IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
EMW R35/3
Autor Wiadomość
Marcin88


Motocykl: K-750
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 13 Mar, 2024   

Trochę kombinacji i chyba znalazłem rozwiązanie. Miałem nową górną miseczkę o średnicy 34mm od ruska. Na dole musi być 32mm żeby weszło ciasno na sztycę ale na górze może być 34mm. Średnica kulek jest taka sama więc powinno grać. Jak złożę wszystko w całość to dam znać. Ciekawe jak to było w oryginale. Podejrzewam, że nakrętka miała kołnierz z dwóch stron o średnicy 32mm. U mnie niestety nie było oryginalnej nakrętki więc nie mogę tego stwierdzić jednoznacznie.
_________________
EMW R-35 '55, KMZ K-750 '59, WSK M21W2 '72, Yamaha Drag Star 650 '07
 
 
Marcin88


Motocykl: K-750
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 17 Mar, 2024   

Z prędkością procesów górotwórczych renowacja postępuje naprzód. Dzisiaj udało mi się doprowadzić klamota do takiego etapu jak widać na zdjęciu.
_________________
EMW R-35 '55, KMZ K-750 '59, WSK M21W2 '72, Yamaha Drag Star 650 '07
 
 
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1437
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 18 Mar, 2024   

Marcin88 napisał/a:
Z prędkością procesów górotwórczych renowacja postępuje naprzód. Dzisiaj udało mi się doprowadzić klamota do takiego etapu jak widać na zdjęciu.

Najprzyjemniejszy okres pracy przy restaurowanym motocyklu z szybkimi i efektownymi postępami dającymi nadzieję. Cieszę się razem z tobą i kibicuję. No i oczywiście zazdroszczę, bo osiołki zawsze mi się podobały i tak naprawdę zakochałem się w starych motocyklach obserwując w młodych latach kolesia ujeżdżającego w okolicy przedwojennego (chyba) R35.
_________________
Iż Planeta '63, ...
 
 
Marcin88


Motocykl: K-750
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 21 Mar, 2024   

Spiker napisał/a:
Najprzyjemniejszy okres pracy przy restaurowanym motocyklu z szybkimi i efektownymi postępami dającymi nadzieję. Cieszę się razem z tobą i kibicuję. No i oczywiście zazdroszczę, bo osiołki zawsze mi się podobały i tak naprawdę zakochałem się w starych motocyklach obserwując w młodych latach kolesia ujeżdżającego w okolicy przedwojennego (chyba) R35.


Moja chęć posiadania EMW ugruntowała się około dwudziestu lat temu, po przeczytaniu artykułu na jego temat w "Automobiliście". Spodobał mi się bardzo ten motocykl ale nie przypuszczałem, że uda się go zdobyć ze względu na znikomą podaż na rynku. Swój egzemplarz nabyłem za sprawą przypadku, bez wcześniejszych poszukiwań. Na jego trop natrafiłem podczas przypadkowej rozmowy ze znajomym.
_________________
EMW R-35 '55, KMZ K-750 '59, WSK M21W2 '72, Yamaha Drag Star 650 '07
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna