IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Iż] Pokręcone papiery - jak to zarejstrować?
Autor Wiadomość
jax


Motocykl: Planeta
Posty: 129
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Witam ja swego iża wyrejestrowalem w latach 80 i prawie 20 lat stal teraz po remoncie wziolem umowe kupna i dowod rejestracyjny z obcietymi rogami :D i zanioslem do WK jedynie musialem napisac oswiadczwnie ze wyrejestrowalem pojazd ze wzgledu na zmiane miejsca zamieszkania i po klopocie
bez zadnych problemow zarejestrowali na biale tablice pozdrawiam
 
 
 
granat


Motocykl: Iż-49
Posty: 68
Skąd: Kluczbork
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010   

U mnie rejestruja, tylko trzeba zrobic "Pierwszy przeglad" i z głowy....
A propo żółte tablice sa troche drogie ale warto je zrobic, jesli bede rejestował jakiegos weterana zrobie to tylko na zółte, znacznie bardziej sie opłaca
 
 
 
kria


Motocykl: Iż-49
Posty: 12
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 26 Sie, 2010   

W przypadku problemów z zarejestrowaniem pojazdu warto pogadać na wpół oficjalnie z urzędnikiem lub jego kolegą bo dużo od nich zależy jak zinterpretują przepisy i ich wykładnię, to oni przystawiają pieczątkę. Co urząd to inne państwo jeden powie tak drugi inaczej ale temat najczęściej idzie „do przodu”. Coś co uda się w Opolu nie musi w Jarocinie. Dlatego warto porozmawiać urzędnicy sami często nie wiedzą jak "wiekowe" problemy rozwiązać, sami podpowiedzą co można zrobić. Ostatecznie zawsze temat jakoś się "upiecze" ;)
Ja osobiście zawsze dzwonię i pytam w innym WK. Jak mam wstępnie nakreślone rozwiązanie już wiem w którym kierunku trzeba iść i co mówić, żeby temat pozytywnie załatwić. Zawsze warto próbować... :D
_________________
IŻ49, M11, Kobuz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [56] Papiery do IŻa 56 - czy coś z tego będzie??
agrupa Ogólne 15 Pią 31 Mar, 2006
agrupa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna