IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Warszawa
Autor Wiadomość
borysgk


Motocykl: Iż-56
Posty: 216
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   [Motobazar] Warszawa

Witam zbliża się bajzelek w warszawie:) czy ktoś wybiera się na wyścigi??? :lol:
 
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   

No ba, ja będe!

Ostatnio udało mi się parę fajnych części zakupić i zamierzam tym razem tez coś upolować :)



PS. Warszawaska grupa może jakieś spotkanko??
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
borysgk


Motocykl: Iż-56
Posty: 216
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 23 Maj, 2007   

ktoś jeszcze wybiera się na bazar?????????wiem, że nie tak popularny jak łódź ale klimat i graty też są:) no i oczywiście piffffoo:):)
 
 
 
Chwast
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

Ja zapewne będę w sobotę rano. Może jeszcze z Martinesem z forum. Czy ktoś z Was wie, o której bazar się zaczyna? Czy oni mają jakąś swoją stronę?
 
 
borysgk


Motocykl: Iż-56
Posty: 216
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 31 Maj, 2007   

chwast to się zobaczymy :) ja też od rana do około 14,30:( ale pare piwek zdążymy wypić:) ni i jeszcze agrupa się dołączy :)
 
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 31 Maj, 2007   

no ja jakoś będe, na sztywno się nie umawiam bo rano do pracy i nie wiem o której wyląduję na bajzlu.

Ale jakoś się na pewno złapiemy.
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
FK
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 516
Skąd: Warszawa/ łomianki
Wysłany: Pią 01 Cze, 2007   

8) Powinienem też "wpaśc" ale nie wiem o której .
_________________
Iż-49 żółte tablice, Iż-49 w słoikach już na żółtych,Simson sr2 1958(paragon zakupu) Tata
 
 
Chwast
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pią 01 Cze, 2007   

Powtarzam pytanie, o której się zaczyna?

Będę samochodem, więc piffko niestety odpada, ale chętnie się spotkam. Trzeba by jednak jakoś się konkretniej umówić.
 
 
borysgk


Motocykl: Iż-56
Posty: 216
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007   

Kur...wa byłem od 8 mej ....pogoda do dupy cały czas pada:(

dzwidni ręcznej nie

kupułenm :) jedynie co to orginalne podkładki do choinki:)

Teraz jade głaczczeć buggy:)



Pozdrawiam iż maniaków...może niedziela będzie lepsza ..............A gruoa szkoda, że się nie spotkaliśm........
 
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007   

Daj spokój, pogoda tragedia - byłem w największą ulewę ok. 11.

coś tam kupiłem ale zachwycony nie jestem.

Zły jestem że hej, było sporo fajnych rzeczy ale kurde nie było można pooglądać bo albo ulewa albo wszystko poprzykrywane folią.

Zobaczę jak jutro z pogodą, jeżeli będzie ok, podjadę jeszcze i popatrzę.
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
Voron


Motocykl: Iż-56
Posty: 124
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007   

Panowie nie ma złej pogody dla motocyklistów!! są tylko źle ubrani motocykliści, ważne że żabami z nieba nie napier..la :D Ja przed chwilą wróciłę MZ małego zlotu... małego bo pogoda wystraszyłą wszystkich chyba ale ja pojechechałem iżem 8) czekamy na fotki z bazaru
_________________
Iż 56 1958r, Yamaha xv 1600
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 03 Cze, 2007   

Pokusiłem się o wyskrobanie paru zdań od siebie na temat warszawskiego bazru :)

Dzień I - sobota

Jak już pisałem jednym słowem tragedia :) Deszcz napierdzielał masakrycznie. Skrzynki pochowane, sprzedawcy też. Jedyny plus tej sytuacji że mało kupujących było więc możnabyło spokojnie coś trafić.

tutaj proszę bardzo, porcja zdjęć z soboty:)



bardziej pedalskiego koloru chyba nie dało się dobrać. Chcieli za to 300zł - ogólnie kundel jakich mało.



ładnie wyglądały tak obok siebie - te trapeziki :)



Piekna maszyna, szkoda że nie odpalili jej :( bardzo ładnie zrobiona.



pozostałości po jeżykach, nie wiem za ile bo sprzedający to były kmioty więc nie gadałem z nimi.



Coraz bardziej nęci mnie marka DKW, nie ostatnie to zdjęcie. Ogólnie to ładne kółko było :)



a tu motorek do NZ350 niestety nie kompletny ~ 350zł



Patrzę ładna rama, ale z bliska cała lutowana mosiądzem przy tulejach mocowania silnika + spwana przy mocowaniu wahacza.



A tu baczek do jakiejś DKW NZ - raczej stan słaby.











A tu zdjęcia kilka motocykli. Jawa, shl, sokół 125, NSU 251osl - ogólnie to polska motoryzacja drożeje, każda wystawiona WSK to koszt ok. 1000zł



Miałbym luźne 600zł to pobrałbym ten trapezik do IŻa350



Lampeczka, bardzo ładny stan - niestety okazją nie była ~ 120zł



i tak trafiłem ma bakielitowy klaksonik, z kamienną twarzą udałem że jestem średnio zainteresowany, paytanie ile? odpodziedź 100. I na tym się skończyło - buuuuu.



Ogólnie to coś tam kupiłem ale wniebowzięty nie jestem. na żaden fajny rarytasik nie trafiłem.



PS. Walerz miał fajną DKW KS w częściach, ale niestety nie na sprzedaż, znaczy ktoś sobie zamówił - psia krew, jak ja bym chciał taką dekawkę trafić.
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Nie 03 Cze, 2007   

Agrupa. Ciesz sie, że nie miałeś tych pieniędzy, bo tym trapezem z tą ceną byś się "wjebał" na minę, za tą kasę trzeba kupić coś co jest w 100% oryginalne. Ale ogólnie trapezik jest znany, ciągle nie może znaleźć amatora. Pytam się dlaczego? Przecież to taki piękny fant :wink:
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
panz


Motocykl: Yamaha
Posty: 578
Skąd: Oliva
Wysłany: Nie 03 Cze, 2007   

Taki silnik od DeKaWki sprzątneli mi złomiarze spod stodoły u klienta. Niestety, nie mogłem sobie pozwolić na to, aby go zapieprzyć, a ponieważ właściciela nie było na posesji, więc zrobili to złomiarze ;(
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Cze, 2007   

Panz podejdź do typa, może została mu reszta lub chociaż kawałek takiej DKW.
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
borysgk


Motocykl: Iż-56
Posty: 216
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Cze, 2007   

To jeszcze dodam od siebie 3 grosze:) ta wska co jest na zdjęciach agrupy była po 600 zeta miał jeszce jedną, były na chodzie bo gościu przy nie ją odpalał--ten sam sprzedający miał orginalnie nowy kosz do dniepra (chyba)niepamiętam bo mnie troche zawiało:):) za 1000 złoty.Co do iża w pedalskim kolorze to właśnie u niego kupiłem podkładkim, miał jakieś graty od skrzyni 56chciał 50 złoty, więc nie kupiłem.A tego iża to wyrwał podobno od jakiegoś "miłośnika" w takim stanie jak na zdjęciach. Dźwignie niestety nie było:( No i oczywiści widziałęm ruskiego boźera z celestynowa:)_haha tak na koniec:)
 
 
 
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Cze, 2007   

gilewski22 napisał:
Dźwignie niestety nie było:(




Gilewski22 trzeba było nie chlać tyle :)

Była dzwignia do 56 u typów z gdańska (takich dwóch żuli) - stali przy wejściu od puławskiej - w sumie jak zwykle :) Słabo grzebałeś po skrzynkach.
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
Chwast
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pon 04 Cze, 2007   

co za syf. Nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek będę tracił czas na ten bazar. Mało części, nic właściwie nie kupiłem, a ceny z dupy wzięte. Do tego ten pier... deszcz. A dobiło mnie ostatecznie zdjęcie agrupy lampki tylnej, której szukałem. Pewnie było zasłonięte folią. Sraka, dupa, gówno
 
 
Chwast
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pon 04 Cze, 2007   

Co za syf. Nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek będę tracił czas na ten bazar. Mało części, nic właściwie nie kupiłem, a ceny z dupy wzięte. Do tego ten pier... deszcz. A dobiło mnie ostatecznie zdjęcie agrupy lampki tylnej, której szukałem. Pewnie była zasłonięta folią. Sraka, dupa, gówno
 
 
pawlaczyskis
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pon 04 Cze, 2007   

Chwast napisał:
Co za syf. Nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek będę tracił czas na ten bazar. Mało części, nic właściwie nie kupiłem, a ceny z dupy wzięte. Do tego ten pier... deszcz. A dobiło mnie ostatecznie zdjęcie agrupy lampki tylnej, której szukałem. Pewnie była zasłonięta folią. Sraka, dupa, gówno
Rozumiem rozgoryczenie, ale niezbyt przyjemnie czyta się post w którym to wulgaryzm poprzedza kolejny wulgaryzm, a za nim jest kolejny i kolejny... A co do bazaru to strasznie żałuję, że mnie tam nie było. Z tego co czytam mimo, że pogoda nie dopisała to jednak parę gratów do 56 można było dostać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Warszawa
24 stycznia 2010
Motobazary 14 Pon 01 Lut, 2010
2n3055
Brak nowych postów [Motobazar] Warszawa
17 kwietnia 2009
agrupa Motobazary 6 Pon 20 Kwi, 2009
agrupa
Brak nowych postów [Motobazar] Warszawa
12 kwietnia 2008
agrupa Motobazary 1 Nie 13 Kwi, 2008
panz
Brak nowych postów [Motobazar] Warszawa
13 stycznia 2011
Maciekpiti Motobazary 0 Nie 13 Mar, 2011
Maciekpiti
Brak nowych postów [Motobazar] Warszawa
2 marca 2008
agrupa Motobazary 4 Sro 12 Mar, 2008
cube
Brak nowych postów [Motobazar] Warszawa
15 marca 2009
agrupa Motobazary 7 Nie 22 Mar, 2009
KOZA


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna