IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot Iży
Autor Wiadomość
Krzysztof

Posty: 0
Wysłany: Nie 11 Gru, 2005   Zlot Iży

Kto jest za tym aby w przyszyłm roku zrobić zlot iży??? I kto sie podejmi tego dzieła i gdzie
 
 
Wojtek


Motocykl: Planeta
Posty: 143
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Wto 13 Gru, 2005   

Siemka Krzychu!

Nie ma sprawy my możemy zorganizować ale z uwagi na to, że śmigam bez prawka to jedynie u mnie na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. Zorganizować mogę, nie ma sprawy. Ale wartoby się zastanowić ile osób by się pojawiło i czy przy takiej liczbie to sie opłaca. Nie wykluczam takiej opcji, może kiedyś uda się to zorganizować ale jak narazie zaciągnijcie jak najwięcej osób na to forum, reklamujcie je. Jak troche poznamy się w tej społeczności to może uda się coś wykombinować, aczkolwiek uważam, że przyszły sezon to termin raczej nie do zrealizowania. Puki co zajmijcie się rozkręcaniem i reklamowaniem tego naszego "wspólnego garażu" jakim jest to forum. Pozdro
_________________
Planeta '62 + BP-56, Junak M10 '62, Suzuki GSF 1200S
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 20 Lut, 2006   

popieram pomysł.Myśle że trzeba nasze forum rozreklamować.Panowie postaram się zrobić sygnaturke tego forum i kazdy bedzie ją wstawiał na innym forum w podpisie.Może to coś da 8)
 
 
 
Voron


Motocykl: Iż-56
Posty: 124
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Pon 20 Lut, 2006   zloty

Puki co to wielu użytkowników forum remontuje maszyny. Nie wiadomo kto byłby chętny. Jak narazie mnie też ogranicza brak prawka, i musze zarejestrowac maszyne. Do dalszych podróży nie jestem jeszcze gotowy ale moze już wkrótce sie uda zobaczymy. Zlot z Wojtkiem mozemy zorganizować jesli bedzie dużo chętnych. Pomyślimy nad tym :D
_________________
Iż 56 1958r, Yamaha xv 1600
 
 
krzysztof772


Motocykl: Iż-56
Posty: 294
Skąd: Głogów
Wysłany: Wto 28 Lut, 2006   

No i pasuje chłopaki, ja widze ze wy to jestescie stowrzenie do takich rzeczy, wy jestescie mlodymi chłopakami a jak juz ładnie działacie :) , nie ukrywam ze ja bardzo chce w tym roku sie wybrac, nie wiem czy uda mi sie izem, bo tak mysle ze remont skoczne pod koniec wrzesnia, ale WSK w tym roku gdzies musze pojechac. Jesli ktos ma jakis pomysl to pisac, wiem ze sie podlacze pod grupe marsa z zielonej i razem gdzies wyskoczymy ale moze jeszcze inne pomysly, nie ma ani kuzyna ani kumpla ktrory stara motoryzacja bylby zafascynowany jak ja, bo gdybym mial to nawet we dwie osby gdzies smignac to raźniej niz samemu, ale jak bedzie mus to na bank i samemu pojade. POzdrawiam
_________________
Iż 56 z 1958 , WSK M06 Bc Gil z 1977, K-750 z 1964
 
 
 


Posty: 0
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006   

ja jak sie z remontem wyrobie to oczywiście.a gdzie ??? chmmmm morze bieszczady? a morze nidzica. fajjny zalew troche zabytków do zwiedzania i durzo miejsca.a morze rytro?? schronisko na miejscu morzna sie w browar zaopatryć na niejscu...

kombinujcie coś pisze sie na to
 
 
Wojt@s


Posty: 586
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006   

Brzydal czytaj temat mojej traski 2007;d to nie zlot tylko długi wypad będzie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów IX Zlot SHL
21-23 sierpnia 2015
Suchy Imprezy 10 Sro 23 Mar, 2016
Spiker
Brak nowych postów VII Zlot Motocykli SHL
25 sierpnia 2013
Suchy Imprezy 6 Pon 26 Sie, 2013
Suchy
Brak nowych postów III zlot motocykli BMW R35
5-7.08.2022
awtowelo Imprezy 14 Sro 02 Mar, 2022
andryś
Brak nowych postów Zlot w Lubsku
1-3 czerwca 2012
hrabia_T Imprezy 3 Nie 03 Cze, 2012
KOZA
Brak nowych postów Zlot w Bratianie
Maniek Imprezy 0 Pią 26 Wrz, 2008
Brak nowych postów 12-14 09 Zlot w Lubniewicach
motolis Imprezy 2 Czw 11 Wrz, 2008
motolis


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna