czy mu podpieprzyć!

[ Dodano: Pon 14 Mar, 2022 ]
I z innej beczki:
Konferencja w Jałcie, Wielka Trójka dzieli świat. Prezydent F. D. Rooswelt wyciąga papierośnicę i częstuje pozostałych. Puzderko, że aż się oczy śmieją! Pozłacana, grawerowana itp. Stalin pyta, czy może obejrzeć? Patrzy, a w środku wygrawerowane:
"W dowód przyjaźni, w dniu urodzin Roosweltowi Churchil"
Po jakimś czasie Churchil częstuje cygarami. Wyciąga cygarnicę, że mała głowa! Stalin znów prosi czy może obejrzeć. Wyrób ekstra! Złoto, jakieś kamyki, a w środku wygrawerowane:
"W uznaniu zasług, w dniu urodzin W. Chuchilowi król Jerzy VI"
Wreszcie Stalin wyciąga papierośnicę i częstuje Churchila i Rooswelta. Oczy im dopiero zabłysły!
Czyste złoto, wysadzana diamentami i rubinami jak orzechy, w środku masa perłowa! Churchil pyta, czy może obejrzeć. Stalin niechętnie, ale mu daje. W środku grawerka:
W dniu urodzin, na pamiatkę wspólnego polowania Radziwiłłowi Potocki"
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1414
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 29 Mar, 2022   

Komar napisał/a:
Dobry ruski to martwy ruski

Nie jestem ogólnie za przesadną poprawnością polityczną, ale ... to w końcu jest forum motocyklowe ... w dodatku o sowieckich/rosyjskich motocyklach. I pomimo klarownych poglądów na obecną sytuację na Ukrainie coś nie pozwala mi akceptować zacytowanych powyżej haseł.
_________________
Iż Planeta '63, ...
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 30 Wrz, 2022   

Pogoda gastronomiczna, przynajmniej po mojej stronie Wisły.
Dwa kawały w temacie, starsze od niektórych forumowiczów, ale co tam.

Rzecz dzieje się w Rosji. Do stołu z pacjentem podchodzi zespół operacyjny. Chirurg mówi:
Siestra, spiryt...............Siestra skalpel..............siestra spiryt..............siestra kleszcze.............siestra spiryt..siestra ogórcaaa...


Wokół stołu stołu siedzi kilku gości, na stole flaszka, jedna szklanka, na środku talerzyk z ogórkiem kiszonym.
Pierwszy bierze flaszkę nalewa sobie, pije, bierze ogórek pod nos, wącha i odkłada na talerzyk. Przekazuje szkło następnemu, a ten polewa sobie, pije, bierze ogórek i wącha. Kolejny biesiadnik powtarza rytuał. Wszystko w milczeniu. Następny znowu polewa, pije, bierze ogórek i go gryzie. Wywołuje tym ogólne poruszenie i słyszy: Coś ty tu k...a na obiad przyszedł!
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 344
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 31 Mar, 2023   

Dziś w robiąc zakupy byłem świadkiem dyskusji czy za udzielenie ślubu proboszcz bierze stałą stawkę czy jednak "co łaska" i przypomniał ni się kawał:
Do księdza przychodzi chłopak z dziewczyną by zamówić ślub. Po dokonaniu różnych niezbędnych ustaleń przyszła pora na sprawy finansowe.
Chłopak pyta. Proszę księdza ile się należy za udzielenie ślubu.
Ksiądz. Synu, daj tyle na ile wyceniasz swoje szczęście.
Chłopak wyją z portfela 100 złotych.
Ksiądz wziął, popatrzył na dziewczynę... i wydał mu resztę.
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon 09 Paź, 2023   

Kiedyś to było, nie to co teraz! Teraz tak nie ma!
 
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 442
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pią 13 Paź, 2023   

Ponieważ jutro Dzień Edukacji, a ja właśnie belfrem jestem, to takie szkolne zapodam:

3-4 klasa podstawówki. Pani nauczycielka rozmawia z dziećmi na temat tego z czym kojarzą się im rózne kolory.
Czerwony z sercem, z makami na polu, z jabłkami, itp.
Żółty ze słonecznikami, z piaskiem na plaży, ze słoneczkiem
Biały jednemu ze szpitalem, bo tam wszyscy na biało chodzili ubrani, innemu z wyjazdem na kolonie, bo mu mama taką białą chusteczką machała.
Jasio, który raczej sam się do odpowiedzi nie zgłaszał, ręką podnosi i woła: ja też, je też!!!
- Proszę Pani, a mi to się ten biały z dupą kojarzy.
- Ale Jasiu co ty wygadujesz?
- A, bo mi to się wszystko z dupą kojarzy!!!

Dzieci opowiadają, kim chciałyby zostać, gdy dorosną.
Jeden żołnierzem, inny strażakiem, dziewczynki modelkami, aktorkami, albo piosenkarkami, a nasz Jasio kochany wypalił, że on to by chciał sie kiedyś zajmować dewiacjami seksualnymi.
- Jasiu, a czy ty w ogóle wiesz co to takiego?
- Oczywiście! Mogę nawet podać przykład. Widzi Pani za oknem cukiernię, tam stoją trzy dziewczyny i jedzą lody. Jedna liże, druga gryzie, trzecia ssie. Jak Pani myśli, która z nich jest mężatką?
Pani sie trochę zarumieniła, ale skoro już w to weszła, to mówi:
- Wiesz, wydaje mi się, że ta, która ssie.
- Nie proszę Pani. Ta, która ma obrączkę na palcu. A to o czym Pani sobie pomyślała, to niektórzy uważają właśnie za dewiację seksualną!
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1784
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 13 Paź, 2023   

To ja przytoczę, z mojego doświadczenia, nie kawał. Ponieważ w pracy na zajęciach mówimy nt substancji m in odmałdzajacej o nazwie eskulina, więc zapytałem uczestników, czy chcieli by się odmłodzić i do jakiego wieku. A na to jeden zmęczony życiem siedmiolatek powiedział w zrezygnowany sposób: ,, A ja to bym się chciał dopiero urodzić i mieć od wszystkiego spokój!". Ale nie dołowałem go, że potem lepiej nie będzie. :D Jako, że lubię dokuczać uczestnikom zajęć, to dla efektu fluorescencyjnego najczęściej każę im pisać mazakiem fluorescencyjnym odpowiedź na pytanie kto wygrał powstanie warszawskie. I większość pisze, że Polska. :shifty:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna