IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Łódź 12 stycznia 2008
Autor Wiadomość
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sob 12 Sty, 2008   

No właśnie. Tak długo odkładałem zakup oryginalnej lampki tylnej, że aż musiałem dać majątek. I tak mi się udało. Najpierw znalazłem za 100 zł ładną u jakiegoś Rosjanina, ale była pochromowana i postanowiłem szukać dalej. Niestety, gdy sprzedający zaczęli rzucać cenami od 130 zł za złom z potłuczonymi szkiełkami do 200 zł za funkiel nówkę nieśmiganą, szybko wróciłem do ruska i stargowałem na 90 zł. Później szwagier znalazł jeszcze jedną i nawet ładniejszą za stówkę, więc też ją kupiłem - może mi się zwróci, a ma szkiełko stopu pomarańczowe. Jak będę miał aparat, to je pokażę w odpowiednim dziale bo zauważyłem ciekawe różnice.

Była jeszcze nie całkiem kompletna SB200 za 11 tysięcy.

tybusz napisał/a:
...a czy koledzy Słowianie też byli ? w dobie przesunięcia granic i vis ,nie wiem jak zareagowali ,a trochę na nich liczę :)

Nie było Walerego - być może cena wizy była dla niego za wysoka
 
 
Jesiolll


Motocykl: Iż-49
Posty: 60
Skąd: Mariantów
Wysłany: Sob 12 Sty, 2008   

odnośnie posta Michała to 49 kosztowała 3500zł.
 
 
izikx


Motocykl: Planeta
Posty: 76
Skąd: Blachownia
Wysłany: Sob 12 Sty, 2008   

i wyglądał on tak :>

 
 
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sob 12 Sty, 2008   

oczywiście bez papierów :)

W sumie to wcale nie mam takiego wrażenia jak Tofman. Zależy czego się szuka, np. ja dzisiaj szukałem tylko tej lampki i było ich naprawdę dużo. Zresztą udało mi się wyrwać w niezłej cenie. Niezłej stosunkowo oczywiście. To chyba jakaś zmowa jest z tymi lampkami - leży tego kupa, ma je prawie każdy, co trochę w ruskich częściach siedzi, a cena rośnie z roku na rok. 160 zł za badziewną w sumie lampkę to gruba przesada, nawet za nówkę 200 zł to bezsens.
A tak ogólnie to normalne, że gratów do weteranów jest coraz mniej. W końcu te części nie są produkowane od kilkudziesięciu lat, a kto je kiedyś kupił to nie po to, żeby teraz sprzedawać. Co innego, gdyby ktoś zaczął produkcję, to może ceny by trochę spadły.
:) możliwe, że okazje na Motobazarze skończyły się odkąd wyprzedaliśmy z Piotrkiem nasze graty. Niektórzy mieli nas za idiotów, że tak tanio sprzedajemy. Przykład:

- Simson na pedały (bez silnika i przełącznika świateł - taki jak w AVO) w sumie na części poszedł za 80 zł.
- kierownica do M-72: 30 zł
- kolanka do 56: 5 zł (ale to badziew był, choć w chromie)
- gaźnik K-28: 40 zł
- wirniki do prądnicy iżowskiej: 5 zł
- listwy progowe do 125p starego typu: 20 zł
- nowy gaźnik do 125p - 100 zł
- ładne wydechy do Jawy 350: 30 zł
itp. itd
Graty do Warszawy M20 i 223 sprzedawałem w zasadzie w cenie normalnej, tj. dość drogo, ale te części nie były moje.

Moje i Piotrka rzeczy mieliśmy albo z własnych nadwyżek, albo ze złomu, więc i tak byliśmy mocno do przodu i nie była to żadna działalność charytatywna. Niestety niewiele już zostało.
 
 
mcfrag
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 3300
Skąd: Brzeg Dolny
Wysłany: Sob 12 Sty, 2008   

Ile kosztowała ta M04 w tle? Ma ktoś fotę?
 
 
Jesiolll


Motocykl: Iż-49
Posty: 60
Skąd: Mariantów
Wysłany: Nie 13 Sty, 2008   

nie wiem ile za tą czarną ale była jeszcze jedna pomalowana na siwo i krzyczeli 5000zł a miała braki
 
 
patyk


Posty: 294
Skąd: Gorzów wlkp.
Wysłany: Nie 13 Sty, 2008   

Mi się całkiem podobało kupiłem lampkę tylną ze stopem do Iża 110zł, do jakna koło rozrządu za 10zł, wałek z wodzikami stan idealny za 30 zł, instrukcje janka 20zł, dwie ruskie świece 10zł, i za tydzień przyjdzie paczka którą zamówiłem na Łodzi u skutera dębicy z gratami nowymi do silnika za jakieś 850zł. I parówki w lidlu najtańsze po których 6 razy spawałem nie polecam.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź 4-5 lipca 2008
Michał Motobazary 13 Sob 12 Lip, 2008
Gaca
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław 22 czerwca 2008
mcfrag Motobazary 8 Nie 13 Lip, 2008
tybusz
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław 27 kwietnia 2008
tybusz Motobazary 2 Pon 28 Kwi, 2008
panz
Brak nowych postów [Motobazar] Katowice 9 marca 2008
jax Motobazary 7 Wto 11 Mar, 2008
Voron
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław 23 listopada 2008
tybusz Motobazary 10 Nie 23 Lis, 2008
Gaca
Brak nowych postów [Motobazar] Wrocław 21 września 2008
Gaca Motobazary 14 Czw 25 Wrz, 2008
PęDZEL


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna