IZHMOTO.PL - Forum użytkowników i sympatyków motocykli IŻ
IZHMOTO.PL Strona Główna
Pomoc Statystyki Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Rejestracja Profil Sprawdź Wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Motobazar] Łódź
Autor Wiadomość
Michał


Motocykl: Iż-56
Posty: 2449
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009   

Teraz czas na mnie.

Moim skromnym zdaniem miniony bazar był jednym z najlepszych jak dotąd w mojej karierze. Przede wszystkim i zwłaszcza z powodu Waszej wizyty. Niezły był też od strony sprzedajnej (pozbyłem się za niezłą cenę kilku głupio zakupionych kiedyś fantów, spieniężyłem niedrogo kilka zalegających od wieków gratów), ale i zakupnej (nabyłem drogą kupna i podarunku kilka bardzo ważnych części, które pomogą doprowadzić mojego 56 do stanu jakiej takiej oryginalności).

Jak zwykle odwiedzili mnie mój przodek i potomek


Mój syn mógł być ze mnie dumny


Sam dzielnie bronił powierzonych pozycji


Tym bardziej, że wróg tym razem czuwał.


Tu Pan Doktor z Kwaśną a Jakże i Jak Zwykle Miną (właściwy i nominalny gospodarz terenu nr 285C) - nieco tym razem przyciszony gadkami tylko i wyłącznie o Iżach, zaraził się znanym od 3 i pół roku wirusem.


Ponieważ ani Piotrek ani ja nie mieliśmy wolnych 18 tysięcy złożyliśmy się po 9 i odjechaliśmy takim funkiel nówką Iżem 49. Dzięki czemu objawy choroby na jakiś czas złagodniały.


Dziękujemy wszystkim za przybycie, a zwłaszcza za doniesienie krzesełek. Nie sądzę, aby był to występek jednorazowy. Recydywa wskazana.
Nie wiem jak w lipcu, ale we wrześniu znów powinniśmy być.
P.S.
Wielcy, to jesteście WY
 
 
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1414
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009   

Jestem Wam winien małe wytłumaczenie - niestety ale tym razem miałem do dyspozycji tylko pół dnia w sobotę, a poza tym program bardzo napięty, więc skończyło się tylko na krótkim "cześć". Miałem nadzieję, że po obejściu całego bazaru uda mi się jeszcze do Was wrócić ale w końcu nie zdążyłem. Jeden dzień, zwłaszcza sobota to stanowczo za mało, aby przynajmniej pobieżnie przetrząsnąć wszystkie stragany i jeszcze poudzielać się towarzysko. Dlatego też następna wizyta w Łodzi koniecznie piątek+sobota.

Zielony Iż 49 - klasa! Udało mi się rozpoznać 4-5 osób - pomogło przeglądanie opisów wypraw na forum :wink: . Do następnego razu!

Sam bazar ciekawy - jednak ceny wywoławcze większości motocykli i części kosmiczne. Dlatego też przywiozłem tylko kilka nie wartych wspominania drobiazgów kupionych tam, gdzie udało się cokolwiek utargować.

Wpadła mi też w oko ta DKW SB500 ... ale cena "zabiła". Sprzedający chcieliby uzyskiwać ceny "zachodnie" ... niestety przy "wschodnim" poziomie towaru.
_________________
Iż Planeta '63, ...
 
 
anper
Fundator


Motocykl: Iż-49
Posty: 96
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009   

Witam
Bazarek rewelacja, zdjęcia już wszyscy pokazali więc ograniczę się do minimum.
Odemnie tylko poczynania późno wieczorne żeby nie było, że wcześnie poszliśmy spać.






Na sam koniec zielona landrynka mocno się obraziła i przestała współpracować :shock: , oczywiście jeszcze na bazarze. Pewnie za to, że chcieliśmy ja sprzedać za dość przystępną cenę. :)

Więc powrót na stanowisko Michała i oględziny, co tam mogło jej zaszkodzić.
Kilka prób odpalenia i nic. Nawet doszło do próby odpalenia z popychu.

Pan doktor Michał stwierdził diagnozę, landrynka zalała się jak jej właściciel dzień wcześniej. :D
Więc potrzebne narzędzia chirurgiczne, których nam brakowało.
Co bardzo ciekawe Michał obleciał pół bazaru za kluczem do świec i nikt takowego niemiał, jak to mówią szewc bez butów chodzi.

W końcu gdzieś znalazł i przyszedł po drodze kupując świece, oczywiście radziecką.
Po tych zabiegach wszystko wróciło do normy i każdemu ulżyło przed perspektywą pchania Iza do mojego garażu.
Morał jest taki, jak wyjeżdżasz, Iżem to bież wszystkie narzędzia które masz w garażu.

A tak wygląda to miejsce po całej imprezie


_________________
Pozdrawiam Piotrek
 
 
 
Spiker


Motocykl: Planeta
Posty: 1414
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 12 Maj, 2009   

Więcej zdjęć z ostatniego bazaru (w tym kilka moich) na stronie NSU:

http://www.nsu.motocykle....C-8-9-maja-2009
_________________
Iż Planeta '63, ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
9-10 września 2017
Spiker Motobazary 2 Czw 14 Wrz, 2017
nickeledon
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
7-8 maja 2022
seaman Motobazary 5 Pon 09 Maj, 2022
LukS
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
22 stycznia 2011
topik_2006 Motobazary 52 Pią 11 Lut, 2011
panz
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
3-4 lipca 2009
PęDZEL Motobazary 12 Pon 06 Lip, 2009
diablomichal
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
14-15 maja 2011
Michał Motobazary 57 Pią 20 Maj, 2011
regers
Brak nowych postów [Motobazar] Łódź
7-8 września 2007
Wojt@s Motobazary 34 Nie 30 Cze, 2019
seaman


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna