IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
THINK !!!
Autor Wiadomość
PęDZEL


Motocykl: Iż-49
Posty: 360
Skąd: Opolskie
Wysłany: Sro 31 Maj, 2006   THINK !!!

http://www.ruiner.pwp.blu...uk/howclose.mpg



Taki mały filmik który powinno się pokazywać wszystkim... 8)
_________________
IŻ 49 - wieczny remont...
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 31 Maj, 2006   

Pędzel napisz że lepiej nie oglądać. Tak zwane parkowanie motorem w drzwiach bocznych. Az mnie zęby zabolały nie wiedzieć czemu:P
 
 
 
Gaca


Motocykl: Iż-49
Posty: 2879
Skąd: Świdnica/Bączylas
Wysłany: Sob 29 Lip, 2006   

Ja naprawde nie boje się takiej sytuacji, bo jezdze naprawde wolno, nawet jak bym przykurwił w drzwi, to naprawde słabo, jeszcze bym od kolesia wyżylił taką kasę, bo to w koncu z jego winy...
_________________
ИЖ-49К '57, ИЖ-49 '56, ИЖ-350 '48, DKW NZ350/43 '44
 
 
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 29 Lip, 2006   

Gaca wiesz z odzyskaniem kasy za weterana to jest roznie, bym powiedzial nawet ciezko. Taka historia zdazyla sie bowiem w ubieglym roku pod Lodzia bodajze:

koles wracal ze zlotu k-750 solo<280kg waga motoru> , gdzies na wysokosci Brzezin na skrzyzowaniu wyjechala kobieta Seicento, wymusila pierszenstwo. uderzyl w boczne drzwi , przelecial przez samochod ale dzieki bogu mial tylko reke zlamanai byl troszke pobijany.Skutek zderzenia: motor na zlom, tzn rama pogieta , urwany lewy cylinder, kierownica i przod do niczego, seicento z rozerwanymi drzwiami ale kij tam z samochodzem. Koles poszedl o wycene do PZu i wiesz ile dostal za motor ?? 1500 zl, a motor byl warty przynajmniej z 6 tys<gruntowny remont, skaladany na oryginalnych czesciach> a co do predkosci to jechal 70 tylko jest jedna zasada MASAxPRZYSPIESZENIE ZIEMSKIE a skutki tragiczne. Dla mnie to poprostu szkoda motoru,calego poswiecanego czasu,staran, ja to bym poprostu chyba zabil...
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Wto 05 Wrz, 2006   

a ja mam woza z boku a na nim lampkę i prrzez to jestem większy i bardziej widoczy poza tym w dłuższe trasy przydaje się kamizelkę odblaskową zakładać
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna