IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Iż] GACA miał wypadek :(
Autor Wiadomość
krzysiek_2059


Motocykl: Iż-49
Posty: 140
Skąd: Trębaczew
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

Gaca szybkiego powrotu do zdrowia nie wygląda to ciekawie o ile mnie wzrok nie myli to rama pękła.Najważniejsze że nic Ci się nie stało!!!!
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3300
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

tybusz napisał:
...motor to betka ,dobrze że chłop cały :) życzę Gaca szybkiego powrotu do zdrowia - niedługo giełda ,trzeba odebrać kluczyki do schowka :wink:
Jakie kluczyki? A ja się załapię? :D A poważnie - Gaca, kuruj się i myśl o Iżowatym. Wprawdzie nasz tajny majowy rajd szlakiem pogańskich plemion Ślęży musi ulec przesunięciu, ale chciałbym go przeżyć jeszcze w tym seżonie :wink:
 
 
Wojtek


Motocykl: Planeta
Posty: 143
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

Ja również Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się i nie daj się :!:
_________________
Planeta '62 + BP-56, Junak M10 '62, Suzuki GSF 1200S
 
 
FK
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 517
Skąd: Warszawa/ łomianki
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

Zyczę szybkiego powrotu do zdrowia i na trasę
_________________
Iż-49 żółte tablice, Iż-49 w słoikach już na żółtych,Simson sr2 1958(paragon zakupu) Tata
 
 
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   

strasznie ci współczuję Gaca, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i na trasę
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
Jesiolll


Motocykl: Iż-49
Posty: 60
Skąd: Mariantów
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   

wracaj szybko do zdrowia i na dwa kółka. pozdrawiam
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   

Gaca -zdrowieć, naprawiać motór i robimy skok na PZU.

Co do ogłoszeń - mogę wystawiać, nie ma problemu. Ustalmy jakieś granice cenowe dla wszystkich ogłoszeń i modele, które należy wystawić. I godzinę zero dla startu akcji :)
_________________
Iż49
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   

Ja i Kurczak już zaczęliśmy. Lepiej już, najwyżej puści się ogłoszenie jeszcze raz. Trzeba teraz pare 49 puścić za jakieś 5 do 12 tysięcy w zależności od stanu. Uważam, że 5 koła za złom bez papierów to dobra cena :wink:



A jak coś będzie na Allegro to warto, żeby były ze trzy oferty :wink:
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1793
Skąd: Kielce
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   

Drogi Michale jeżeli do mnie ta aluzja o nielegalnym zdobywaniu odszkodowania to nie tak. Ten facet jest legalnym agentem normalnej firmy zajmującej sie wyciaganiem od ubezpieczycieli OC należnego odszkodowania za straty zdrowotne.
 
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   

No co ty :D

stary nie przejmuj się!
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   

Witka!

http://www.Allegro.pl/show_item.php?item=187023741



To moja aukcja - najbardziej podoba mi się to - 100% oryginał, po kompletnej renowacji, a na fotce brak błotnika i dojebane wydechy :P



Aha - dorzuciłem jeszcze jedno ogłoszenie na http://www.weteranszos.pl - jakby co, to można tam powrzucać ogłoszeń trochę, są darmowe
_________________
Iż49
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   

Panowie, troszeczke przystopowac z formalnościami, to że iż sie zrobił droższy to może byc to ciekawe (gorzej jak na gięldach zaczną za tyle woła :wink: ). Odnośnie odszkodowania dzis bede wszystko wiedzial, a to czego sie nie dowiem zasięgnę u Michała, któremu serdecznie dziękuje wycięgniętą rękę :)
Jesiolll napisał:
wracaj szybko do zdrowia i na dwa kółka. pozdrawiam
Hehe, no panowie, tylko bez takich :wink: Z moimi nogami i kręgosłupem jest naprawde OKey. Postaram sie powrócic w miare szybko na te "motocyklowe kółka".
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
slawmartorun


Motocykl: Iż-49
Posty: 281
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   odszkodowanie

Wiecie co? jak ktoś nie zna tematu likwidacji szkody Gacy to pewnie wielu ludzi zacznie się stukać w czoło czytając Allegro i inne z Naszymi ogłoszeniami :shock:
_________________
K-175, Iż-49, Iż-56, WFM, GSF 600N
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   

I oto chodzi, oto chodzi. Pamiętajcie, że stanowimy Iżową Elitę Rzeczypospolitej i to MY dyktujemy warunki.

:D



bedzie dobrze



Taki numer nie przeszedłby w samochodach czy innych popularnych sprzętach bo stanowiłby niewielki promil wszystkich ofert, ale w naszej sytuacji możemy kontrolować rynek :D bo stanowimy większość.
 
 
kurczak


Motocykl: Planeta
Posty: 261
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   

Ja się zastanawiam (oczywiście tylko hipotetycznie) co będzie gdy ktoś zechce kupić mojego Iża za te 6000PLN, bo jak znajdzie się taki Jeleń to chyba mu sprzedam i kupię sobie wtedy po sztuce z każdego modelu :wink:



Kurczak



PS. Mam kolejną propozycję, aby sobie wzajemnie policytować, tak aby bardziej uwiarygodnić ogłoszenia. Z tego miejsca od razu deklaruje publicznie, że mojego grata można licytować a i tak go nikomu nie sprzedam, tak więc zapraszam do boju. Zresztą zaraz chyba policytuję 49 BartkaG, ale pod warunkiem, że dorzuci błotnik :wink:



Edit:

Teraz dopiero zajarzyłem, że mojego "nidyrydy" policytować, bo puściłem go przez otomoto ;-( a chciałbym zobaczyć jak osiąga 10000PLN.
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3300
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   

Iża oczywiście wystawiłem, ale zastanawia mnie, jak na takie ceny zareagują handlarze manelami? Czy aby nie wbiliśmy sobie samobója?



Okaże się na najbliższej Łodzi :wink:
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   

to później spuścimy z tonu, chociaz warto chyba podnieść nieco prestiż marki :wink:
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

Witam!

Ja już odbieram komentaże od kupujących co do ceny :P .

Kurczak, jak zalicytujesz, to dorzucę nawet 2 błotniki:). Wogóle to musze porobić foty maszyny, bo już gotowa i powiem nieskromnie, że całkiem fajnie się prezentuje w swoim nowym "image".

Poza tym, jestem na robieniu sakw - kupiłem te sztywne tornisterki z Allegro, teraz dorabiam mocowania i zapowiada sie całkiem fajnie:)
_________________
Iż49
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2007   

Witam!

Przyznać się, kto licytuje mojego Iża? :)
_________________
Iż49
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3300
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2007   

Licytowanie to słaby pomysł. Teraz Bartek będzie musiał zapłacić Allegro prowizję od transakcji. Chyba że usunie licytanta...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [49] Wypadek
czyli jeden iż49 mniej na drodze
crovaxus Ogólne 39 Pon 31 Sty, 2011
Michał
Brak nowych postów ktoś miał pomysła...
mcfrag Hyde Park 5 Sro 30 Kwi, 2008
Michał
Brak nowych postów Gaca się żeni :)
Gaca Hyde Park 16 Wto 02 Sie, 2016
Szymon W


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna