IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
WojtekO ??!!!
Autor Wiadomość
borysgk


Motocykl: Iż-56
Posty: 216
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 17 Maj, 2007   WojtekO ??!!!

"kto kolwiek widział kto kolwiek wie":) wszystko oki żęby było jasne tylko pisze do niego pisze na PW i nic niby przeczytane ale widocznie "zajęty" cóż możę macie podobne doświadczenia z kolegami z forum, chyba po to jest żeby sobie pomagać>?>>? możę macie podobne doświadczenia zróbmy czarna liste!!!



1, WojtekO
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007   

Nie ma co się wczuwać, polowa, a nawet więcej, to ludzie widmo, bo spamerów już nie mamy. Nie którzy nie biorą czynnego udziału w życiu forum, tylko czasami czytają. Nie chce nikogo obrażać, ale ludzi zżytych z forum nie ma więcej jak pięć dych, może cztery dychy.
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007   

Gaca nie dokońca tak :)

Ja uważam się za bardzo zżytego z tym forum :P a nie klepie na lewo i prawo i wagaruję ze spotkań forumowych (mam usprawiedliwienie od mamy)

W większości użytkują ludzie co mają pracę, dom, babę, dziecko i inne tego typu problemy :wink: Dlatego nie zawsze jest czas coś napisać lub czymś się pochwalić.

Tak że spokojnie Gaca, ciesz się ciszą i spokojem.

Chciałbyś codziennie przekopywać się przez tony gówna żeby przeczytać 5 interesujących postów??
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
FK
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 516
Skąd: Warszawa/ łomianki
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007   

8) Jak wyżej ja dostałem po uszach za puszczenie (może tak nie dokońca słusznie ) linków na stronę rosyjkich iżowców.

Jak pisac to coś wnoszącego a lanie wody........ :D to nie ja
_________________
Iż-49 żółte tablice, Iż-49 w słoikach już na żółtych,Simson sr2 1958(paragon zakupu) Tata
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007   

Myślę, że Gaca akurat was zaliczył do tych kilkudziesięciu. Jest jednak prawie setka użytkowników, którzy albo nic nie piszą albo bardzo mało. jestem jednak przeciwny jakimkolwiek czarnym listom. Ktoś może być zainteresowany tematem, czytać, a wcale nie mieć ochoty cokolwiek pisać.
 
 
KOZA


Motocykl: Iż-49
Posty: 1020
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007   

No właśnie żadnych "list Wildsteina" i zgadzam się z agrupą
Cytat:
W większości użytkują ludzie co mają pracę, dom, babę, dziecko i inne tego typu problemy Wink Dlatego nie zawsze jest czas coś napisać lub czymś się pochwalić.
_________________
ИЖ 49 1956', ИЖ 49 1956' przejściówka, Honda CB 550 1977'
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3297
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007   

Dokładnie. Cenzury nie ma i raczej nie będzie, ale to od piszących zależy jakość całego forum. Nabijanie sobie licznika i ściganie się na ilość gwiazdek to już przeszłość, ale dyscyplina powinna dalej obowiązywać.



Co do aktywnych userów - jest tak jak mówicie. Iż to nie wszystko. Nie chodzi przecież o to, żeby pisać codziennie po kilka postów. Jakość, a nie ilość :wink:



Są jednak ludzie, którzy po roku od rejestracji napisali ZERO postów. Ja bym tam nie miał skrupułów żeby ich usuwać. Przecież nie problem się zarejestrować ponownie, gdy dojrzeje się do napisania czegoś. A do czytania forum rejestracja nie jest potrzebna.
 
 
borysgk


Motocykl: Iż-56
Posty: 216
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007   

tak jak agrupa wymienił pracuje mam żone dziecko a jednak pisze i nie same pierdoły chodziło mi tylko o to czy macie podobne doświadczenia ..zależało wam na pomocy forumowicz bo chyba po to forum jest, an sie nie odzywa, jednak widzisz że przeczytał wiadomość nawet npisał by że niema ochoty czy coś w tym stylu....ja jestem tu nowy wiec może za rok też niebędzie mi się chciało a może już wszytkie tematy zostaną poruszone i za dużo postów już będzie



Pozdrawiam Blizna
 
 
 
BUBA


Motocykl: Iż-56
Posty: 65
Skąd: Hel
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007   

Nie uważam żebym pisał dużo,przyczyny są dwie;primo-nie mam kompa w chacie,secundo-na forum są ludzie którzy wiedzą o "świecie"więcej niż ja.Wolę poczytać i może czegoś się nauczyć.
_________________
czas leci a opona rośnie...
 
 
Błażej


Motocykl: Iż-49
Posty: 726
Skąd: Oława
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007   

Oj... Trzeba będzie znów częściej zaglądać i udzielać sie na forum... Porządków porobić... "Forumowe staruchy" wiedzą, czym to grozi... Ale przynajmniej coś się ruszy, a na pewno skoczy ciśnienie...
 
 
 
borysgk


Motocykl: Iż-56
Posty: 216
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   

Witam rere co do tematu WojtekO o0dnalazł się i nawet do mnie napisał więc temat uważam za zakończony....czasami to jednak niemoc z przyczyn niezależnych od forumowiczów:)
 
 
 
spowiednik_10


Motocykl: Iż-49
Posty: 41
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2007   

Widzisz Blizna tak si złosciłeś na Wojtka a on Ci sie odnalazł i nie potrzebne były nerwy.Ja sam moze i dużo nie pisze ale uważnie sledze nasze forum.Nie wysyłam fotek bo ni potrafie .A że na izach za dużo si ni znam to wole poczytac i w spokoju składać mojego :twisted:



Marek



ps. moze ni kazdy ma czas siedziec na kompie
 
 
 
jax


Motocykl: Planeta
Posty: 129
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2007   

Cesc wam, Marek masz teraz tyle wolnego ze moglbys ruszyc troche ten balon piwny i cos napisac :D :D :D a do katowic tez nie masz daleko hehehehehe a co sie tyczy tematu ja rowniez lubie czytac i nie zawsze mam cos do powiedzenia ale staram sie swoje 3 grosze wtracic oby sensowne :) :) pozdro
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna