IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Iż] GACA miał wypadek :(
Autor Wiadomość
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3300
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   [Iż] GACA miał wypadek :(

Panowie, mam złą wiadomość. Dowiedziałem się właśnie, że Gacowaty miąl wypadek na swoim Iżu. Podobno motor skasowany, nie mam bliższych wiadomości - Gaca jest teraz w szpitalu. Dam znać, gdy dowiem się czegoś bliżej.



Uważajcie na drodze ;(
 
 
Voron


Motocykl: Iż-56
Posty: 124
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Przykra wiadomość :( Gaca wracaj nam szybko do zdrowia :!: Trzymamy kciuki za Ciebie.Miejmy nadzieje że to nic poważnego
_________________
Iż 56 1958r, Yamaha xv 1600
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Smutna wiadomość :(

Mam nadzieje, że nasz Gaca szybko dojdzie do siebie a później myśle, że pomożemu Mu przywrócić Iża do stanu gotowości :wink:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Wróciłem niedawno ze szpitala. Miałem wypadek, zajebałem w tylne drzwi Renaulta 19, który wymusił pierwszeństwo. Przeleciałem przez dach a Iż za mną, tak to wyglądało jak doszedłem do siebie. Motor jest skasowany, a ja sam... Cud, że żyje, jestem cholernie potłuczony, ale na szczęście nie połamany.
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Don 't worry Gaca, jakoś się wyliżesz a z Iżem sobie jakoś poradzimy :wink:



P.S. Znam ten ból po wypadku, sam już przeżyłem 2 wypadki motocyklowe i potrójne dachowanie samochodem, jak narazie jestem z Wami, poboli trochę i przestanie, pewien uraz pozostanie ale z tym też można sobie poradzić :wink:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
tofman


Motocykl: Planeta
Posty: 280
Skąd: Stryków
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Przykra sprawa jeżeli tylko można jakoś pomóc to wal śmiało
_________________
http://youtu.be/H8Vq8cVsLic
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007   

Wracaj nam Gacowaty do zdrowia!! Ważne że morda cała
Wracaj do zdrowia, składaj sztywniaka:) czekamy na Ciebie na majowym;]
 
 
 
pawlaczyskis
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

Ważne, że łeb cały! Jak łeb cały to i Iża da się wyciągnąć! Pozdrowienia i wracaj do zdrowia!
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

Witam.



Szybkiego powrotu do zdrowia życzę!!!

Ja też w tym roku szybko zakończyem sezon.

Na szczęście tylko gleba bez udeżenia w nic twardego.





PS. teraz skup się dobrze na rozegraniu sprawy z odszkodowaniem.

Myśle że bez opinii rzeczoznawcy na temat motocykla się nie obędzie.

Pewnie będą chcieli wypłacić Ci jak za trupa!!! NIe daj sie.
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

Witam!

POgadaj z Marcinem - on miał kraksę na iżu i dostał troszkę kasy. Najwięcej za kask, który poprawił o krawężnik :P
_________________
Iż49
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

hej Bartek,



Możesz rozwinąć temat??

Za ile miał ten kask bo się zastanawiam te "troche: ile to jest?

Miał na głowie jakiegoś Shoeia za 2kzł czy orzecha za 100zł?



Sory ze w tym wątku ale myślę że Gaca się nie obrazi a i ja się dowiem jak to jest w przypadku zestawienia wypadek + jakiś weteran.

Nurtuje mnie bardzo jak ubezpieczalnia oszacuje wartość pojazdu.

Nie wydaje mi się żeby rzeczoznawcy TU byli świadomi i bezstronnie oszacowywali wartość takiego pojazdu. Jakoś dziwnie obawiam się tego że sprawdzą w tym swoich książeczkach nie znjadą nic i powiedzą że nic nie warte albo warte pare stów. :x







PS.Jest to jednym z moich czarnych snów (odbudowuję Jeżynę a następnego dnia ślepa baba zajeżdza mi drogę i Jeżyna dostaje w kły)
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

Witam!

Nie chcę wychodzic przed orkiestrę, ale o ile się nie mylę, to był to jakiś nolan. Generalnie baba zajechał drogę, i 56 troche się potłukła. Przyszedł rzeczonawaca i wycenił szkodę - kask nie nadaje się do naprawy, więc bezdyskusyjnie oddają całą kwotę. Więc najlepiej skołować jakiś zniszczony markowy kask i to jest polisa na odzyskanie części pieniędzy. Niektórzy w ten sposób zarabiają na życie - wystarczy jeden Shoei lub Arai w stanie złomowym...
_________________
Iż49
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1792
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

Gaca, znam goscia z firmy który zajmuje sie wyciaganiem naleznego odszkodowania z oc sprawcy, facek kasuje 10% ale sie opłaca jak nie wiem, taka kasa że szok, za Twoja krzywdę, tylko do niego dzwonisz a on już sam przyjezdza i załatwia. Tak wogóle to tez motocyklista. Jeżeli byłbys zaiteresowany, to mógłbym podac jego namiary ,ale dopiero za 11 dni bo wizytówke mam w domu a jestem w Krakowie.
 
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

dobra Panowie!
Gacy już dałem znać na ten temat

P.S.

Nie polecam nielegalnych sposobów z odszkodowaniami. Gaca, jeśli będzie chciał, i tak swoje weźmie za szkodę osobową. Zdarzyło mi się już wsadzić paru kolesiów za kratki (w zawiasach co prawda ale zawsze). Nie chodzi o to , że straszę, bo niby po co. W kazdym razie oferuję w razie czego porady za darmo (wewnątrz forum) - w inne zabawy typu pisanie odwołań obcym za kasę i jakieś wyceny nie chce mi się bawić. A jak coś w PZU albo Warcie to mogę szepnąć słówko komu trzeba i to może coś pomóc a przynajmniej wyjaśnić.
Ostatnio zmieniony przez Michał Nie 28 Gru, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

Dziękuje za chęci, jezeli chodzi o ubezpienienie dotyczace zdrowia, to zajał sie tym szwagier mojego kolegi, prawnik. Odnośnie odskodowania za motocykl sie boję, bo nie chce żeby zwracali mi kasy za moto pod warunkiem ze go zezłomuje, strace wtedy dobry papier. Jak wiadnomo papier to polowa wartosci iża :wink: Jezeli tym sie zajmuje Michał, to sie do niego zgłosze na dniach, teraz zbieram papiery odnosnie stanu zdrowia.



Jak bede odwiedzał mójego Iża, to zrobię wiecej fotek, mam narazie jedno.





Co do kasku raczej nie będe gawędził, czuły temat... temat grobowy.
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

Nikt cię nie zmusi do złomowania - TY decydujesz co robisz z Iżem. Zaznaczam jednak, że górną granicą odpowiedzialności ubezpieczyciela jest wartość uszkodzonego przedmiotu przed szkodą (dotyczy oczywiście tego konkretnego przedmiotu). Dlatego prede wszystkim trzeba będzie walczyć o jak najwyższe wyliczenie wartości pojazdu.Z tego co widzę to owszem będzie szkoda całkowita co jednak nie jest równoznaczne z tzw. kasacją a już na pewno nie ze złomowaniem.



Teraz proponuję akcję w celu pomocy Konradowi. W PZU i innych TU takie sprzęty wylicza się wg wartości rynkowych z ofert ogłoszeniowych (minus niewielki procent na tzw zbicie ceny wywoławczej przez kupującego). Jeżeli teraz kilku z nas puściło by w eter kilka ogłoszeń o sprzedaży Iża za jakieś sufitowe ceny (ale bez przesady) to Gaca będzie miał podkładkę dla ubezpieczalni na wysoką wartość jego motocykla przed szkodą. Im gorszy stan tego sufitowego sprzęta tym lepiej, bo Gacy Iż całkiem niezły był ale matowy a na to też patrzą.



To jak ? Pomożecie? :D

Mam nadzieję, że nikt z likwidatorów szkód nie czyta naszego Forum :wink:



a z tymi ogłoszeniami to im szybciej tym lepiej - chociaż z drugiej strony można by dawkowac co parę dni. Moim zdaniem na Allegro, Gratce i Autotraderze plus jakieś gazety typu Świat Motocykli, Automobilista i Giełda Motocyklowa
 
 
jax


Motocykl: Planeta
Posty: 129
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

Gaca jestem z toba wracaj do zdrowia , mam nadzieje ze nic powaznego sie nie stalo ,jezeli piszez na kompie to wszystko jest ok :D sezon w pelni,a Iża da sie zreanimowac pozdrowienia wszystkim i uwazajcie na drogach :D
 
 
 
BUBA


Motocykl: Iż-56
Posty: 65
Skąd: Hel
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

Z tymi ogłoszeniami na alledrogo to niezły pomysł.Sam bym wystawił swojego Iża ale jest on w stanie "jakby po wypadku",więc chłopcy z ładnymi maszynami-wpieriod na Allegro,ceny od piątki w górę!

GACA,pozdrówka!
_________________
czas leci a opona rośnie...
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1154
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

...motor to betka ,dobrze że chłop cały :) życzę Gaca szybkiego powrotu do zdrowia - niedługo giełda ,trzeba odebrać kluczyki do schowka :wink:
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
Matek


Posty: 156
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

No cóż pozostaje mi tylko życzyć powrotu do pełnej sprawności i Twojej i moto :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [49] Wypadek
czyli jeden iż49 mniej na drodze
crovaxus Ogólne 39 Pon 31 Sty, 2011
Michał
Brak nowych postów ktoś miał pomysła...
mcfrag Hyde Park 5 Sro 30 Kwi, 2008
Michał
Brak nowych postów Gaca się żeni :)
Gaca Hyde Park 16 Wto 02 Sie, 2016
Szymon W


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna