IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wróciłem z ukrainy. Byłem po Iże
Autor Wiadomość
piotr


Motocykl: Iż-56
Posty: 275
Skąd: Chodzież
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007   

a niektórzy mówią, że prawdziwi Warszawiacy zginęli w Powstaniu Warszawskim :!:
_________________
ИЖ 56 '58 не ходит
 
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 08 Maj, 2007   

hius napisał:
Ja jestem w Warszawce raz w miesiącu ,dokładnie w centrum dziecka.Takiego syfilisu jak w Józefowie to niema nigdzie,a to przecierz Warszawka.




Pisze się Warszawa kmiocie!

Kurwa jak niektórych to uwiera.

Chuj z taką opowieścią, Normalnie ręce opadają.
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
slawmartorun


Motocykl: Iż-49
Posty: 281
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 08 Maj, 2007   W-wa

Agrupa. Przeginasz. Wiadomo wielu ludzi nie cierpi krawaciarzy i nawet z tego bywają dumni. W drugą stronę działa to tak samo. Warszawiak z Zielonki czy Marek jest najgorliwszym krawaciarzem i z nim się nie dogadasz, a przecież sam nie pójdzie po bułkie na Pragie bo by na Ząbkowskiej czy Stalowej wieczorem po ryju dostał np. szpadryną za parkana. Uwielbiam klimat Ronda Wiatracznej i okolic, tyle, że nie byłem tam ze 20 lat.
_________________
K-175, Iż-49, Iż-56, WFM, GSF 600N
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 08 Maj, 2007   

NIe przeginam,tylko nie mam siły na takich zakompleksionych typów.

Ostatnio gdzie się nie obrócę to słyszę jak ktoś szydzi z tego miasta i jego nazwy.



PS. Miałem się nie odzywać w tym wątku ale nie wytrzymałem.

Ten Pan autor to coś kiedyś wspominał że ma jakieś ok.40l

Więc co, od urodzenia miał wannę z hydromasażem??

A zresztą w dupie mam.
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto 08 Maj, 2007   

Tak to już jest, że tzw. teren Warszawy nie lubi. Nie lubi się Warszawy bo tam jest rząd, sejm itp, nie lubi się samochodów na warszawskich numerach, choć w większości to są różni komiwojażerowie :D właśnie z terenu, nie lubi się bo jest tam Legia, chociaż w Legii też teren gra.

W każdym mieście są miejsca trefne i koszerne :D
 
 
FK
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 516
Skąd: Warszawa/ łomianki
Wysłany: Wto 08 Maj, 2007   

8) Dziwne tylko że na sobotę i niedziele Warszawa pustoszeje ---dlatego że większośc "Warszawiaków " (ludnośc pracująca w stolicy)jedzie do domu po zaopatrzenie na cały tydzień i to oni robią złą robotę w terenie. Ja tam jestem dobrze odbierany poza swoim miastem chodż urodziłem się w Warszawie i żyje w niej już blisko 40 lat i nie ukrywam tego

Myślę że wszyscy jesteśmy ok bo potrafimy się dogadac :D no oprócz "szumowin" ale to inna historia
_________________
Iż-49 żółte tablice, Iż-49 w słoikach już na żółtych,Simson sr2 1958(paragon zakupu) Tata
 
 
Chwast
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Czw 10 Maj, 2007   

Pawell, podpisuję się obydwiema łapami pod Twoją wypowiedzią, dodam tylko, że jeśli Hius zapłacił 1000 baksów łapówek, to albo kpi, albo nie powinien nigdzie za granicę bez mamusi się nie ruszać.

Przy okazji pozdrawiam Zamość i całe Polesie, to Ukraińskie oczywiście też.



Co do Wawy, bo temat troszkę skręcił, to rzeczywiście, czasem poruszając się po ulicach tego "pięknego" miasta, dochodzę do wniosku, że w Powstaniu wybito 99% normalnych Warszawiaków. Na ten 1% lub ich potomków można się na szczęście jeszcze czasem natknąć :wink: .

A co do estetyki, to jest to sprawa indywidualna, ale dla mnie to jeden wielki syf. I niestety nie zapowiada się na wielkie zmiany...



Michał, naprawdę nie lubisz samochodów z wawskimi numerami??? Myślałem, że ta "niechęć" delikatnie ją zwąc, jest zarezerwowana do żuli spod budek z piwem albo przydrożnych knajpek.

Legia Miszcz :wink:
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Czw 10 Maj, 2007   

Nie napisałem, że nie lubię samochodów na warszawskich numerach tylko, że ogólnie nie są lubiane (zdarza mi się czasem jeździć służbowym na różnych numerach, warszawskich, łódzkich, piotrkowskich a nawet opoczyńskich).

To samo o samym miescie. Co do Legii to tutaj nie będę się wypowiadał :wink: Zresztą akurat Legii nie ma teraz czego zazdrościć :wink:
 
 
Pawell
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Czw 10 Maj, 2007   

Chwast dziękuje za pozdrowionka.



Hius zapomniał jeszcze o jednej ważnej rzeczy...

Z tedgo co sie doczytałem to mieszka w woj. podkarpackim- chyżby zapomniał, że cześć tego województwa to podarunek od "wójka Józka"





Chwast jesteś może z tego Komorowa w podkarpackim ??
 
 
Chwast
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Nie 13 Maj, 2007   

Nie, z mazowieckiego :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Iż] Rejestracja motocykla z Ukrainy
prośba o porady
adamsan Ogólne 2 Pon 17 Paź, 2016
adamsan
Brak nowych postów Byłem na wschodzie
Suchy Hyde Park 10 Wto 07 Maj, 2013
Suchy
Brak nowych postów Byłem w garażu
Maryanek Hyde Park 18 Czw 26 Kwi, 2012
Maryanek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna