IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Na jakiej stacji tankować najlepiej?
Autor Wiadomość
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1437
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 13 Lip, 2023   Na jakiej stacji tankować najlepiej?

Zgodnie z sugestią zaczynam temat. Po zastanowieniu wcale nie taki bezsensowny. :chillout:

Ja bym pierwszoplanowo wybierał stacje z wielostanowiskową czystą toaletą. Zwłaszcza jadąc z imprezy ;) Raczej te tańsze, choć w grupie sieciowych zapewniających mniejsze ryzyko kombinowania z jakością paliwa czy jego odmierzaniem. Nawet w Orlenie kupuję paliwo, ale nie prasę. A Wy?
_________________
Iż Planeta '63, ...
 
 
Komar
Fundator


Motocykl: DKW
Posty: 356
Skąd: małopolska
Wysłany: Czw 13 Lip, 2023   

Ja lubie HotDogi z sosem miliona wysp. Lubię też czyste ubikacje dlatego tankuję gdzie jest tanie paliwo.
_________________
"..wolność i przestrzeń niczym nieograniczona.."
 
 
Zdzislaw
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 134
Skąd: Janikowo
Wysłany: Czw 13 Lip, 2023   

Jako współprowodyr tego tematu sezonu ogórkowym napisze tak, że tankuję tam gdzie dojadę, hotdogów nie żrę na co dzień, a jak żrę jadąc gdzieś dalej, to u tego na O. No i kible mają najczystsze chyba faktycznie :lmao: . A generalnie mam Watisa na wiosce, więc zazwyczaj tam zalewam.
_________________
XJR 1300SP 01, WSK Z 59,....IŻ 49 56'...
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1797
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw 13 Lip, 2023   

Od wiosny nie kupuję na Orlenie, tylko na BP i Shell. Otóż na jesieni kupiłem paliwo, które się w motocyklu zepsuło przez zimę i na wiosnę prawie się nie paliło. Wymiana 3 gaźników nie pomogła. Tylko wymiana benzyny. Poza tym chciałem odłożyć sobie punkty na Orlenie, ale tam po 3 latach się kasują! Jednym słowem, nie polecam.
 
 
 
Darek
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 444
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pią 14 Lip, 2023   

Mam dobre odczucia z CircleK, które przejęło dawne stacje Statoil. Poza tym na lato mają rabat 35 gr w każdy weekend czyli od piątku. Jednak, jak potrzeba, to się tankuje gdzie taniej. Moja Yamaha nie narzeka ;)
A złodziei na O, OMIJAM!!!
_________________
Denerwować się to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
 
 
Jancur
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 355
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 15 Lip, 2023   

Ja często tankuję na GP bo paliwo dostarcza tam Orlen, mam też "ulubioną" stację niezależną, w Tomaszowicach, która sprzedaje paliwa z Orlenu, zdarza mi się tankować orlenowskie paliwo na Shelu i Lukoilu, a już najrzadziej tankuję na Circle K paliwo dostarczone przez Orlen, ostatnio w związku z Piknikiem kilka razy tankowałem w Opolu Lubelskim paliwo z Płocka na stacji Bliska. W sumie mógłbym powiedzieć, że jak ognia unikam stacji Orlen, ale po prawdzie na prawdę :) te stacje nie zgrywają się z drogami po których ganiam z Iżem.
Ostatnio zmieniony przez Jancur Pon 17 Lip, 2023, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zdzislaw
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 134
Skąd: Janikowo
Wysłany: Sob 15 Lip, 2023   

Jancur napisał/a:
Ja często tankuję na GP bo paliwo dostarcza tam Orlen, mam też "ulubioną" stację niezależną, w Tomaszowicach, która sprzedaje paliwa z Orlenu, zdarza mi się tankować orlenowskie paliwo na Shelu i Lukoilu, a już najrzadziej tankuję na Circle K paliwo dostarczone przez Orlen, ostatnio w związku z Piknikiem kilka razy tankowałem w Opolu Lubelskim paliwo z Płocka na stacji Bliska. W sumie mógłbym powiedzieć, że jak ognia unikam stacji Orlen, ale po prawdzie na prawdę :) te stacje nie zgrywają się drogami po których ganiam z Iżem.


Ciekawe, czy hotdogi wszyscy mają też z jednego źródła.
_________________
XJR 1300SP 01, WSK Z 59,....IŻ 49 56'...
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1797
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon 17 Lip, 2023   

Tak poza tym, przestrzegam, żeby nie tankować na prywatnej stacji Tank Zel, w Przybędzy na Żywiecczyźnie. Swego czasu zatankowałem tam motorower i wracałem do Kielc, jednak Jawka jechała dziwnie bez mocy. Gdy zużyłem większość 8 litrowego baku, to nalałem normalnej benzyny i poczułem, że to nie ten sam pojazd. Z tego co wiem, to na Tank Zel dalej chrzczą paliwo.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna