IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Łódź
Autor Wiadomość
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 16 Cze, 2007   [Motobazar] Łódź



CENNIK:

Bilet jednodniowy - 8,00 zł
Bilet dwudniowy - 12,00 zł

CZAS TRWANIA:

Piątek w godzinach 9.00 - 21.00
Sobota w godzinach 8.00 - 16.00

Tutaj macie mapke bajzlu: http://img262.imageshack....ajzelmajed0.jpg

Mapki dojazdowe:

http://img80.imageshack.u...otobazarnw4.jpg
http://img475.imageshack....jzelszczqw3.png

Ja osobiście nie będe miał stanowiska. Dopiero na wrzesień stanowisko wziąłem. Mam nadzieje że spotkamy się w tak licznym gronie jak ostatnio a nawet liczniejszym. Co do spotkań to pewnie tydzień przed zostanie wszystko ustalone i każdy dostanie maila z informacjami. Zapraszam!!
 
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Nie 17 Cze, 2007   

Ja też nie biorę stanowiska bo już nie mam czym handlować a i mój kumpel Piotrek też. Szczerze mówiąc to nawet nie wiem czy dojadę (chyba, że na parę godzin na Iżu).
 
 
jax


Motocykl: Planeta
Posty: 129
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007   

Czesc wam cholera teraz w lipcu nie dam rady byc na bajzlu ale we wrzesniu napewno bede pozdr :D
 
 
 
Suchy
Fundator


Motocykl: Junak
Posty: 1794
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

ja będę
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

Panowie mam nadzieje że troszke więcej was się stawi na bajzlu:) Ja będe w piątek i w sobote. Co do spotkań o których godzinach to ustalimy na dniach. Pozdrawiam
 
 
 
BartekG


Motocykl: Iż-49
Posty: 756
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

Witam!

Ja będę najprawdopodobniej w piątek. Wojt@s - jakby co, to przypominam się z tymi korpusami gaźnikiowymi :D
_________________
Iż49
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

Bartek mój numer 0668844777. Przypominaj się bo mam mnóstwo spraw na głowie. Ja będe w piątek i w sobote. Spotkanka wyznaczymy jutro:P mam nadzieje że będzie duże grono, a jak nie szykujcie się na bajzel wrześniowy:) Karkówka będzie tesh;] pOzdrawiam
 
 
 
slawmartorun


Motocykl: Iż-49
Posty: 281
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

Piszę się na bajzel wrześniowy i karkówkę. Teraz już mam po urlopie i w pracy zostałem sam, więc nikt mnie nie puści.
_________________
K-175, Iż-49, Iż-56, WFM, GSF 600N
 
 
Voron


Motocykl: Iż-56
Posty: 124
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Sro 04 Lip, 2007   

Bede przez dwa dni, dzien i noc :D jak cos to dzwonic 606 517 579,
_________________
Iż 56 1958r, Yamaha xv 1600
 
 


Posty: 0
Wysłany: Sro 04 Lip, 2007   

a gdzie tym razem bedzie stoisko ?? o ile bedzie:)
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007   

Panowie zmiana planu z mojej strony!! jutro będe od 9 do 15 na bajzlu i tylko jutro:) Numer kontaktowy 0668844777. Mam nadzieje że pokupuje pare pierdółek. Do zobaczyska

Wojt@s
 
 
 
Roy


Motocykl: Iż-56
Posty: 157
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007   

no to będzie silna ekipa z Ogrodzieńca :wink: 8)
_________________
FLSTF`98, FLSTC`98, Indian Chief, Shovelhead Chopper, Yamaha XV 1700, SAM ZAP 1200, Ural M62 1962, M72N 1957, M72M 1956
 
 
Jesiolll


Motocykl: Iż-49
Posty: 60
Skąd: Mariantów
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007   

ja będę jutro. pozdrawiam
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007   

Jesiolll chyba Cię widziałem dziś
ogólnie wrócilem przed chwilką z bajzlu. Cały przemoknięty, leje deszcz i wieje straszliwie. Temperatura 11 stopni;p Zakupów dużych nie poczyniłem, gdyż nie wiele potrzebowałem. Zresztą i tak nie było wyboru, Walery przywiózł 49 w klamotach za 400$ , pare baków było, pierdółek ale to wszystko. Zresztą ta pogoda odstraszyła kupujących i sprzedających którzy niechętnie wystawiali rzeczy na taki deszcz. Co do motorków to były ze 3 Fumy, pare Shl , ładna Cezeta, Zundap ks 600 (cywil), BSA 500 OHV, pełno komarków, Simsony Sr-2 , pare WSK-175 a tak to nic ciekawego, oczywiście pare ruin Urali i Kasiek, nawet m-72 ale chyba z obornika wyjeli. Ceny średnio od 1500zł się zaczynało. Na początku spotkałem Vorona i Roya, przechadzki po stanowiskach ale nie ciekawie. Później przyszedł Amper i po drodze spotkałem BartkaG. Ale tak to bida panowie, szczególnie przez te pogode, która zepsuła cały klimat tej imprezy. Chyba Jesiolla minąłem, ale nie byłem pewien że to on.

Pozdro chłopaki, miło was było zobaczyć.<piwo>

Moje zakupy: troszke do kaśki i pierdółki do iż-a.



I pamiątkowa rzecz:

przemoczony bilet który miałem w kieszeni w spodniach:

 
 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007   

A ja niewiele się spodziewałem i niewiele kupiłem: linkę licznika do 56 u Walerego i tryb zdawczy z tulejką do wueski + tulejkę korbowodu. Jak się spotkałem z moim kumplem Piotrkiem to wzajemnie sobie winszowaliśmy odpuszczenie stoiska w lipcu :D Było puste i pokryte dziesięciocentymetrową warstwą błota, podobnie jak inne. Zawsze lipcowy jest gorszy niż inne, ale ten przeszedł wszystko co dotąd pamiętam - mało stoisk, mało sprzedających, mało zwiedzających tylko dużo błota.
 
 
Jesiolll


Motocykl: Iż-49
Posty: 60
Skąd: Mariantów
Wysłany: Sob 07 Lip, 2007   

Wojt@s nie zauważyłem Cię ale pogoda była taka że patrzyłem przeważnie pod nogi żeby mi się w buty wody i błota nie nabrało. Mam nadzieję że na kolejnym bajzlu będzie lepiej może wreszcie będzie okazja żeby spić browara w szerszym gronie.. A z tego bajzlu najbardziej mnie cieszy kompletny rolgaz do 49tki za 10zł...
 
 
toffic49


Motocykl: Iż-49
Posty: 46
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 09 Lip, 2007   

wojtas to byl zundap 800
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 10 Lip, 2007   

Możliwe Toffic ja widziałem tylko poprzez pare osób przy otworzonych drzwiach. Szkoda że się nie spotkaliśmy:) Ciekawe było tamte BSA ale koles probuje je sprzedać już chyba z rok, bo widziałem w paru miejscach ogłoszenie:) Pogoda nie dopisała, przez co nie było tego klimatu "tej Łodzi" . Szkoda. Na wrześniowy biore stoisko:) i będziemy się gościć jak na majowym i mam nadzieje ze w większym gronie> Karkówki nie zabraknie<piwo>
 
 
 
toffic49


Motocykl: Iż-49
Posty: 46
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 12 Lip, 2007   

mialem nadzieje cie spotkac wojtas i wypic cos zatamte tarcze do mojego jeza szkoda do zobaczenia na wrzesniowej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
14-15 maja 2011
Michał Motobazary 57 Pią 20 Maj, 2011
regers
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
9-10 września 2017
Spiker Motobazary 2 Czw 14 Wrz, 2017
nickeledon
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
7-8 maja 2022
seaman Motobazary 5 Pon 09 Maj, 2022
LukS
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
22 stycznia 2011
topik_2006 Motobazary 52 Pią 11 Lut, 2011
panz
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
3-4 lipca 2009
PęDZEL Motobazary 12 Pon 06 Lip, 2009
diablomichal
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
13 stycznia 2007
Wojt@s Motobazary 38 Pon 15 Sty, 2007


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna