IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Wrocław
Autor Wiadomość
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 19 Lut, 2007   [Motobazar] Wrocław

Coś mi psuje szyki , ale przypominam Braci Forumowej że 25- 02 w niedzielę BAZAR we WROCŁAWIU :D :D :D
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Sro 21 Lut, 2007   

Może znowu zorganizujemy jakieś spotkanko??? :wink:

Ja będę na BAJZLU na 99%, nie wiem jak inni ale bardzo chętnie się spotkam z "braćmi" z Forum :wink:

Godzina i miejsce do ustalenia, więc proszę o sugestie, szczególnie w kwesti godziny bo miejsce może być tam gdzie poprzednio :lol:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Sro 21 Lut, 2007   

Dla mnie jest to dowolna sprawa, byle nie za późno, tak max o 11:00. Życie mnie zmusza do pojawienia sie na bajzlu, ale jeszcze nie wiem jak sie tam dostanę. Ale myslę, że nie będzie problemów z transportem.
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Czw 22 Lut, 2007   

Pora chyba na jakieś konkrety :wink:

Ja proponuje spotkać się o godzinie 8.30 w tym samym miejscu gdzie poprzednio (mapkę z zaznaczonym miejscem można znaleźć w temacie z poprzedniego Oldtimerbazaru we Wrocławiu :wink: ), jeżeli dla kogoś za wcześnie to proszę podawać swoje sugestie... :wink:



Pozdrowionka dla wszystkich i mam nadzieję że spotkamy się w liczniejszym gronie niż ostatnio :lol:



_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Sob 24 Lut, 2007   

Dodam jeszcze, że jeżeli ktoś chciałby ode mnie jakieś części czy może katalogi (mam wolnych 3 szt. :wink: ) to proszę o informacje jeszcze dzisiaj, tak abym zdąrzył wszystko przygotować :wink:



A to jeszcze mój numer tel. 0665628811, w razie jakby ktoś nie mogł znaleźć umówionego miejsca :wink:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Sob 24 Lut, 2007   

Będę jutro rano na bazarze. Potem będę uchwytny w warsztacie przy ulicy Warsztatowej 7 (nie jest to daleko od bazaru: skrzyżowanie Sudeckiej, Ślężnej i Wyścigowej). gdyby ktoś miał jakiś interes, to zapraszam. Można do mnie dzwonić na:

600 - 81 - 75 - 65

lub

513 - 76 - 30 - 41
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Sob 24 Lut, 2007   

Hehe, jeżeli ktoś by mi chcial sprac morde, to prosze umawiac sie telefonicznie, pani Kazia ustali z każdym indywidualnie odpowiednia godzine.



663-923-360
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
Voron


Motocykl: Iż-56
Posty: 124
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Sob 24 Lut, 2007   

Niech ktoś z jadących zajmie sie relacją z bazaru, porobi zdjęcia, przyjedzie opisze jak było co było itd 8)
_________________
Iż 56 1958r, Yamaha xv 1600
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Nie 25 Lut, 2007   

Na razie tylko jedno zdjęcie bo mi komp coś szwankuje :? ale niedługo będzie więcej :wink:



Od lewej: Błażej --> Gaca --> Tybusz --> Mcfrag --> PęDZEL :wink:



_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Nie 25 Lut, 2007   

Bazar był, spotkaliśmy się w stosunkowo dużym składzie (był Tybusz, Błażej, Gaca i Pędzel). Ogólnie bajzel nie był jakiś wyjątkowy, motorów zabytkowych w całości - brak, nieliczne "niekompletne do roboty" - jeden osioł, jedna M04 dwie BK350, resztki DKW NZ250, jakiś Indyk. To wszystko.



A Iż? No cóż, stwierdziliśmy wszyscy, że Iż staje się coraz bardziej unikalny. Bardzo niewiele części (choć akurat ja trafiłem chyba wszystko, co chciałem). Jak zawsze są uszczelki, części karoseryjne, podróby wydechów (mowię o 49). Był jeden 56 sprzedawany na częsci, Błażej wziął zdrowiutki wał i sprzęgło z łańcuchem za dobre pieniądze. Gaca nie kupił nic, i raczej nie uzna tego bazaru za najlepszy na którym był :wink:



A to moje zakupy:



 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Nie 25 Lut, 2007   

A to dalsza część foteczek z bajzlu :wink:



Zdjęcie grupowe, tym razem bez mojej skromnej osoby :wink: (od lewej: Błażej, Gaca, Tybusz, syn Tybusz 'a - sorry ale zapomniałem imienia :? , Mcfrag):







... tutaj chłopaki atakują DKW-kę:







... i reszta zdjęć tego co mi się udało uchwycić na dzisiejszym bajzlu :wink: :















































Do zobaczenia na następnym bajzlu :wink: i oby w jeszcze liczniejszym gronie!!!

P.S. Musze jeszcze dodać, że widziałem się jeszcze z kolegą Pajk80 z naszego Forum :wink:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 25 Lut, 2007   

eee a ja mam takie jedno pytanie :)

Tybusz jak ty się mieścisz na na Jeżyku??
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1153
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 25 Lut, 2007   

No cóż ...trafiony zatopiny :? chłopaki na bajzlu o to samo pytali -jeżdżę jak trzynasty wojownik (jak na psie ) co jakiś czas muszę pewne wewnętrzne cześci ciała masować bo skurcze łapią ,ale się nie daję przecież wszystko co piękne rodzi się w bólach no nie :wink:

PS.

Muszę się pochwalić ,jak widzicie na zdjęciu stoję wśród samej "wierchuszki"forumowej ,sami moderatorzy -ręki nie myję he he.

Zakupy takie sobie :żarowka duża 6v -10 zł

dekompresor -15

krzywka i tulejka zapł.-15

uszcz. pod głow.-12

klin wirnika-1

moc. sygnalu -5
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Pon 26 Lut, 2007   

To ja dorzucę coś po bazarowo od siebie. Bajzel był spory. Całkiem spory. Królowała oczywiście japonia w każdym wydaniu... Miłośnicy 49 mieli raczej trudne zadanie. Oprócz paru drobiazgów, właściwie nie mieli w czym wybierać. Natomiast do modeli późniejszych było sporo różnych gratów. Ceny były do przełknięcia. Ja utrafiłem, jak już było wcześniej, na zdrowy wał i zdrowe kompletne sprzęgło dwurzędowe. W tym samym miejscu była cała 56 w częściach (rama, tłumiki - poniszczone, osłona gaźnika, rozbebeszony silnik, cylinder i trochę innych). Było kilka silników w cenach od 150 do 300 zł

Najważniejsze jednak chyba, że spotkaliśmy się w silnej grupie. Spotkanie było bardzo sympatyczne. Szczególnie utkwiły mi w głowie słowa, które usłyszałem na dzień dobry od Tybusza :D

Tybusz, jak już straciliśmy siebie z oczu, to Z gacą i mcfragiem natknęliśmy się na człowieka, któremu i ty sięgałeś do brody. Mówię o człowieku trzymającym lustro (świadkowie wiedzą...).

Jedynym zgrzytem bazaru była jak zwykle organizacja, szczególnie wjazdu. Tradycyjnie burdel i długaśna kolejka. I totalny bezład. Już na wjeździe na drogę dojazdową na DCHR stał dziadek w kamizelce i blokował jeden pas. Bo tak. Na szczęście zwątpił w cel swojej misji i odpuścił. Sprzedający bilety chyba nie do końca wiedzieli co robią, a zaraz potem następna kontrola, gdzie mający poczucie ważności swoich działań facecik ubrany w czarny kubraczek, musiał ci przedrzeć papierek... Z bazaru na bazar stoją oni coraz bliżej wjazdu. Proponuję, by na następnym stali przed kasami i przedzierali jeszcze nie sprzedane bilety...

O organizacji mam taką opinię, bo kiedyś miałem ciekawą przygodę z organizatorami:

Na którymś z poprzednich bazarów, sprzedający bilety miał tylko jeden wydruk, a ja kupowałem tych biletów więcej. Kazał mi udać się do przyczepy, która tam stoi, za chwil kilka, bo miał tam tyć i wręczyć mi pozostałe bilety. Jak wszedłem do tej przyczepy, to od siedzącej tam osoby dostałem na twarz do ręki kamizelkę i przykazanie: "leć i sprzedawaj bilety". W sumie to mogłem wziąć ich garść i się ulotonić. Ale uczciwość wzięła górę :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
26 listopada 2006
piotr Motobazary 25 Wto 28 Lis, 2006
Gaca
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
21 Czerwca 2009
SaS Motobazary 0 Wto 23 Cze, 2009
SaS
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
20 czerwca 2010
WADER Motobazary 10 Wto 22 Cze, 2010
Gaca
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
17 kwietnia 2011
Aeternum Motobazary 17 Czw 28 Kwi, 2011
KOZA
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
18 listopada 2012
SaS Motobazary 2 Nie 30 Gru, 2012
kuba_777
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław
17 czerwca 2012
Gaca Motobazary 4 Wto 26 Cze, 2012
regers


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna