IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Warszawa
Autor Wiadomość
agrupa


Motocykl: Iż-49
Posty: 1111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 13 Kwi, 2008   [Motobazar] Warszawa

Wczoraj byłem na warszawskim bajzelku. Porobiłem trochę fotek ale w sumie to nie było czego robić :( Ogólnie to bazar się rozrasta ale raczej w kierunku współczesnej motoryzacji. Nie wiem, czy to znak że części do weteranów się już kończą?? Jedyne pocieszające to że pojawia się coraz więcej rzemieślników którzy dorabiają części do weteranów.

Na wejściu natknąłem się na oryginalnie zachowaną WSK M06.

Idąc sobie dalej trafiłem do mojego majstra od suwaków. Robi fajne części :) szkoda tylko że specjalizuje sie w Junaku, saharze i m72. Ciekawe czy kiedyś będzie można zrobić sobie IŻa z replikantów tak jak tą R75.

Spotkałem sobie R12 :) niestety lepszego zdjęcia nie udało mi się zrobić :(

Było takie brzydkie nsu - bleee

Po kilkuminutowym spacerku trafiłem na zajbistą M72, kurde jak mi się podoba ten motocykl - hmmm. Mam nadzieję że kiedyś uda mi się takie urządzenie nabyć :)



Części do IŻ-a jak na lekarstwo. Jeżeli coś było to w stanie agonalnym nie nadającym się do użytku. Było parę kół - pogiętych i przegniłych, ze trzy ramy, trochę gratów silnikowych.

Ten cały walery niech spada na drzewo, któryś bazar z rzędu ma to samo na stoisku - a ceny kosmiczne!!! Przyjeżdża tu chyba sie tylko najebać :(

Jedyne części do IŻa którym zrobiłem zdjęcia to:

Te kilka ładnych puszeczek :)

Oczywiście sobie nie mogłem odmówić i nabyłem jedną z nich :) Tą pierwszą od góry - hehe. Pan ze wschodu cenił je po 180zł.

Jako że pogadałem, potargowałem się i pośmialiśmy się wspólnie to wyrwałem ją za 150zł.
Niesamowite jest to że że przechodząc tamtędy 30min później żadnej puszki już nie było - buszowało trochę iżowców

Jak zobaczyłem ten błotnik żałowałem że miałem tylko 250zł na zakupy. Chujoza cenił go 250zł ale kurde był piękny. wypiaskować i tylko malować. Żadnych remontów zawiasów, spawania, prostowania [img]Ehhh, szkoda. Mówił że rano była jeszcze przy nim lampka i sprzedał za 80zł - kurwa mać że nie polazłem tam wcześniej!!

I w sumie tyle :( nic więcej nie kupiłem.
_________________
Pozdr, Marcin
IŻ 49 1955r
 
 
 
panz


Motocykl: Yamaha
Posty: 578
Skąd: Oliva
Wysłany: Nie 13 Kwi, 2008   

To dobrze, że jest wysyp puszek prądów i ceny za nie na przyzwoitym poziomie :wink: Odwiedziłem rok temu gościa, który trzymał w wiadrze 13 sztuk, kompletnych z kluczami, ale cena 250zł nie zachęcała do zakupu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Warszawa
24 stycznia 2010
Motobazary 14 Pon 01 Lut, 2010
2n3055
Brak nowych postów [Motobazar] Warszawa
13 stycznia 2011
Maciekpiti Motobazary 0 Nie 13 Mar, 2011
Maciekpiti
Brak nowych postów [Motobazar] Warszawa
2 marca 2008
agrupa Motobazary 4 Sro 12 Mar, 2008
cube
Brak nowych postów [Motobazar] Warszawa
2-3 czerwca 2007
borysgk Motobazary 23 Wto 05 Cze, 2007
agrupa
Brak nowych postów [Motobazar] Warszawa
17 kwietnia 2009
agrupa Motobazary 6 Pon 20 Kwi, 2009
agrupa
Brak nowych postów [Motobazar] Warszawa
15 marca 2009
agrupa Motobazary 7 Nie 22 Mar, 2009
KOZA


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna