IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Majówka :-)
Autor Wiadomość
Tomek Kulik
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   Majówka :-)

Siedzę i myślę (a to boli) o wyjazdach na sezon 2008. Tradycyjnie będę wybierał się za wschodnią granicę, tradycyjnie zahaczając o Białoruś. Po analizie kalendarza 2008, wychodzi następujący układ dni wolnych i prawie wolnych:

- praznik maja wypada we czwartek,

- rocznica Konstytucji 3 maja w sobotę.

...żadna rewelacja




Polacy na Białorusi będą przygotowywać Mieżdnarodnyje Adkrycie Motosiezona na pierwszy łykend maja, najprawdopodobniej na sobotę. Szczegóły będę znał bliżej wiosny, gdy uporają się z władzą w kwestiach organizacyjnych.

Na razie proponuję:

- wyjechać z Warszawy w ostatnią sobotę kwietnia, czyli 26.IV.

- zaatakować Bałty bliskie, czyli Litwę i Łotwę,

- Estonię odpuścić sobie,

- zwiedzić najważniejsze punkty turystyczno-historyczne wspomnianych państw, poświęcając temu 6-7 dni wyjazdu (z sobotą wyjazdową włącznie),

- zjechać na Białoruś na wspomniany zlot,

- pobawić się w towarzystwie MC Gryzzli Grodno,

- wracać w niedzielę rano.



To dane dla Chorągwi Warszawskiej. Z zainteresowanymi osobami z innych regionów można spotkać się np. w Suwałkach.



Kak dumajetie?
 
 
katok
Fundator


Motocykl: Planeta
Posty: 886
Skąd: Gniewkowo
Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

Całkiem ciekawa propozycja. Planowałem zrobić kiedyś sobie wypad Iż-em na wschód lecz myślałem bardziej o ukrainie. :P

Z drugiej strony jednak mógłby to by być całkiem niezły wyjazd, szczególnie w większym Iż-owym gronie
 
 
 
dnieprw
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Sob 15 Gru, 2007   

Hej! Witajcie,tez mysle ze to ciekawa propozycja,chetnie bym sie ruszyl na wschod,wlasnie na weekend majowy,ale niestety raczej nie w gronie japoni,dnieprem to troche nie te predkosci
. Za to chetnie bym pokombinowal z jakims wyjazdem w gronie weteranow,jezdzilem juz sporo po "Krainie-U",ale chetnie bym odwiedzil np. Kamieniec Podolski. Moze by pomyslec o jakims wyjezdzie weteranami? Mieszkam 100 km od granicy z Ukraina,mozna by sie u mnie zebrac,zanocowac(miejsce pod namioty i grila sie znajdzie,a jak bedzie zla pogoda to i w domu sie pomiescimy),na miejscu jest dobrze wyposazony warsztat-"jak by cos..."-odpukac :) .Tylko pasuje zebrac jakas fajna ekipe,samemu to nie to,lepiej w kilka maszyn.Pozdrawiam.
 
 
Tomek Kulik
[Usunięty]

Posty: 0
Wysłany: Pon 17 Gru, 2007   

W kwestii organizacji wyjazdów, stosuję konsekwentnie podział na chorągwie, pod kątem prędkości przelotowej i stażu za kierownicą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna