IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Wrocław 23 września 2007
Autor Wiadomość
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2007   [Motobazar] Wrocław 23 września 2007

Witam!!!

Wbiera się ktoś na bajzel do Wrocka w przyszłą niedziele :?: :wink:

Ja myślę, że będe tak na 99% (w godzinach rannych od 7.30 - 10.00 :wink: ).
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3300
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2007   

Ja będę, Szakal ze Świdnicy chyba też, Błażej się zapowiadał.. Tybusze jak sądzę nie zawiodą, wiem jescze o jednym forumowiczu, który ma wpaść... Jednym słowem zapowiada się sympatyczny poranek :)
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1154
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 21 Wrz, 2007   

...pewnie gdzieś się wcześniej zderzymy w tłoku ,ale dla nowoprzyjezdnych ustalmy godzinę moze 9.00 a miejsce ,na mapce jak we wcześniejszych terminach .

PęDZEL -nie zapomnij o bierkach :wink:
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2007   

tybusz napisał:
...pewnie gdzieś się wcześniej zderzymy w tłoku ,ale dla nowoprzyjezdnych ustalmy godzinę moze 9.00 a miejsce ,na mapce jak we wcześniejszych terminach .


Mi tam pasuje, mam nadzieję tylko że jutro rano będzie ciepło bo jak nie to będziecie musieli mnie rozmrażać (przylece na moto :gun: )



tybusz napisał:
PęDZEL -nie zapomnij o bierkach :wink:


Nie bój żaby, już zapakowane




To do jutra Panowie :wink:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3300
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2007   

Wróciłem i parę słów napiszę.



Dla tych, co mają za daleko lub pod górkę: Tak mniej więcej wygląda motobazar wrocławski:







W przeciwieństwie do Łodzi, nie ma trawy, na której można klapnąć, za to większość stoisk znajduje się pod dachem, co casem może być przydatne.



Skład w sumie chyba już standardowy, byli ci co zwykle, plus Edig, który odwiedził nas po raz pierwszy. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów wpadł też Błażej, który obdarował mnie prezentem kulinarnym (syntetyczną zupką dla kosmonautów, popularną wśród żółtej nacji pracującej w niedalekiej fabryce monitorów LCD). O walorach smakowych następnym razem, zupka została w samochodzie.



Teraz parę twarzy:







Od lewej Pędzel, Edig, Gaca, Tybusz i Tybusz Junior. Wiem, że nikt nie uwierzy, ale ja naprawdę nie ustawiałem ich w ten sposób :D







Wspołne łowy. Jakoś tak się stało, że do Wro wpadają sami forumowi 49tkowcy, więc polujemy przeważnie stadnie. Ma to tę zaletę, że można spokojnie pogadać dłuższy czas, a że każdy z nas jest na innym etapie remontu, więc raczej nie przeszkadzamy sobie w zakupach. Co pięć par oczu, to nie jedna :wink:



Ja skoncentrowałem się dziś na SHL, z całkiem zresztą dobrym skutkiem (kupiłem zakatowany silnik, przednią lampę w super stanie, rzadką kielecką osłonę łańcucha, super rolgaz i brakującą klamkę), do Iża tylko oprawkę żarówek. Części coraz mniej, iży coraz mniej, całego 49 nie widziałem jeszcze we Wro. Dziś był za to naprawdę ładny Iż56 na chodzie, w stanie w sumie oryginalnym. Bez boczków, cylinder i filtr od 49. 1000zł , bez papierów. Byłoby fajnie, gdyby znalazł właściciela, a nie stał się dawcą organów.







Z całych motocykli też niezbyt wiele, choć porównując do Łodzi, nie ma się chyba czego wstydzić.





5800zł, papierów brak





10 500zł, BMW zza Buga. Żenada.





3500zł do negocjacji, litewski papier, Kacha na chodzie. Ładnie grała, i dziwię się, ale nikt jej nie chciał. Mysłe że poszłaby poniżej 3000.





110 000zł, i też jakoś nikt nie walczył :wink: Ten Ptak jest teraz wystawiony na Allegro.



A tu inne jednoślady:















PS. Krzysiek 2059 - dekli puszki prądów nie było. Ja nie widziałem ani kawałka puszki, Tybusz gdzieś widział tylko tył. Szukaj dalej.
 
 
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2007   

Powiem krótko - było FAJNIE :wink:

Piękna pogoda, super ekipa i ogólnie mi się dzisiaj podobało :D



Zakupów do 49-tki dzisiaj nie poczyniłem bo nawet nie było tego w planach ale w następnym terminie myślę, że będe już coś prubował wyłowic :wink:
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
tybusz
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 1154
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2007   

Frag ubiegł mnie paroma zdjęciami ,więc nie będę dublował :) ale potwierdzam opinie moich poprzedników i ekipa i zakupy były ekstra.





Gaca,edig,junior,Frag-jak widzimy kolega z lampą nie jest już groźny ,niech się boją ci od shl M-04 :wink:



Ja,Frag i Gaca-a nie mówiłem



Błażej,edig,Frag i junior -same 49-tki



...a to moje nabytki, koło pewnie poznajecie z forum -rada starszych orzekła ,że muszę to mieć ,ponieważ szykuję pod zaprzęg ,a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ,że jest to wzmocnione koło 49-tki,błotnik znacie z Allegro -ideał :)

PS.podziękowania dla PęDZLA za szprychy -polecam się .
_________________
ИЖ-49 z 1956, Junak M10
 
 
edig


Posty: 149
Skąd: Rudy
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2007   

potwierdzam relacje kolegów było fajnie, a z moim iżem jestem już o krok do przodu co prawda mały ale zawsze........

pozdro EDIG
 
 
 
jax


Motocykl: Planeta
Posty: 129
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2007   

Szkoda ze mnie nie bylo moze nastepnym razem pozdrowienia wzystkim :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź 5-6 września 2007
patyk Motobazary 10 Czw 11 Wrz, 2008
Suchy
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław 21 września 2008
Gaca Motobazary 14 Czw 25 Wrz, 2008
PęDZEL
Brak nowych postów [motobazar] Wrocław 25 listopada 2007
tybusz Motobazary 3 Wto 04 Gru, 2007
PęDZEL
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław 29 kwietnia 2007
mcfrag Motobazary 9 Wto 01 Maj, 2007
Gaca
Brak nowych postów [Motobazar] Kraków 15 kwietnia 2007
jax Motobazary 8 Pon 16 Kwi, 2007
jax
Brak nowych postów [Motobazar] Katowice 20 maja 2007
jax Motobazary 5 Pon 21 Maj, 2007
Wojt@s


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna